MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Zjazd koronowanych głów w Kinie Helios

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 września 2015, 13:32
Aktualizacja: Sobota, 19 września 2015, 10:22
Autor: zk
Fot. zk
Księżniczki, księżne, królewny i królowe w tiarach, koronach i koronopodobnych nakryciach głowy zaszczyciły wczoraj swoją obecnością i pojawiły się na projekcie "Kino Kobiet".

Przed seansem filmu "Król życia", który był uwieńczeniem kolejnego spotkania kobiet Jej Wysokości mogły delektować się poczęstunkiem przygotowanym przez Lekkie Dania, skorzystać z porad partnerów wydarzenia wśród których tym razem znaleźli się m.in.: Perfumeria Douglas z Galerii Sudeckiej, Lou Pre i Renault Dzięciołowski.

Czy faktycznie szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów, jak przekonywał Edward, główny bohater komedii Jerzego Zielińskiego? Tego nie wiemy, jednak z całą odpowiedzialnością potwierdzić, iż obejmuje całą salę, w której raz w miesiącu królują panie z Jeleniej Góry i okolic.

Spotkanie w sali kinowej rozpoczął pokaz jogi prowadzony przez instruktorkę jogi Panią Patrycję Jarosz. Wśród zorganizowanych konkursów były takie, w których trzeba było się wykazać znajomością aktorów i aktorek rozpoznając filmowych królów i królowe. Wysoko poprzeczkę podniosła zabawa "Wcielenia Roberta W.", podczas której trzeba było odgadnąć jak najwięcej tytułów filmów, w których występował Robert Więckiewicz. Dzielne królowe musiały również wziąć udział w teście "Na ziarnku grochu", podczas którego siedząc na królewskim tronie musiały rozpoznać jaki atrybut władzy "królowej domu" znajduje się pod poduchą, na której siedziały. Tradycyjnie była zabawa dla przyjaciółek - tym razem "Przyjaciółki jak z obrazka" musiały się wykazać spostrzegawczością i dobrą pamięcią. Panie rozpoznawały nominały pieniędzy po postaciach królów, a na koniec organizatorzy jak zawsze ... "Stawiali warunki" - tym razem nagrody mogły trafić do brunetek w koronach z naszyjnikami/koralami i kolczykami.

Elokwencja, elegancja, smak i wyjątkowe poczucie humoru charakteryzowały prowadzących wieczór, Monikę Kołosowską - dyrektor Kina oraz Pawła Rzedzickiego z Party4you - DJ'a, wodzireja oraz konferansjera.

Kolejna edycja Kina Kobiet już w środę, 7 października - szczegóły można znaleźć na stronie www kina Helios (http://www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/KinoKobiet/).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tramwaj już po renowacji

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Akcja krwiodawstawa w areszcie śledczym

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Podgórna zarośnięta!

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
131
Tak
44%
Nie
44%
Nie wiem
12%