MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Złapali fałszywą panią doktor

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 26 czerwca 2010, 10:20
Aktualizacja: 10:20
Autor: TEJO
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31–letnią jeleniogórzankę podejrzaną o próbę oszustwa oraz o kradzież.

Kobieta w celu uzyskania kredytu złożyła sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach z jednej z placówek leczniczych w regionie. Według zaświadczenia kobieta była tam zatrudniona jako lekarz. Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanka jest bezrobotna.

Oszustka ubiegała się o prawie 50 tys. zł kredytu. W jej mieszkaniu policjanci zabezpieczyli dwie pieczątki, które kobieta wykorzystała do ostemplowania zaświadczeń. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy kobieta nie wyłudziła kredytów w innych bankach – podała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka jeleniogórskiej policji.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymana jest sprawczynią kradzieży wózka dziecięcego z klatki schodowej, do której doszło 20 czerwca w Jeleniej Górze. Pokrzywdzona wartość wózka wyceniła na blisko 300 zł.
Jeleniogórzanka odpowie za kradzież i próbę oszustwa. Grozi jej kara do ośmiu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek w Jeżowie

Złodzieje grasowali na jednym z campingów – zostali zatrzymani

Zatrzymany za serię przestępstw

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~pyatnie 26-06-2010 10:57
a w jakiej specjalności leczyła?
~ 26-06-2010 10:57
Toż to jakiś pie...pszony Rekin!
~aaa 26-06-2010 13:23
wooow nasza POPLICJA na medal woooow!
~anti-hunter 26-06-2010 14:10
dobrze. Policja robi super robote. Tepic d...li pozdrawiam normalnych
~Szczupak 26-06-2010 14:44
Brawo Brawo.
~..Szczupak ! 26-06-2010 17:10
..dla kogo ? ..*to "Brawo" ~Hi, ..czuje,ze jestes *strachliwy !
rymcycymcy 26-06-2010 18:24
Kolega Szczupak chyba nie lubi zastrzyków ! :)
~Też POLAK (? 26-06-2010 19:55
No !!! Narescie będzie można normalnie tj po ludzku w rozsadnych terminach poddać się leczeniu!!! Bo na Narodowy Fundusz Zmarłych to trzeba czekać latami, aż komuś się umrze i wtedy będzie można wskoczyć na jego miejsce w kolejce. Jak masz forsę to możesz się leczyć, PrYWATNIE a jak nie do zdychaj.... Na zwykły zabieg usunięcia zaćmy ( katarakty) trwający około 25 minut to musze czekać kolejce w Szpitalu Wojewódzkim(?!!!) w Jeleniej 4 lata... Prywatnie 2 tyygodnie.... Ot poprostu wcielenie hasła EMERYCI I RENCIŚCI PO .. pierajcie (nie podaję nzawy bo już grozili za p... odpowiedzialnością) CZYNEM umierajcie przed terminem
Ryba 26-06-2010 19:56
Głowa do góry. W końcu trafi się ta prawdziwa ;)
~ Też POLAK? 26-06-2010 21:09
Rybko ( może złota - ta od cudów???!!) Tych prawdziwych to spotykam często - ale co mi z tego skoro za skorzystanie z ich usług z NFZ to musze czekać latami!!! Po limity... A miało byc tak PIĘKNIE!!! Miss Kopacz w Białym Miasteczku tak obioecałaaaa!!! A rzeczywistość??? Mam jedno oko zoparowane po 3 letnim oczekiwaniu!! A terazz jeszcze 4 latka?!! Czy aby nie będę juz do końca życia cyklopem jednookim bo przecież bielmo( zaćmia) w drugim sie rozwija, a jego funkcje przejęło zoperowane. Pocieszam sie tyko kilkoma faktami 1) Mam urządową gwarancję iz będę żył jesz cze przez te 4 lata( mam już zaliczone 75 jesieni) 2) Po to , aby wyżyć to jeszcze muszę dorabiać( wolny zawód pozwala na to..jak i przewietrzać psa, jak i pomagać w niańczeniu wnuków 3) Idąc z pieskiem przechodzę obok tablicy z klepsydrami i sprawdzam czy nie ma mojej.. 4) Mam numer telefonu do Działu Okulistyki w Szpitału i często dzwonię pytająć, czy zwolniło sie miejsce w kolejne... 5) Wyliczam, co mógłbym sobie kupić za te stosunkowo dyuże pieniądze, jakie w ciągu 55 lat udokumentowanej pracy i skladkowania odłożyłem na starość na leczenie skoro nie stać twego KONSTyTUCYJNEGO gwaranta nie rozkradania tych pieniędzy nagle okazało sie, ze z tej dużej góry MOICH pieniędzy tego GWARANTA nie stać nawet na zapłącenie JEDNEJ kilkudziesięc...ysięcznecznej cząstki MOICH PIENIĘDZY kosztów zabiegu podstawowego. Z uwagi na negatywna selekcję z mego pokolenia osobników słabszych przetrwałem do dziś zaledwie kilka razy chorując ( złamanie ręki i grupka) A dziś każą mi sie leczYć PRYWATNIE...i KPIA W ŻYWE OCZY MÓWIĄC, ŻE PRZECIEŻ OPIEKA ZDROWOTNA JEST... i bez POtrzeby PRYWATYZACJI..
~ 27-06-2010 7:46
Czy w budżecie po sprywatyzowaniu placówek zdrowia przybędzie pieniędzy na leczenie? Prywatne placówki nie będą leczyć za darmo. Jak ktoś będzie chciał leczyć się za darmo to koszt leczenia będzie pokrywany przez NFZ czyli trzeba będzie oczekiwać dalej w dłuuuuuuuuuuuugiej kolejce, a jak ktoś chce szybciej to trzeba będzie płacić. Czyli dla chorych NIC się nie zmieni. Zarobią prywatne placówki służby zdrowia, a nie chory.
~Trzeźwy 27-06-2010 12:41
Sezon ogórkowy w pełni i jak widać nie ma o czym pisać.... Poza tym prawo w naszym kraju to jakiś absurd, dalej za przestępstwa natury biurokratycznej można dostać więcej aniżeli za kryminalne. Paranoja i komuna wiecznie żywa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Skatepark za frekwencję?

Groził żonie i dzieciom – musi opuścić mieszkanie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
186
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
15%