MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Zgłoś się na bezpłatne szkolenia zawodowe

Wiadomości: Region
Wtorek, 21 października 2014, 7:57
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Kowarach zaprasza do udziału w trzech bezpłatnych szkoleniach zawodowych: nowoczesny sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, terminali płatniczych + książeczka sanepidu (od 27.10.2014), nowoczesny magazynier z obsługą komputera, kas fiskalnych oraz obsługą wózka jezdniowego z napędem silnikowym + książeczka sanepidu (od 3.11.2014) oraz operator maszyn CNC (od listopada 2014).

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać osoby w wieku 18-25 lat, niepracujące i nieuczące się. Osoby bez wykształcenia, absolwenci szkół zawodowych i średnich.

Kurs „nowoczesny sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, terminali płatniczych + książeczka sanepidu” rozpocznie się 27. października 2014 r. we Wrocławiu. Szkolenie będzie trwało 120 godzin. Szkolenie „nowoczesny magazynier z obsługą komputera, kas fiskalnych oraz obsługą wózka jezdniowego z napędem silnikowym+ książeczka sanepidu” rozpocznie się 03.11.2014 r. we Wrocławiu i potrwa 80 godzin. W tym będą wykłady z teorii zawodowej oraz praktyka. Natomiast kurs „maszyn CNC” rozpocznie się na początku listopada 2014 r. również we Wrocławiu i zawiera 140 godzin. W tym - wykłady z teorii zawodowej oraz praktyka.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do soboty, po 6-8 godzin dziennie. Dodatkowo szkolenie będzie obudowane warsztatami z doradcą zawodowym, podczas których uczestnicy pracować będą nad budowaniem osobistych ścieżek rozwoju zawodowego, a także uzyskają wsparcie indywidualne i grupowe.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione: materiały dydaktyczne, bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania całego kursu w Ośrodku Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu, jeden ciepły posiłek, zwrot kosztów dojazdu.

Kursy są bezpłatnie - w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożegnanie starszaków

Czas na egzamin ósmoklasisty

Radosna edukacja w przedszkolach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~гоbоtnik 21-10-2014 22:35
Tia... Znowu jakaś firemka z Wrocławia robi skok na kasę i szuka naiwnych. Dlaczego te kursy nie w Jeleniej tylko trzeba jeździć do Wrocka? Koszty i tak każdy poniesie (jednym posiłkiem dziennie trudno się wyżywić), a zarobi jakiś cfaniak z Wrocka, który organizuje nic nie warte pseudoszkolenia bo Unia sypnęła kasą z nieba.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał konkursu Uczę się bezpiecznie żyć

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Tak nie wolno parkować!

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
275
Tak
47%
Nie
41%
Nie wiem
12%