A-klasa: Zmiana lidera w A – klasie / podsumowanie trzeciej kolejki

Poniedziałek, 8 września 2008, 21:29
Aktualizacja: 22:57
Autor: Mateusz Banaszak
W A–klasie zmiana na pozycji lidera. Po trzech kolejkach najlepiej spisuje się Piast Dziwiszów który, tym razem na wyjeździe wygrał z Chojnikiem Jelenia Góra

Mecz dwóch przyjaciół – Dariusza Michałka i Artura Sety, nie był szczęsliwy dla szkoleniowca Chojnika. Piast strzelił ciepliczanom aż 4 bramki i mógł cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa. Chojnik próbował zdobyć bramkę honorową, ale szczelna obrona gości, była nie do przejścia

Druga jeleniogórska drużyna – Pub Gol miała trochę wiecej szczęścia i na własnym boisku pokonała silną drużyną z Bolkowa 3:2. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że podopieczni Lecha Walczaka w meczu wracali z dalekiej podróży, po 20 minutach przegrywając 0:2. Determinacja i ambicja pozwoliła jeleniogórzanom najpierw doprowadzić do remisu, a później przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a pomógł w tym obrońca Bolkowa, który strzelił samobója.

Znów szczęścia nie miał Woskar, który nie był w stanie wygrać z Gambitem, remisując 0:0
Dobrze zaprezentował się Lesk, który ocknął się po wysokiej porażce z Piastem. W tej kolecje Lesk rozgromił piłkarzy z Łomnicy aż 5:1.

Świetnie zaprezentował się Mitex Podgórzyn, który po raz kolejny wykazał się bardzo dobrym zgraniem i skutecznością., a w ostatnich minutach szczelną obroną, bo zawodnicy kończyli ten mecz w dziewiątkę. Zremisowali oni z Orłem, który jest głównym pretendetem do awansu.

Pub Gol Jelenia Góra – Piast Bolków 3:2
Woskar Szklarska Poręba – Gambit Chełmsko Śląskie 0:0
Mitex Podgórzyn – Orzeł Wojcieszów 1:1
Orzeł Mysłakowice – Victoria Czadrów 1:1
Lesk Sędzisław – KS Łomnica 5:1
Chojnik Jelenia Góra – Piast Dziwiszów 0:4
Pogoń Świerzawa – Rudawy Janowice Wielkie 2:1