MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Zmiany w architekturze

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 23 marca 2005, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 22 stycznia 2006, 17:50
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Naczelnik wydziału architektury i budownictwa zrezygnował ze stanowiska. Odszedł na własną prośbę, ale starosta nie starał się go zatrzymać. To nie jedyne zmiany w tym wydziale: dwóch pracowników przesunięto do innych wydziałów. Wszystkie decyzje to efekt kontroli i osobistego nadzoru starosty nad powiatową architekturą.

W swoim podaniu o rozwiązanie umowy o pracę były naczelnik nie podał żadnego powodu takiej decyzji. Starosta mówi, że o powód się nie pytał, tylko przyjął rezygnację, i już ogłosił konkurs na nowego szefa wydziału.

- Może naczelnik nie wytrzymał psychicznie nagonki, jaką na niego zrobiono? - zastanawiał się głośno starosta Andrzej Tyc - Nie można przecież tego wykluczyć. Faktycznie, na kontroli stwierdziłem pewne wydłużanie procesu wydawania decyzji, stąd między innymi decyzje personalne dotyczące pracowników wydziału.

Przypomnijmy, przed dwoma miesiącami grupa kilku inwestorów zarzuciła wydziałowi i starostwu celowe wstrzymywanie inwestycji, poprzez przedłużanie procedur i stosowanie przesadzonych wymogów. Padały nawet sformułowania, że w innych częściach kraju z czymś takim się nie spotykają. Po burzliwym spotkaniu starosta postanowił objąć wydział bezpośrednim nadzorem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Redakcja przeprasza Krzysztofa Golke

Czyżby Andrzej Duda?

Bezpieczne place zabaw

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zniezmaczona 29-03-2005 1:03
Znów nie wiadomo o jakie miasto chodzi!!! Po zerżnięciu fragmentu artykułu z gazety warto go przeczytać i dodać co nieco (przede wszystkim nazwę miejscowosci). Podobnie było już ze szpitalem, który miał być przejęty 01.04.05 r. Chodziło chyba wtedy o szpital w Kowarach. Więcej profesjonalizmu!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Łagodny wyrok za zakatowanie kota

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
667
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%