MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ze stadionu do hali

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 lipca 2018, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
KPR Jelenia Góra rozpoczął kolejny etap przygotowań do sezonu. Po zajęciach biegowych i w siłowni, przyszedł czas na trening z piłkami. W czasie remontu hali przy ul. Złotniczej drużyna Michała Pastuszko korzysta z obiektu KPSW przy ul. Lwóweckiej.

Nadchodzący sezon może należeć m.in. do utalentowanej młodej bramkarki KPR-u, która zapowiada, że powalczy o miejsce w podstawowej siódemce.

- Chcę pokazać się z jak najlepszej strony, a kto wyjdzie pierwszy zdecyduje trener. Bez względu na to, będę dawać z siebie wszystko - powiedziała Natalia Filończuk, która cieszy się ze zdrowej rywalizacji w bramce, bowiem oprócz doświadczonej Martyny Wierzbickiej, w kadrze KPR-u pojawiła się Karolina Szczurek.

Póki co, nie wiadomo kiedy zakończą się prace w hali przy ul. Złotniczej. Do końca sierpnia KPR może trenować bez przeszkód (z klejem) w hali im. Jerzego Szmajdzińskiego przy ul. Lwóweckiej. W uczelnianym obiekcie odbędzie się jeden ze sparingów jeleniogórskiej drużyny - w następny piątek (3.08) o godz. 19:00 KPR podejmie niemiecki Koweg Goerlitz.

Pod względem sportowym drużyna wygląda jeszcze lepiej niż w poprzednim sezonie, a pod względem finansowym zaległości mają rozstać uregulowane do końca przyszłego tygodnia, co pozwoli skupić się wyłącznie na treningach.

Celem sportowym KPR-u ma być spokojne utrzymanie w Superlidze.

Czytaj również

Fajerwerki w sylwestra? Jerzy Łużniak na nie! 101

Powrót dyrektora Zawiły 129

Chodniki są oblodzone! 627

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~eko 28-07-2018 21:00
Z tej tzw. ligi nikt przecie z nie spada więc spokojne utrzymanie jest zagwarantowane i cel został osiągnięty już przed rozpoczęciem sezonu...
~Jgdyy 2-08-2018 18:00
Zrobcie rozliczenie finansowe audytem zewnętrznym to dopiero bedzie wesoło chyba

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

P. Marzena pilnie potrzebuje pomocy! 578

Prezydent Jerzy Łużniak przedstawił swoich zastępców 498

Uciążliwy pasażer 32

Zwycięstwo po słabym meczu 191

Miasto zapłaci o ponad 75 proc. więcej za prąd 34

Sonda

Jeśli oboje rodzice nie pracują, należy im zabrać świadczenie 500+?

Oddanych
głosów
2416
Tak
72%
Nie
24%
Nie mam zdania
4%