MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Zdalne nauczanie i co dalej?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 29 maja 2020, 18:01
Aktualizacja: 18:06
Autor: Jelonka.com & TV Dami
Odkąd uczniowie przestali chodzić do szkół, obowiązuje ich tzw. zdalne nauczanie. Czy w ten sposób mają szansę być na bieżąco z programem, czy raczej powstaje sporo zaległości? A jeśli tak, to jak sobie z tymi zaległościami poradzić w przyszłości? O to pytaliśmy w programie „Maraton subiektywności”.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Dom kultury w zameczku?  

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Przecìętny 29-05-2020 22:22
Panie redaktorze litości. ...dwóch roków nauki.. Pan nie doświadczył dobrodziejstwa zdalnego nauczania, a takie zaległości....gramatyka języka ojczystego się kłania.
~WYRZUTEK 1-06-2020 23:24
jakie zdalne nauczanie,,, jak głąby z urzędu miasta i i pochodnych instytucji są tumanami komputerowymi.... nie ogarniają e-puła`u
~kmam 3-06-2020 10:18
Ci którzy mówią "tak" dla nauki dzieci w wakacje, sami powinni mieć szkołę w wakacje. To kolejny artykuł na ten temat i taki sam pomysł autora. Na siłę chce zabrać dzieciom trochę odpoczynku. Nie dość, że mają e-lekcje, że ciągle mają sprawdziany, to jeszcze znajdzie się taki co się ciągle wymądrza i wymyśla co tydzień szkołę w wakacje ...w coraz to nowym artykule. W myśl zasady "kłamstwo powtarzane wielokrotnie po pewnym czasie staje się prawdą". W końcu znajdzie grupę ludzi, którzy go poprą... bo nie lubią dzieci.
~DarioX 9-06-2020 5:18
I co dalej? Nic! Czesio z MEN nie miał i nie ma żadnego planu, bezmyślnie i bezrefleksyjnie poświęca edukację i przyszłość naszych dzieci, byle były wybory. Pięć lat temu byliśmy w Europie, teraz to jakiś bantustan, gdzie w kryzysie władza myśli przede wszystkim o sobie, potem długo długo nic, potem są jacyś obywatele.
~Wercio 9-06-2020 19:58
Będzie wszystko ok jeśli uczeń będzie chciał się czegoś nauczyć. Wtedy metodą ma mniejsze znaczenie. Są nauczyciele którzy robią wszystko aby wiedzę przekazac- prowadzą lekcje online, wysyłają filmy, wskazówki. Są oczywiście tacy którzy poza tematem nie wysyłają nic. Polonista i matematyk ma co robić....a pani /pan z wf, plastyki, religii czy muzyki to raczej luz. Powinni być inaczej wynagradzani tak jak inaczej powinni być ocenieni uczniowie. Ci którzy systematycznie pracują mimo tych trudnych warunków zasługują na lepsze oceny.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Nietypowy finał Ligi Rocka

Które ulice do remontu?  

Łacina w szkole obowiązkowa?  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
664
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%