MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Złom i ludzie przez Nysę

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. ŁOSG
Niemcy chcieli wwieźć 40 ton odpadów metalowych do Polski.

Jak poinformowała por. Jolanta Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej, złomowa „kontrabanda” została zawrócona na przejściu w Jędrzychowicach.
Przewoźnicy, którzy zamierzali wwieźć złom, nie posiadali zezwoleń na ich transport do Polski. Odpady powróciły do miejsca ich nadania – Niemiec.

Poza tym podczas minionego weekendu funkcjonariusze ŁOSG zatrzymali pięciu Ukraińców oraz obywatela Macedonii, którzy usiłowali nielegalnie przekroczyć granicę z Polski do Niemiec.

Ogłoszenia

Czytaj również

VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Charytatywny piknik  

Studium na początek

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Emeryt 2-04-2007 23:37
Zaraz Zaraz - złom się przetapia chyba jak wiem, i skup odpadów metalowych to jest dużo tańszy sposób pozyskania metalu niż kopanie w ziemi i przetwarzanie surowca, a poza tym czystsze dla środowiska? Poza tym słyszałem, że gdzieś pod JG ma powstać śmietnisko europy, gdzie się tam Prezes jakiś odgrażał, że będzie śmieci ściągał właśnie ...z Niemiec!!! Więc co jest do ciula pana!! Kto tu kogo w ... robi? Śmieci lepsze od metalu??? Tego jeszcze nie grali.
~grr 3-04-2007 2:55
no nie wiem czy wrocily, byc moze wkroczyly do pl przez jakies inne przejscie, powinno sie z tym w koncu zrobic jakis porzadek! z cwaniaczkami-ekologami niemcami...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Patriotycznie przy ognisku

Remiza jak nowa

Teraz lepiej widać

Warsztaty modelarskie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
26
Tak
77%
Nie
23%
Nie wiem
0%