MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zderzenie osobówki z autobusem MZK

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 1 czerwca 2012, 14:30
Aktualizacja: 14:59
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Dzisiaj (1 czerwca) około południa na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Sudecką 39–letnia kierująca chevroletem zderzyła się z autobusem MZK. 72–letnią pasażerkę autobusu przewieziono do szpitala z prawdopodobnie złamanym obojczykiem lub biodrem.

Szczecinianka kierująca chevroletem wyjeżdżała z podporządkowanej ul. Piłsudskiego, nie zatrzymała się przed znakiem stop i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu autobusowi MZK, który jechał główną ul. Sudecką, przez co doszło do zderzenia pojazdów. Wraz z kobietą jechało jej 3-letnie dziecko, na szczęście nic im się nie stało.

- Kierowca autobusu musiał gwałtownie hamować, przez co 72-letnia pasażerka autobusu upadła i prawdopodobnie złamała obojczyk lub biodro. Sprawczyni najprawdopodobniej odpowie za wypadek przed sądem – poinformowała Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wreszcie dobra droga

Wypadek przy baniakach  

Ważne zmiany w podatkach  

Komentarze (19) Dodaj komentarz

~Agadoo 1-06-2012 14:48
Widocznie w Szczecinie są inne znaki drogowe
~śmieszne 1-06-2012 16:09
Kurde, czytam chevrolet, myślę sobie, szkoda auta. Lukam na zdjęcia, a tam poczciwy matiz, ale jak to dumnie brzmi chevy :-))
~Mulder 1-06-2012 16:51
"Sprawczyni najprawdopodobniej odpowie za wypadek" - czyli jest jakaś szansunia malutka, że nie ? omg pani Edytko, ależ co Pani
~sri lanka 1-06-2012 17:26
dobre zdjątka :) na szóstym numery zamazane a na kolejnym widac jak byk brawo
~piot 1-06-2012 17:32
niestety ale to nie jest matiz popatrz najpierw dobrze na zdjecia a nie piszesz ok bo to maly chewrolet a nie zaden matiz gamoniu nawet nie wiesz jaki ma znak chewrolet a jaki matiz
~piotu 1-06-2012 17:36
daewoo zostalo kupione przez chevy. kontynuja te pseudo matizy pod inna nazwa.
~magicabej 1-06-2012 18:36
nie piszta głośno chłopaki , bo przyjedzie do was Materla i wam wpier.....li
~ 1-06-2012 19:20
te byku to jakie numery są jak widzisz? bo ja tam ich nie moge rozczytać
~do piot 1-06-2012 19:26
Na motoryzacji to się znasz że ho ho. Ale pisać ludziom "gamoniu" to potrafisz, masz racje CheWrolet pełną gębą :-)
~apol 1-06-2012 20:03
jesli ktos widzi na tym zdjeciu matiza to naprawde nie wiem co powiedziec ale widocznie nie widzial nigdy matiza albo auta hehe na oczy
~ 1-06-2012 20:03
Brak slow, ci nowi kierowcy. Znaki sa dla niektorych ozdoba i nie czyta sie ich. Nie pojete jak mozna wjechac na skrzyzowanie nie odczytujac znakow. Jak sie szkoli i egzaminuje ludzi tak zachowuja sie na drodze, Wykute na blache testy, nacisk glownie na egzaminach na zatoczki i skutki sa jakie sa. Powinne wrocic ustne egzaminy z ruchu i przepisow, wtedy egzaminator oceni co kursant umie , a tak , odpowiedzi sa gotowe, ale znane z punktow - ABCD, a w glowach-trociny.
~ 1-06-2012 20:12
116;09 smieszne -kolego, swieta racja. Chevi to dalej czysty koreanczyk DAEWO. Narobili tej tandety pod ta dumna jankeska marka. Ludzie szczyca sie tymi wynalazkami, ulepszone -matizy lanosy naxie i podobne, jednak czyste DAEWO. Tandete uratowal kapital Cheviego bo zostalo by tylko tyle co po FSO. Nie dajmy sie mamic marce Chevrolet- to jedyhe co te cudaki maja wspolnego ze stanami. Tam ludzie smieja sie z tych tworow i miana jakim osmiesza sie porzadne amerykanskie konstrukcje autentycznych Chevich.
~www 1-06-2012 20:15
i zas te felerne miejsce
~ 1-06-2012 22:56
hehe ,a ja zrozumiałem,że ta 3 latka to córka 72 latki i się zastanawiałem jak to możliwe
~do 22:56 2-06-2012 7:59
adopcja - mówi ci to coś??? :) :) :) :) :)
~mamo.. 2-06-2012 8:57
qurr.. na 2 zdjęciu widać jak klapka odpadła autobusu....
~repeta 2-06-2012 8:59
sory, "temu" autobusu napisać chciałem,, koryguję, co by się lingwiści nie przyczepili.. ;P
~borowa 2-06-2012 13:56
ciekawym jest fakt iż w styczniu 2010r. po spowodowaniu wypadku z autobusem MZK kierowca "sprawca"odpowiadał za spowodowanie kolizji.Skutkiem było utrata pracy,dwa lata bez dochodu, 6mc.męki chodzenia w gorsecie,do dnia dzisiejszego orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,ciągłe problemy zdrowotne i brak jakiegokolwiek zadośćuczynienia ze strony ubezpieczyciela,sprawcy,władz wobec poszkodowanego.A tu kobietę na szafot!!!MOŻE TAMTEN KIEROWCA MIAŁ LEPSZE UKŁADY W P......, i P..........E?
~taka 9-06-2012 23:11
kierowcy autobusow zbyt szybko i nerwowo jezdza ale kierowcy aut tez powijnni uwazac na drodze ludzie wiecej rozwagi mniej glupoty bo glupota cechuje jeleniogórzan i to bardzo mocno to widac codziennie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bulwar Cieplicki otwarty!

Nowy sprzęt dla OSP

Sentymentalny powrót Watry

"Gorące przyciski" w autobusach MZK

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
315
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%