MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Zestaw par III i IV ligi oraz niższych klas

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Piątek, 15 sierpnia 2014, 15:55
Aktualizacja: 15:59
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana druga kolejka piłkarskiej III–ligi, w której jeleniogórskie Karkonosze zmierzą się na wyjeździe z Piastem Żmigród. Swoje rozgrywki zainagurują też ekipy z IV–ligi, okręgówki i A–klasy.

Po pechowej porażce na inaugurację sezonu kibice Karkonoszy liczą na urwanie punktów drużynie Piasta Żmigród, która w pierwszej kolejce zremisowała u siebie z Piastem Karnin 1:1. Mecz zaplanowano na sobotę, 16. sierpnia o godz. 16:00.

Po pucharowym zwycięstwie w Gryfowie Śląskim (7:0) kowarska Olimpia rozpocznie bój o ligowe punkty. Na początek podopieczni Krzysztofa Kapelana będą mieli za zadanie odprawić z kwitkiem beniaminka - Zjednoczonych Żarów. To spotkanie zaplanowano na niedzielę, 17. sierpnia o godz. 17:00.

W niższych ligach kibice spragnieni walki o punkty powrócą m.in. na obiekty sportowe w Jeżówie Sudeckim (Lotnik podjemie Włókniarza Leśna- sobota, godz. 17:00) oraz w Dziwiszowie (Piast zmierzy się z Hutnikiem Pieńsk - sobota, godz. 16:00).

Zestaw par 2. kolejki III-ligi:
Sobota, 16.VIII:
Piast Karnin - Formacja Port 2000 Mostki 16:00
Polonia-Stal Świdnica - Dąb Przybyszów 17:00
UKP Zielona Góra - KP Brzeg Dolny 17:00
Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław 16:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów 11:00
MKS Oława - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16:00
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać 17:00
Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra 16:00
Niedziela, 17.VIII:
Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica 13:00

Zestaw par 1. kolejki IV-ligi:
Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec 17:00
Nysa Zgorzelec - GKS Kobierzyce 17:00
KS Polkowice - AKS Strzegom 17:00
Granica Bogatynia - Sokół Wielka Lipa 17:00
LZS Stary Śleszów - Miedź II Legnica 16:00
Niedziela, 17.VIII:
Zjednoczeni Żarów - Olimpia Kowary 17:00
Orkan Szczedrzykowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
Widawa Bierutów - Chojnowianka Chojnów 17:00

Zestaw par 1. kolejki okręgówki:
Sobota, 16.VIII:
Twardy Świętoszów - GKS Raciborowice 11:00
Piast Dziwiszów - Hutnik Pieńsk 16:00
Piast Wykroty - Victoria Ruszów 16:00
Leśnik Osiecznica - Piast Zawidów 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Łużyce Lubań 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Leśna 17:00
Orliki Węgliniec - Gryf Gryfów Śląski 17:00
Niedziela, 17.VIII:
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Kamienna Góra 17:00

Zestaw par 1. kolejki klasy A: (wszystkie mecze w niedzielę, 17.VIII)
Chojnik Jelenia Góra - Olimpia II Kowary 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Lechia Piechowice 11:00
Nysa Wolbromek - Piast Bolków 11:00
Czarni Przedwojów - Orzeł Lubawka 14:00
Bóbr Marciszów - Orzeł Wojcieszów 15:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pogoń Świerzawa 15:00
Woskar Szklarska Poręba - KS Łomnica 18:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Sprawdzian z beniaminkiem

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Rezerwy Miedzi pokonane!

Bestie A. Cieślińskiej w Muzeum Przyrodniczym

Czyżby Andrzej Duda?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Po przerwie znaleźli drogę do bramki

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%