MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Zmiany w prawie wyborczym – komentarz

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 16 listopada 2017, 15:02
Autor: tvdami
Ostatnia konferencja senatora Krzysztofa Mroza na temat zmian w prawie wyborczym odbiła się szerokim echem, także w jeleniogórskim Ratuszu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Trwa budowa punktu widokowego

Podgórna jest nadal zarośnięta

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~pff 16-11-2017 16:40
Sufity wysokie, to i echo poszło. Z gadaniny Mroza można wywnioskować, że PSL przy swoich patentach na wybory samorządowe osiągnie 130% poparcie.No, brawo wy.Geniusze. Jak ich wierni fani vectruś i bambo, ktorym powietrze dostało się do mózgów.
~Bambo 16-11-2017 18:02
do: ~pff (16:40)
Puff, Uff, ...uju, Uffo, chy jak ci tam a...lfabeto. Jak zwykle jesteś nie zawodny w swojej bufonadzie. Co zamierzałeś startować w wyborach i stwierdziłeś,że masz pomysł na swoje hasło wyborcze i się nie nadaje? Podsunę ci pomysł: " Ja Puff będę was obrażał, będę aktywnie działał hejtując wszystko, jestem nadętym bufonem i darmozjadem. Pieniążki wydam na piwo i wódę. Zrobię kilka afer. Głosujcie na mnie nie zawiodę was!!!
~pff 16-11-2017 21:32
do: ~Bambo (18:02)
"Niezawodny" piszemy łącznie bucu. Nie ma za co .Uwielbiam niezwodny w..rw pisiaka-katola bezradnie przebierającego cuchnącymi nóżkami hehe :D
~Bambo 16-11-2017 23:07
do: ~pff (21:32)
Super...aj buraku Ty jednak jesteś d...l.
~ 16-11-2017 19:12
do: ~pff (16:40)
pff, nie zaczepiaj k...nie, bo nie bawi mnie, ani tym bardziej nie nobilituje przekomarzanka - nawalanka z takim d...lem , jakim ty jesteś. Łyknij leki, daj sobie związać rękawki kaftana przez pielęgniarzy i ... sp ... iększaj jełopie .
~Gość 16-11-2017 17:39
wreszcie nie beda mogli zasiadywac na stanowisku Prezydenta miasta po nieskonczonosc ,i Zawiła poszoł won szkodniku farbowancu w czerwonym sweterku ,zmienial partie przed wyborami zeby tylko wygrac oszolom jeden teraz precz dziadu ze stolka
~jan2 16-11-2017 19:59
Jak długo będziemy tolerować bezczelne poniżanie naszego Narodu przez bolszewickich Komisarów w Brukseli, kiedy to oni jądro tego Euro-bagna łamie wszelkie ludzkie prawa ? Kiedy zostanie rozliczona POtargowicatotalna z swojej zdrady Polski ? 70 lat służyliśmy dla kołchozu ze wschodu, ciekawe ile będziemy służyć dla eurokołchozu z zachodu?
~a WIĘC 16-11-2017 20:33
PiSsing?
~A.F. mru.mru,mru 16-11-2017 20:40
Od prawieków w całym świecie, Kogo kolka w boku gniecie, Każdy sobie p..rdzi chętnie, Cicho, smutno lub namiętnie. Stary, młody, mały, duży Wszystkim dym się z d..y kurzy, Każdy chętnie portki pruje, Bliźnim pod nos popierduje. p..rdzą panny, dobrodzieje, Księża, szlachta i złodzieje, Nawet papież chociaż miernie, Też kadzidłem sobie pierdnie. p..rdzą ludzie na siedząco, Na stojąco i chodząco, p..rdzą nawet przy kochaniu, By dać taktu jak przy graniu . Krasawice w wieku kwiecie, p..rdzą cicho jak na flecie, A poważne w wieku damy Wyp***ują całe gamy. I w teatrze i w kościele, W dnie powszednie i niedziele, I filozof i matołek, Każdy p..rdzi ciągle w stołek. Jeden przebrał w jadle miarkę I ma w d..ie oliwiarkę. Gdy chciał pierdnąć na odmianę, Obsrał okna, drzwi i ścianę. Ten zaś smrodzi jak niecnota, Jakby zjadł z...łego kota. A kiedy się czosnku naje, To aż wiatrak w oknie staje. A ten trzeci jest w humorze, Kiedy pierdnąć sobie może, Więc natęża siłę całą By pop..rdzieć chwilę małą. Tam jąkała w kącie stoi d..ę ściska bo się boi Chciałby sobie puścić bąka Lecz w p..rdzeniu też się jąka. Jednym słowem w całym świecie, Kogo bzdzina w d..ie gniecie, Wszyscy niech se p..rdzą chętnie, Cicho, smutno lub namiętnie.
~ 17-11-2017 8:45
do: ~A.F. mru.mru,mru (20:40)
Prymitywne . Bycie śmiesznym, to nie to samo co bycie dowcipnym.
~Aleksander Fredro prymitywny 17-11-2017 15:03
do: ~ (8:45)
Ten tekst napisał hrabia Aleksander Fredro, autor komedii granych do dziś, a znany był z tego,że uwielbiał świntuszyć. To tylko drobny Poemat o p..rdzeniu. Właściwszy byłby O głuptasku i królewnie P....., który zaczyna się tak : "Raz głuptasek po jedzeniu, spać się kladzie w nikłym cieniu. Coś mu jednak spać nie daje_, coś go ciągle gryzie w jaje "... no i dalej poeta opisuje czynność -ruchy frykcyjne- która dosadnie zwie się pie..itd. Pie... to w obiegu tez :gledzenie od rzeczy. Nasz vektruś -absolwent elementarza Falskiej MARIANNY, ma mocno wyrobiony gust literacki - żadne tekstyFredry,Mickiewicza,, Słowackiego - bo to grafomany jedne- mu tu wody z mozgu robić nie będą i już !!!Strawne dla niego mogą być tylko homille o.R.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bike Maraton 2020  

Czy uda się zniszczyć toksyczną roślinę?

Będzie nowy przystanek kolejowy w Mysłakowicach

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Mobilizacja przed II turą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2229
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%