MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Zbliża się V Bieg Janowicki

Wiadomości: Janowice Wielkie
Środa, 1 czerwca 2016, 8:00
Aktualizacja: 8:02
Autor: UG
Fot. Organizator
Bieg odbędzie się 25 czerwca. Biuro Zawodów, start i metę zaplanowano w parku rekreacyjnym „Zielona Dolina” w Janowicach Wielkich. Start o godz. 13.00.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną, bądź w biurze zawodów przed startem. Informacje dotyczące trasy i regulaminu dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy Janowice Wielkie w zakładce: Sport - Bieg Janowicki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Porównaj ceny z Jelonką.com

Mercedesem rozbił kilka aut

Nie ma rady na wandali?

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Rutsker 1-06-2016 8:34
Wpisowe trochę kosztuje ale w zamian niczego nie dostaniemy dla biegaczy z poza trójki, koszulki lub medalu gdzie na innych biegach to norma by biegło więcej osób.
~wejcher 1-06-2016 9:15
do rutsker ty a ty na zawody to biegać jeździsz czy gadżety zbierać??? jak po gadżety to do tesco albo na festyn. a jak koszulki, sznurki, proporczyki i inne głupoty to idź na ewent sprzedawców garnków albo wełnianych kołder.
~zdumiony 1-06-2016 11:14
rutsker ma racje, we wszystkich zawodach na poziomie biegacze w ramach wpisowego dostaja tzw gadzety. Jest to zawsze medal i koszulka. To nie ma nic wspolnego jak pisze wejcher ze sie nie biega tylko jezdzi zbierac. Na imprezach takich jak maraton nowojorski, wiedenski czy berlinski to norma. To po co wpisowe jak sie nic nie dostanie nawet medalu ze sie bieglo. Jesli tak to na co i moze dla kogo jest to wpisowe. To proponuje bez wpiso´wego na to samo wyjdzie
~do wejcher 1-06-2016 21:29
sorry, ale można sobie pobiegać bez płacenia wpisowego. Większość osób którzy płacą, ucieszyłaby mała pamiątka. To na pewno nie jest zbieractwo
~jg 2-06-2016 10:07
każdy na mecie zawsze na Biegu Janowickim dostaje medal

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Skalne ławki pod Szrenicą

Czytelniczka: drogo i brudno

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Wstrzymane prace przy oczyszczalni ścieków

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
135
Tak
41%
Nie
52%
Nie wiem
7%