Czytających: 11625

Jelenia Góra: Zmagania żaków

Środa, 17 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 17 stycznia 2007, 20:29
Szóste i siódme miejsce zajęły zespoły KKS Jelenia Góra w turnieju żaków czyli piłkarzy urodzonych w roku 1998 lub młodszych.

W imprezie, która odbyła się w hali MOS – u przy ul. Złotniczej rywalizowało osiem zespołów, które podzielono na dwie czterodrużynowe grupy. Trofeum imprezy był puchar ufundowany prze firmę Jocker Security. W finale turnieju UKS Wałbrzych pokonał rzutami karnymi UKS Gryfów. W pojedynku o piąte miejsce KKS Jelenia Góra uległ w konkursie jedenastek Orłowi Ząbkowice I, zaś KKS II w meczu, którego stawką była siódma lokata 3:0 pokonał UKS Lubań. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano: Patryka Jaszka (Orzeł Ząbkowice II ), najlepszym bramkarzem: Krystiana Paszkowskiego (Wratislavia Wrocław) zaś koronę króla strzelców zdobył: Mateusz Czerwiński / UKS Gryfów / - 5 bramek