MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zderzenie volkswagena z autobusem MZK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 17 kwietnia 2013, 11:35
Aktualizacja: 11:38
Autor: 112
Dzisiaj (16.04) około godz. 11.00 u zbiegu ulic Noskowskiego– Bacewicz w Jeleniej Górze 61–letnia jeleniogórzanka jadąc volkswagenem polo nie ustąpiła pierwszeństwa autobusowi MZK, który wjeżdżał do zatoczki i doprowadziła do zderzenia. Nikomu nic się nie stało, a sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 220 zł oraz sześcioma punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kandydaci PO

3 dni i zatrzymanych 30 praw jazdy!

Rozbój w mieszkaniu

Komentarze (24) Dodaj komentarz

~ 17-04-2013 11:42
ci kierowcy mzk to myślą że panami drogi są a o tirowcach to już nie wspomnę - im większy pojazd tym głupszy kierowca
~ 17-04-2013 11:43
61 letnia piratka ? Wstyd psze pani, wstyd ! W tym wieku ? Honor babiszonow pani naraża na szwank ! Wstyd!
~cvf 17-04-2013 12:01
Popatrzcie na kierowce gdy wyjezdza z zatoki....wogole nie patrza w lusterka..... wydaje reszte czy bilet.... Wiem ze jest ( glupi) przepis ze musimy ustapic pierwszenstwa....tak,w zatloczonej jeleniej gdzi eautobus nie moze wyjechac z przystanku-takie korki...
~..1.. 17-04-2013 12:07
ni nie musimy , nie ma przepisu, ktory definitywnie okresla, ze trzeba sie zatrzymac, powinno sie umozliwic, ale kierowca autobusu powinien zachowac szczegolna ostroznosc, bo jest pojazdem wlaczajacym sie do ruchu...dla mnie jest to niesprawiedliwa ocena wobec pani moim zdaniem jest tu obopolna wina...
~ 17-04-2013 12:08
11.42 i 12.01 dziwne , tak, co najmniej dziwne wpisy. Pani przyjęła mandat, a zatem pani przyznala się do winy... Tym razem chyba autobusowy nie zawinił.
~loony 17-04-2013 12:10
Art. 18. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.
rymcycymcy 17-04-2013 12:22
Kierowcy jeleniogórscy jeszcze nie wiedzą, że należy wpuścić busa z zatoki ! :) ...a poza tym zatoczki są nieoświetlone, a słońce też może oślepić :) ...a ślimak drogowy jak ma problem ze sprawną jazdą, to tak samo ma problem z zatrzymaniem ...to już moja obserwacja osobista ! :)
~Zośka 17-04-2013 12:30
Jak to, "wjeżdżał do zatoczki"? coś tu nie pasuje. Może wyjeżdżał z zatoczki?
~T-Mobile 17-04-2013 12:44
do 11:42, święta racja , zgadzam się z Tobą
~mobilek 17-04-2013 14:02
zamknąć MZK ; zlikwidować TIRY - zaorać Jelenią i gotowe ; nie będzie głupich komentarzy
~s. 17-04-2013 14:23
Tak to jest jak się uczy cofać a nie poruszać się po drodze.
HankaOdRumcajsa 17-04-2013 15:14
Autobus wjeżdżał do zatoczki? Bez sensu...
~TEJOo 17-04-2013 15:46
To jak autobus wjeżdżał do zatoczki a ona sie wcisnęła przed niego do zatoczki no bo inaczej nie ma jak tu co wymuszać. Weźcie się w garść i piszcie poprawnie bo nie wiem o co tutaj chodzi a jak nie jesteście pewni co jest grane to nie piszcie bo tylko siejecie herezję.
~ 17-04-2013 16:09
Nic nie rozumiecie ludzie. Polo jest małe i pomykało chodnikiem. Przecinało właśnie zatoczkę, gdy autobus do niej wjeżdżał. Nie ustąpiło pierwszeństwa i doszło do zderzenia. Byłem i widziałem.
~ 17-04-2013 16:31
Józef ale z ciebie światowy gość , wszędzie jesteś i wszystko widzisz......O,kurczę (to jęk zachwytu) ;>p
~salami1 17-04-2013 17:05
ten pierwszy wpis jest najlepszy -to jakis ... pisał?
Piipi Jelonkowa 17-04-2013 17:29
..do - [~Autora postu z godz.11:42 ] ..masz rację ! .. bo tymi DUZYMI pojazdami jezdzą *mężczyzni ! ~SMUTNE ...
~ 17-04-2013 18:20
Do postu 11:42, jako psychiatra,chcialem Tobie pomoc, po przeczytaniu Twojej wypowiedzi,jednak ten przypadek jest beznadziejny. Prosze, zacznij sie leczyc na nogi,to Twoja ostatnia szansa!!!
~ 17-04-2013 20:41
11;42 sadzac po twym wpisie zaczal bym glupote mierzyc od ciebie i podobnych tobie.
~Berzoni 17-04-2013 20:54
do 11.42 Mysle ze w twojej chorobie lekarze sa bezradni
~don dido 17-04-2013 21:27
A autobus o jakim nr bocznym?? Mam nadzieję ze stary jelcz :)
~Stasio 18-04-2013 1:10
A jakiej marki byl autobus , bo taki / taka autor obcykany w markach samochodow a tu taka gafa . Marki autobusu nie ma . Przykrosc , zaraz sie poplacze . Teraz nie wiem co amm robic ..... Piipi , moze dlatego mezczyzni jezdza duzymi pojazdami , bo maja starystycznie wiekszy mozg ? Staytstycznie bo raczej waszan okolica popsulaby to wszystko .
~ 18-04-2013 9:54
Nie mówiąc już o tym, jak ty Stasio tą statystykę drastycznie zaniżasz...
~byrt 18-04-2013 12:03
przed zatoczka jest wyjazd z ul.Noskowskiego

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Chciał oszukać policjantów

Próba podpalenia hostelu

PiS zaprezentował kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
590
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%