MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Zmierzą się z górską trasą w Przesiece

Wiadomości: Przesieka
Czwartek, 5 maja 2011, 14:20
Aktualizacja: 14:23
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W sobotę 7 maja w sercu Karkonoszy czyli w Przesiece odbędzie się II edycja AZS MTB CUP 2011 – ogólnopolskiego cyklu zawodów cross–country. Trudna, górska trasa i najlepsi zawodnicy z całej Polski – emocji z pewnością nie zabraknie!

Miejscem kolejnych zmagań kolarzy w ramach AZS MTB CUP będzie Przesieka, ze swoją kultową już trasą, dobrze znaną wielu zawodnikom m.in. z Akademickich Mistrzostw Polski w XC. Będzie to zatem prawdziwe górskie ściganie szczególnie, że organizatorzy zapowiedzieli zmiany kilku odcinków rundy, które jeszcze bardziej utrudnią trasę. Swój udział zadeklarowało wielu czołowych zawodników z całego kraju, m.in. Marek Konwa, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kolarstwie Przełajowym 2010, zwycięzca Pucharu Polski w XC w 2010 roku.

W ramach imprezy odbędą się również Akademickie Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie górskim, w których zdecydowanymi faworytami są studenci z Politechniki Wrocławskiej. Na uczestników jak zwykle czekać będą bogate pakiety startowe (skarpetki, batonik, magazyn Poznaj Świat itp.) oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe: nawigacja GPS Garmin, aparaty i kamery BenQ, zegarki G-shock, okulary Goggle, suplementy Nutrend, plecaki Camelbak i wiele innych. Łączna wartość nagród, losowanych wśród wszystkich uczestników to ponad 10 tyś zł. Będzie również możliwość wypożyczenia i przetestowania podczas zawodów kamer GoPro (konieczność posiadania własnej karty SD).

Szczegółowe informacje na: www.azsmtbcup.com.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Siatkarki już z nagrodami

Była przychodnia – teraz będą mieszkania

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Międzyszkolna lekkoatletyka w reżimie sanitarnym

Senator zachęca do głosowania na maszty

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
371
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%