MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Złodziejka artykułów biurowych

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 12 kwietnia 2018, 14:28
Aktualizacja: 14:31
Autor: 112
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22–letnią mieszkankę Jeleniej Góry podejrzaną o kradzież zestawów artykułów biurowych w jednym z jeleniogórskich sklepów.

Do zdarzenia doszło w marcu, w jednym z jeleniogórskich sklepów. 22-latka wykorzystała nieuwagę obsługi sklepu i ukradła dziewięć zestawów materiałów biurowych. Pracownicy sklepu oszacowali straty na ok 600 zł.

- Na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji oraz zapisu kamer monitoringu, policjanci wytypowali podejrzewaną o ten czyn kobietę. W trakcie przesłuchania 22-latka przyznała się do kradzieży – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Urodzinowy prezent z finałem w sądzie

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~serious 12-04-2018 17:54
a powazniejsze kradzieze jak przekrety urzedasow?
~Ob.Ywatel 12-04-2018 17:54
Pokażcie mi kogokolwiek z pracujących w jakikolwiek biurze, co nie jest złodziejem biurowym. Kupowanie kopert, spinaczy, zszywek, ołówków długopisów itp. DO DOMU, jest hańbą dla biuralisty. OD TEGO MAMUSIA PRACUJE W BIURZE, żeby w domu nie zabrakło tych drobiazgów. Logiczne? Jasne, ale tylko dla tych co wyznają społeczną religię: PAŃSTWO MNIE OKRADA Z WSZYSTKICH STRON, WIĘC JA SOBIE OKRADNĘ PAŃSTWO. Logiczne, prawda? Tak samo jak logiczne jest, że bardzo dobry był kodeks Hammurabiego. Który za tą "logikę" upieprzył by złodziejom ręce. Logiczne dalej? NO!
~l 13-04-2018 7:15
do: ~Ob.Ywatel (17:54)
Pewnie oceniasz innych po sobie ,ale to nie znaczy że masz rację.
~no-mn 12-04-2018 18:57
Dzięki K A M E R Ą
~gg 13-04-2018 2:25
do ~Ob.Ywatel Bardzo proszę. Pracowałam w biurze przez większość swojego życia zawodowego i do domu jakoś nic nie znosiłam. Co więcej bywało, że dla swojej lepszej ( w mojej ocenie) organizacji pracy sama kupowałam rzeczy które były mi w niej przydatne (zszywacze, korektory, kuwety na papier biurowy, organizery czy karteczki na zapiski). Kupowałam bo chciałam, bo w danym momencie wpadło mi coś w tzw "oko" w sklepie papierniczym a nie dlatego, że pracodawca je wydzielał czy ograniczał. Natomiast z domu rodzinnego wyniosłam m. in. wartość taką, że o cudze trzeba dbać lepiej niż o swoje a zabranie choćby ścinków, resztek tkaniny, (które i tak poszłyby do kosza na śmieci) bez wiedzy ich właściciela to też zwykła kradzież. Zapewniam, że da się pracować w biurze ( nawet 30 lat jak w moim przypadku) bez wynoszenia wspomnianych "drobiazgów". Pozdrawiam
~rysiek tropiciel 13-04-2018 10:08
do: ~gg (2:25)
Tylko ochrona zapobiega złodziejstwu... Pan Kazimierz emerytowany ormowiec 74 lata z pierwszą grupa po wylewie, udarze i trzech zawalach będzie pełnił służbę i stał na straży prawa. Musi uważać tylko, żeby bandycie nic nie zrobił bo ostatnia część życia spędzi w więzieniu. :-) chociaż może to być trudne po przez protezę biodra i drewniana nogę po amputacji po cukrzycy i zaćme prawego oka, które ma być operowane na NFZ w 2049, nie dostał pozwolenia na broń.
~zaboberek 13-04-2018 9:36
Może otwierała Biuro Pisania Podań i potrzebowała wyposażenie.Ha ha ha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zatrzymany za serię przestępstw

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Ponad kilogram marihuany nie trafi do sprzedaży

Syn i ojciec zatrzymani za narkotyki

7–latek w nocy błąkał się po mieście

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
653
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%