MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów do Wrocławia i nie tylko

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 26 lutego 2015, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Mea
Fot. Archiwum
Od 1 marca zawieszonych zostanie kilka kursów na trasach z Jeleniej Góry do Wrocławia, Wojcieszowa i Sokołowca. Zmianie ulegnie też przebieg trasy i rozkład jazdy do Szklarskiej Poręby.

Zawieszone będą kursy z Jeleniej Góry do Wrocławia o godz. 4.30 i z Wrocławia do Jeleniej Góry o godz. 7.30, z JG do Wojcieszowa o godz. 10 00 i 12.50 i z Wojcieszowa do JG o 11.30 i 13.45 oraz z JG do Sokołowca z godz. 12.10 i z Sokołowca do JG o 13.30.

Ponadto autobus PKS do Szklarskiej Poręby i z powrotem będzie od 1 marca kursował przez Zabobrze. Dlatego też zmienią się godziny odjazdów. Więcej informacji na stronie internetowej PKS-u.

Ogłoszenia

Czytaj również

Udany Piknik Strzelecki

Cecylia Woźniak skończyła 100 lat!

Oświadczenie prezesa KSWIK w sprawie oczyszczalni ścieków w Mysłakowicach

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~Podróżny 26-02-2015 10:32
Bravo - tak trzymać! A gdzie Wasza nowa zajezdnia? Gdzie nowe pojazdy? Coś tu pachnie padaką :-I
~Kryniu 26-02-2015 11:24
Zajezdnia się buduje, spokojnie, podobno ma być w tym roku, na jesieni.
~18sqandal 26-02-2015 11:25
..... co by tu jeszcze zlikwidować albo sprzedać , może Rakownice , może park Paulinium , może ..... no co jeszcze zostało do < zawieszenia > albo sprzedania ?
~buuu 26-02-2015 13:59
Ktoś myśli poważnie że zawieszenie kursów zatrzyma odpływ ludzi do Wrocławia?
~DarthAsarath 26-02-2015 14:25
Ja jeżdżę pksem tour i nowe autobusy są przynajmniej 2, wyglądają z zewnątrz prawie identycznie jak te starsze za to w środku pendolino :)
~KOT 26-02-2015 15:30
OOOOOOOOOOO I TANIEJ! POLECAM
~11.11 26-02-2015 18:27
Latem te nowe, piękne i wygodne pojadą do Pragi a do Wrocka trzeba będzie pchać po autostradzie te stare rupcie.
~student wro 27-02-2015 1:58
7.30 - to raczej Wrocław do nas przyjeżdżał. Kurs typowo turystyczny, zawsze widziałem tłumy na dworcu we Wrocku. Teraz wrocławiaki przyjadą dorożkami albo - o zgrozo! - ruplami na letnich kapciach.
~były student wro 27-02-2015 8:24
Ciekawe po co turyści z Wrocławia mają jeździć do Jeleniej, mało knajp mają w rynku czy na pasażu Niepolda?? Jedyni "turyści" z Wrocławia w Jeleniej to dawni mieszkańcy Jeleniej co wyjechali za pracą i wracają odwiedzać rodziców i znajomych. Od 4 do 6 autobusy jadące z Jeleniej do Wrocławia są nabite po sufit, konkurencja się ucieszy z nowych pasażerów.
~grumpy 27-02-2015 10:45
pkp wykonczy kryche i pks tour z naciskuem na to pierwsze
~cieplik to j 27-02-2015 13:41
Nie zajezdnia a dworzec się buduje,bo zajezdnie mają przy Wolnosci.
~do 08:24 27-02-2015 15:08
No właśnie, po co wrocławiaki mieliby jeździć do Jeleniej, mało knajp, galerii handlowych... A Wrocławiaki żadnych innych atrakcji nie znają. A jak pójdą gdzie indziej to idą znudzeni w klapakach na Śnieżkę (o ile nie wjadą wyciągiem) i zostawiają po sobie śmietnik. To nie turyści tylko wrocławskie wieśniactwo. Nic dziwnego że likwidują autobusy z Wrocławia, bo tam nie ma turystów. Za to przyjeżdża do nas dużo turystów z Niemiec i ci wiedzą po co jadą w góry, ponadto mają dużo więcej kultury niż wrocławiaki i więcej pieniędzy ze sobą.
~do ~grumpy 27-02-2015 15:09
Raczej PKS wykończy PKP. Zresztą już wykończył.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

„Grabarów” bezpieczny

Wypadek przy baniakach  

Studium na początek

Karkonoskie witraże

GIS Day w szkole

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
880
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%