MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Zgrupowanie kobiecej grupy kolarskiej

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 4 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
Na zgrupowaniu w Sosnówce koło Jeleniej Góry przebywa kobiecy klub kolarski KROSS Ziemia Darłowska.

Jest to młody i ciekawy zespół, który w zeszłym roku zdobył klubowe Mistrzostwo Polski kobiet. Na obozie sportowym pod Karkonoszami w składzie KROSS Ziemia Darłowska swą formę szlifują m.in. Angelika Kulisch - czterokrotna Mistrzyni Polski juniorek, reprezentantka Polski, która w kadrze trenuje z Mają Włoszczowską, Anna Gromaszek - aktualna Górska Mistrzyni Polski na szosie juniorek oraz startująca w zeszłym roku w reprezentacji Polski Aleksandra Wnuczek. Jednym z trenerów klubu jest Artur Szarycz, do niedawna jeszcze zawodnik, który chodził do Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Markiem Rutkiewiczem (4. na Tour de Pologne) czy Mariuszem Witeckim (Mistrz Polski).
O kolarstwie kobiet w naszym kraju powinno być w tym roku głośno, bo po raz pierwszy powstały dwie grupy zawodowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Wracają dopłaty do wody i ścieków

Poznaliśmy mistrzów Jeleniej Góry

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Kolarz mtb z Jeleniej Góry 4-04-2007 20:25
Proponuję, aby jelonka.com. pomogła dziewczynom mieszkającym w Jeleniej Górze i chcących jeździć w wyścigach kolarskich w znalezieniu sponsorów opiekunów w zamian za reklamy na koszulkach.. Chodzi o koszty startowe w wyścigach ,wykupieniu licencji PZKol i ewentualnym transporcie młodych zawodników na imprezy sportowe ,a jest ich wiele i dużo ludzi zajmujących się kolarstwem w naszym regjonie. Może zorganizować jakąś akcję pod nazwą "Szukamy sponsorów". Najlepsi zawodnicy dawno już sobie ich znaleźli we Wrocławiu, Warszawie czy w Zielonej Górze. Może warto taki temat poruszyć dla dobra naszej młodzieży jak zrobił to Impel.
~Zbyszek 5-04-2007 12:35
Sprawa sponsorowania grupy kolarskiej w Jeleniej Górze to temat rzeka. Do tej pory po CCC z Piechowic tylko I-KTK swego czasu znalazło sponsorów, którzy tylko dołożyli się do strojów kolarskich. Nazwy widnieją na koszulkach. Jestem za ten gest bardzo wdzięczny, wiem jaka jest sytuzcja w sporcie, nie tylko w kolarstwie i każda forma wsparcia naszej młodzieży jest szczytna. Proponuję, aby wśród firm i instytucji, które mogą wspomóc sport wytworzyła sie moda na sponsoring. Firmy działają na naszym terenie, wytwarzają zysk, są już wpisane w ten region powinny moim zdaniem wspomagać naszą młodzież. Na razie największymi sponsorami naszych sportowców są rodzice. Z kolarskim pozdrowieniem Zbigniew Leszek I-KTK.zsem.pl
~Marcin 6-04-2007 9:58
A jest u nas poza Impel jakis klub tak zeby mozna było z kim potrenowac poniewaz jezdze sam i chyba nie tylko ja bo czesto widuje samotnych jeźdzów.
~Do Marcina Zbyszek 6-04-2007 18:00
To jest pytanie do naszych kochanych urzędników, którzy wolą wydawać pieniądzie na wszystko, tylko nie na MŁODZIEŻ i SPORT. Sprubuj nawiązać kontakt z I-KTK w Piechowicach tel. masz na stronie internetowej. I-KTK miało kiedyś swoją siedzibą w Jeleniej Górze, ale takie było zainteresowaniem tej dyscypliny sportu, że z przyczyn finansowych przeniósł swoją siedzibą do Piechowic. Pozdrowienia i wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich kochających rowery i rowerzystów. Zbyszek
~Zainteresowany 7-04-2007 20:11
Po prostu ludzie, którzy odpowiedzialni są za sport i biorą za to pieniądze powinni nagrywać sponsorów dla młodych zawodników naszego regionu. Koszulka kolarska to nie wszystko potrzeba czegoś więcej. Myślę ,że Pan Prezydent powinien rozliczyć tych ludzi likwidując im ciepłe posadki w Prezydium Kolarze naszego miasta i okolic zbierają się na wspólne treningi w soboty i niedziele i nieraz w dni świąteczne szczególnie w miesiącach przygotowawczych do sezonu w Podgórzynie na skrzyżowaniu do Sobieszowa o godz.11.Można dobrze potrenować ,bo jest nas nieraz trzydziestu.
~Rodzic dzieci, które uprawiają sport. 7-04-2007 21:45
Pan Prezydent tak jest zainteresowany kolarstwem, że w tym roku nie będzie Maratonu Grabka, który zaczynał sezon w Jeleniej Górze. Organizuje również nagonkę na pana Lizaka, który ponad setkę dzieci wyciągnął z ulic i zainteresował piłką nożną. Cały SPORT w Jeleniej Górze opiera się wyłącznie na PASJONATACH. Chylę czoła, bo naprawdę kokosów to oni nie mają. Należą się im wielkie podziękowanie od nas. Oby starczyło im siły. DZIĘKUJĘ.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Niebezpiecznie przy Krośnieńskiej

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Jeleniogórzanie wśród najlepszych

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
908
Tak
24%
Nie
73%
Nie wiem
4%