MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zgłoś się na darmowe szkolenie

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 24 sierpnia 2013, 7:45
Aktualizacja: 7:46
Autor: Org
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Jeleniej Górze zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Rozliczanie wniosków o płatność i zarządzanie finansami
realizowanych projektów PO KL”. Szkolenie odbędzie się 16–17 września br. w Jeleniej Górze. Zgłoszenia są przyjmowane do 6 września do godz. 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie poświęcone będzie zarządzaniu i rozliczaniu projektów finansowanych z POKL dla beneficjentów realizujących projekty w ramach dolnośląskiego komponentu regionalnego. W trakcie szkolenia zostaną omówione zagadnienia związane z Generatorem Wniosków Płatniczych a także m.in. tematyka zatrudniania kadry w projekcie (umowy cywilno-prawne, czas pracy, urlopy wypoczynkowe, wynagrodzenia, rozwiązywanie umów o pracę, akta osobowe - sposób prowadzenia, świadectwa pracy).

Spotkanie poprowadzą: Mirosława Hamera, Marcin Woźniak.

Na szkolenie zgłosić się mogą podmioty, które realizują projekty konkursowe w ramach komponentu regionalnego,
podmioty, które nie korzystały jeszcze ze wsparcia ROEFS, przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców.

Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9.00 – 16.00 w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 43 (sala nr 6). Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, gorące i zimne napoje, ciastka. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem i noclegiem.

W celu potwierdzenia swojego udziału w szkoleniach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłanie go do biura Regionalnego Ośrodka faksem pod numer: 75 642 20 00 w. 40 lub na adres mailowy: jeleniagora@roefs.pl.

Wszelkich informacji na temat szkolenia i doradztwa udziela: Łukasz Pęcherczyk oraz Ewa Pańczak pod numerem tel. 075 642 20 00.

Szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

PiS zaprezentował kandydatów

Areszt dla podpalaczy

Pokój ponownie rywalem Mroza

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~cazar 24-08-2013 11:25
przepraszam mam pytanie czy dalej dla ludzi bezrobotnych sa wydawane karnety na basen i kursy jezyka hiszpanskiego
~ 24-08-2013 17:17
a co, chcesz sie zalapac, cazar ?
~andrzej789 25-08-2013 10:54
hiszpanski to marnowanie kasy. uczmy ich chinskiego. tam jest praca.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będą nowe szatnie na stadionie

Bawili się na festynie

Samotnie na Mount Everest

Kto strzelał do konia?

MZK nie dla rowerzystów?

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
110
Tak
71%
Nie
10%
Nie wiem
19%