MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Znów szynobusem do Lwówka

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Środa, 7 kwietnia 2010, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: Angela
Fot. ....
Szynobus Kolei Dolnośląskich S.A. wrócił w kwietniu na trasę z Jeleniej Góry przez Lwówek Śląski do Legnicy. Od 15 marca podróżnych woziły na tej trasie autobusy zastępcze.

Szynobus Kolei Dolnośląskich przez niemal cztery tygodnie był na przeglądzie u producenta. W tym czasie koleje chciały zapewnić komunikację zastępczą, ale wynajęta do tego celu lokomotywa spalinowa bardzo często ulega awariom.

W związku z tym od poniedziałku 15 marca br. zamiast pociągów kursowały autobusy komunikacji zastępczej. Od minionego piątku wszystko wróciło już do normy. Pasażerowie mogą jak dawniej korzystać z przejazdu szynobusem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cenny dar dla niedowidzących

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Lista Lewicy do Sejmu

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 7-04-2010 9:58
Kpina z pasażerów. Koleje powinny mieć w zapasie szynobus, który by zastępował na czas awarii i przeglądów podstawowy tabor. Jakoś w transporcie drogowym i lotniczym nie ma z tym łopotów. A potem się dziwią, że ludzie nie chcą korzystać.
~bkda 7-04-2010 10:31
Tak tak masz racie~`
~Arek 7-04-2010 10:34
Tak tak masz racie kpina....
Patol 7-04-2010 10:37
A po co korzystać jak się rowerem szybciej dojedzie albo stopem niż tym szynobusem. Najlepiej zamiast remontować tory, zaorać cały teren i zrobić drogi publiczne! Pociągi to przeżytek i marnowanie publicznej kasy. A ten kto jeździ pociągiem bo nie stać go na PKS albo własne auto, jest nieudacznikiem!!
~do Patola (córka Patola) 7-04-2010 11:26
Tato w takim razie Ty też jesteś nieudacznikiem bo albo jeżdżimy pociągiem na żebry do rodziny albo siedzimy w domu i tynk liżemy bo na nic nas nie stać, a o własnym autku możemy pomarzyć oglądając telewizje. Wsydź się takie głupoty na forum wypisywać, mamusia znowu w ciąży i chcesz ją zdenerwować? Pamiętaj że ja Cię kocham i wierzę w Ciebie.
~wizjoner 8-04-2010 8:24
Nie będzie żadnej poprawy w PKP, jeśli nie nie zostaną rozpędzone te nieroby z 300/!/ spółek żerujacych na majątku kolei, tzn na naszym majątku. Na majątku, który powstał wiele lat wcześniej a teraz tak skutecznie jest marnowany i niszczony. W ciągu niespełna 20 lat lat rozwalono dorobek wielu pokoleń!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Akcja przy Kiepury

Będzie bezpieczniej

Maszerowali dla WTZ

Akcja ratunkowa w Kotle Łomniczki

Piękne święto plonów

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
167
Tak
77%
Nie
19%
Nie mam zdania
4%