MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zespól Minimum oraz soliści z MDK znów nagrodzeni

Wiadomości: Jelenia Góra/Region
Wtorek, 3 grudnia 2013, 7:55
Aktualizacja: 7:58
Autor: Angela
Fot. MDK
Z nagrodami wrócili z XXII Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej „Na szlaku” w Świdnicy nasi młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze. O zwycięstwo walczyło kilkudziesięciu solistów oraz kilkanaście zespołów wokalnych ze szkół i placówek kultury województwa dolnośląskiego.

Każdy wykonawca prezentował dwie piosenki. Jury, któremu przewodniczył kompozytor, muzyk i aktor Tadeusz Szarwaryn przyznało w kategorii zespołów wokalnych nagrodę dla zespołu „Minimum” w składzie: Amanda Kostrubiec, Ewa i Ida Kobielskie. Wyróżnieniem nagrodzono Natalii Droń z zespołem „Tym Czasem” w składzie: Paweł Kokoszka i Ewa Kobielska.

W kategorii solistów nagrodę otrzymała Ewa Kobielska natomiast wyróżnienie przyznano Katarzynie Kasprzak. Nagrodzeni laureaci wystąpili w koncercie finałowym, podczas którego otrzymali od organizatorów dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszyscy wykonawcy są uczestnikami Studia Piosenki Debiut Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, które prowadzi Renata Kryńska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Inauguracja senatora

Sesja Sejmiku Dolnośląskiego w Jeleniej Górze

Przed nami finał WOŚP

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~pino 3-12-2013 10:14
Moje wielkie gratulacje .
~uyh 3-12-2013 21:29
Genialnie :) Ta Pani Kryńska , to jakiś Mega spec ! wszędzie o niej słychać ! ja tez śpiewam, rozumiem ,że zajęcia odbywają się w MDK ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bosskie kobiety

Nowy dyrektor WORD

Większość za zmianą

Nie jest dobrze z powietrzem

Informacja parkingowa

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
420
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%