MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ziemniaczane serce dla Czytelników Jelonki.com

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 3 października 2016, 7:40
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Czytelnik
– Skoro w setkach ton pospolitych ziemniaków, udało mi się znaleźć jedno kartoflane serce, to chciałbym by w setkach publikowanych artykułów o nieszczęściach i problemach, pojawił się jeden artykuł radośnie optymistyczny i lekki, o niecodziennym kształcie pewnej jadalnej bulwy rosnącej pod ziemią – napisał do nas Czytelnik i przesłał nam ziemniaczane serce.

I na tym Czytelnik nie skończył. Napisał bowiem jeszcze, że „sercowy ziemniak” nie skończył w garnku, ani na talerzu. Jest bowiem zbyt cenny, by go zjeść. Obecnie zdobi biurko znalazcy pozytywnie nastrajając go do życia i ludzi każdego dnia, kiedy jeleniogórzanin na niego spojrzy.

- Skoro – może nieprzypadkowo – wpadł on w moje ręce, chciałbym, by cieszył też oczy innych jeleniogórzan (i nie tylko), i tak jak mnie nastrajał pozytywnie do ludzi i życia – pisze Czytelnik.

- Przesyłam go z pewnym przesłaniem. Skoro bowiem udało się go znaleźć w Jeleniej Górze, bo ziemniaki kupiłem na Targowisku Zabobrze, to „I love” targowisko i kupcy codziennie walczący o byt z nieubłaganą konkurencją marketów kuszących niższą ceną i adekwatnie do tego gorszą jakością towarów. „I love” Jelenia Góra” i jej mieszkańcy. „I love” zdrowe jedzenie i „I love” tych, którzy chociaż na chwilę uśmiechnęli się z powodu pospolitej, jednak niezwykłej pyry – dodaje Czytelnik.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Dolny Śląsk przejmuje następne linie kolejowe od PKP

Chcą powtórki wyborów!

Rok niespełnionych obietnic

To grozi tragedią  

Trzcińsko ma sołtysa

Nagrody i wyróżnienia JFOON

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
545
Tak
21%
Nie
69%
Nie wiem
9%