MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Znajdź swój styl na warsztatach wizażu w Piechowicach

Wiadomości: Region
Niedziela, 31 sierpnia 2014, 8:20
Aktualizacja: 8:22
Autor: Angela
Fot. Organizator
Wykwalifikowana instruktorka Agata Wielocha, która współpracowała jako charakteryzatorka z Teatrem Muzycznym „ROMA” w Warszawie, a obecnie pracuje w Operze Wrocławskiej, poprowadzi warsztaty wizażu w Piechowickim Ośrodku Kultury. Zapisy na warsztaty od 1 do 22 września.

- Podczas 8-godzinnego kursu w formie warsztatów, każda uczestniczka nauczy się samodzielnie wykonywać odpowiedni dla swojej urody makijaż dzienny i okolicznościowy, dobierać odpowiednie kolory do swojej karnacji. Z naszym instruktorem każda z pań odnajdzie swój styl, właściwy dla osobowości i urody – przekonują organizatorzy.

Zapisy na warsztaty prowadzone będą w punkcie IT Piechowickiego Ośrodka Kultury, Piechowice ul. Żymierskiego 53. Zgłoszenia również telefonicznie pod nr. 75 7617201, e-mailowo: informacja@piechowice.pl lub osobiście.

Organizator pokrywa 50 proc. kosztów warsztatów, natomiast każda z uczestniczek poniesie koszty w wysokości 40-50 zł (w zależności od liczby zgłoszeń). Warsztaty odbędą się w dniach 06.10 i 13.10 br. przy liczbie zainteresowanych 8-10 osób. Liczba miejsc ograniczona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Fundusze dla powiatu

Konkurs dla seniorów

Mały Strażak dla jednostek OSP

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~uczestnik 31-08-2014 14:47
Kolejny wrocławski słoik dorabia do nędznej pensyjki pseudo szkoleniami o d... Maryni. Ludzie, nie nabierajcie się na szkolenia o niczym, które służą tylko i wyłącznie wyłudzaniu kasy przez "cfaniaków" z dużych miast od naiwnych z "prowincji"!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy program "Moja woda"

Mobilizacja przed II turą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Mina na Zabobrzu

Wycieczka tematyczna po Bolesławcu

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
113
Tak
46%
Nie
43%
Nie wiem
11%