MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Złoto za turystykę

Wiadomości: Powiat
Sobota, 13 października 2018, 7:04
Aktualizacja: Niedziela, 14 października 2018, 7:12
Autor: WAC
Fot. Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze zostało wyróżnione Złotą Odznaką Dolnośląskiej Izby Turystyki we Wrocławiu.

Wręczenie wyróżnienia odbyło się w Świdnicy podczas uroczystego otwarcia konferencji Kongresu Turystyki Polskiej, w której uczestniczyła starosta Anna Konieczyńska oraz dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Wiesław Dzierzba.

- Wyróżnienie to zostało nadane za dotychczasową bardzo dobrą współpracę oraz za wspieranie samorządu gospodarczego na terenie Dolnego Śląska, efektem czego była wspólna prezentacja oraz organizacja targów turystycznych w Jeleniej Górze – mówi prezes Dolnośląskiej Izby Turystyki Marek Ciechanowski. - Kongres Turystyki Polskiej w Świdnicy był doskonałą okazją aby podkreślić rolę współpracy pomiędzy samorządami gospodarczymi i samorządem administracyjnym, które wspólnie pracują na rozwój turystyki w swoich regionach.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sytuacja w spółce Sanikom

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Turysta 13-10-2018 10:00
Powinni dostac zlotego "klocka". Idac z Karpacza na Sniezke wszystkie kible w schroniskach zamknięte. Zsczynajac od łomnoczki przez dom śląski i komczac na sniezce. Ludzie z obsługi w domu slaskim mowia turysta zeby za potrzeba szli w kosodrzewine. Wstyd. Nasze piekne karkonoszs niestety sa obsrane. Dlatego wreczam zlotego "klocka" tym wszystkim ktorzy do tego doprowadzili.
~HJj 13-10-2018 16:32
do: ~Turysta (10:00)
Lej w pory looju... s...ć możesz po czeskiej stronie, ale polakowirobakowi szkoda srebrników wydać
~Aut 13-10-2018 17:18
do: ~Turysta (10:00)
I tym epizodem zegnamy sie z Ania
~Marsjanin 13-10-2018 12:39
To ohydne oszczerstwo skierowano niesłusznie aby zdyskredytować "nasze władzie" to nie prawda że my pracownicy urzędu nie chodzimy po górach i nie znamy sytuacji na miejscu i nie prawda jest jakoby instalacje w naszych schroniskah były zrobione na słowo chonoru. Każdy prawdziwy turysta patriota wie że musi liczyć tylko na siebie i zabiera ze sobą przenośny zestaw toaletowy Marsjanin, albo sadzi nowe roślinki aby nasze piękne góry były uzyznione eko nawozem. Jest super, jest super więc o co Ci chodzi ...
~ 13-10-2018 16:39
Gdyby dało się wymienić choć jeden przykład działań starostwa dla wyłącznie rozwoju turystyki, nie licząc oczywiście jakże słusznych wyjazdów Pani Starościny na włoskie plaże, aacheńskie hipodromy czy berlińskie targi i nie licząc oczywiście wielotysięcznych kwot diet na powyższe cele wydanych. Wiadomo przecież, że pieniądze włożone do prywatnej kieszeni obywatela (starosta to też obywatel) powodują potencjalną możliwość jego udziału w życiu turystycznym regionu a tym samym jego rozwój. I jeszcze jedno, który to Dzierzba, z lewej czy prawej strony Ani?
~malteria 13-10-2018 17:05
A kogo obchodzi jakieś nic nie znaczące wyróżnienie? Jak będzie trzeba to narobimy 100 wyróżnień, certyfikatów i temu podobnych bzdur i codziennie będziemy sobie wręczać, tylko to niczego nie zmieni.
~Tryton 13-10-2018 17:08
Z tego co powszechnie wiadomo ( bip), powiat tonie w długach, wiec może należy wyróżnić serią pasów na goły tyłek kilku niekompetentnych pseudo dyrektorów zatrudnionych w powiecie?
~wx 13-10-2018 23:52
Ja bym im wręczył złote koło żeby j.....i się w czoło😂

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Śmieci przy drodze na Perłę Zachodu

Czyżby Andrzej Duda?

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Zmiana prezydentury w Rotary Club Jelenia Góra  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
631
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%