MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Zbigniew Ładziński: Senat powinien być bezpartyjny

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 5 września 2011, 14:04
Aktualizacja: Wtorek, 6 września 2011, 8:02
Autor: Angela
Fot. Angela
Dzisiaj w Cechu Rzemiosł Różnych w Jeleniej Górze odbyła się pierwsza z cyklu konferencji prasowych Zbigniewa Ładzińskiego, na której kandydat do Senatu przedstawił plany swojego działania. Przewodniczącą komitetu wyborczego Aktywni Społecznie, z którego wystartuje obecny radny, została Lidia Łotocka.

Zbigniew Ładziński będzie startował do Senatu z okręgu jeleniogórsko-legnickiego. Pierwotnie miał być kandydatem z komitetu Platformy Obywatelskiej, jednak po odgórnych decyzjach PO o jego zmianie na Józefa Piniora, ostatecznie wystartuje on ze Stowarzyszenia Aktywni Społecznie.

Jako bezpartyjny kandydat już na starcie zyskał ogromne poparcie. Na dwa tysiące wymaganych podpisów zebrał ich trzykrotną ilość. Jego szanse na dostanie się do Senatu wzrosły również po wycofaniu się z wyborów Marka Obrębalskiego i Artura Zielińskiego, popieranych przez Rafała Dutkiewicza, który obecnie swoje poparcie przekazał Zbigniewowi Ładzińskiemu.

– Senat powinien być filtrem sejmowych decyzji. Musi być więc bezpartyjny, by interesy partii nie brały góry nad interesami społecznymi. Jestem związany z samorządem lokalnym od 20 lat i nigdy nie podporządkowywałem się partyjnej dyscyplinie. Uważam, że jako senator mogę zrobić dla mieszkańców znacznie więcej niż jako radny. Jak starszy Cechu Rzemiosł Różnych doskonale znam specyfikę pracy przedsiębiorców, jak i ich największe bolączki. Mam też wiedzę i doświadczenie w kształceniu młodzieży i doskonale wiem, jakie zmiany są tu potrzebne. Jako Senator będę miał realną szansę wprowadzania zmian dla dobra mieszkańców, nie tylko Jeleniej Góry, ale i regionu. Moim wzorem do naśladowania będzie śp. senator Jerzy Cieślak, niezwykły człowiek znany ze społecznych działań i poświecenia – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Zbigniew Ładziński, kandydat do Senatu.

Zbigniew Ładziński przypomniał, że od pięciu kadencji jest radnym miejskim, a od ponad 30 lat działa społecznie na rzecz osób potrzebujących. Mówił też o swoim życiu prywatnym.
– Jestem rodowitym jeleniogórzaninem, moi rodzice przyjechali i zamieszkali w Cieplicach w 1946 roku. Pochodzę z ubogiej rodziny, w której miałem czworo rodzeństwa. Utrzymywał nas tylko ojciec, bo mama dużo chorowała. Obecnie wraz z dwoma synami prowadzę zakład, który zatrudnia 150 osób. Mam ogromny bagaż doświadczeń, który chciałbym wykorzystać dla dobra regionu – powiedział kandydat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

O bezpieczeństwie

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Komentarze (56) Dodaj komentarz

~/-/ 5-09-2011 14:18
A z tych 150osób ilu pacowników jest na umowach o pracę? A jakie zarobki Ci pracownicy mają? A żeby zarobić ile niedziel i sobót w m-cu muszą pracować? Czy o tym pan kandydat rozmawiał?
~A.B. 5-09-2011 14:27
Zbignie Ładzinski jest przede wszystkim uczciwym człowiekiem, który nigdy nie "przekroczył granic, których przekroczyć nie wolno".Wiele razy obserwowałem, jak szedł w różnych sprawach na kompromis - ilekroć jednak sprawa stawała się "szyta grubymi nićmi", potrafił bezpardonowo wypalić, co o tym myśli. Ponadto jest to człowiek nieobojętny na sprawy ludzkie, gotów zawsze szukać mozliwości pomocy. Często zostawał jednak sam w sytuacji gdy inni - inni to znaczy ludzie przy władzy - robili wszystko, by danej, prostej niekiedy sprawy nie załatwić.Jestem przekonany, że i zasługuje na wybór i wypełni wzorowo powierzony mandat senatora.
~ 5-09-2011 14:33
m,y wszyscy pochodzimy z ubogich rodzin, ale nie bylo tak panie ladzinski by glodowali albo mieli widmo mostu nad glowa, a i szkola byla za darmo leki i szpitale dla schorowanej mamusi tez, nie to co dzis , wiec nie pieprz p...l o ubostwie, bo tak od 5 kadencji rzadzisz ze nie tylko ci brzuch urosl, pochwal sie ile ci uroslo na koncie cwaniaczku
~Marszal 5-09-2011 14:34
Zbyszek jest jednym z inicjatorów wizyty Pana Włodzimierza Lubańskiego i nadania jego imienia stadionowi przy Grunwaldzkiej. Wówczas był on w rekach KKS-u. Klub został z tego obiektu usunięty i proszę zobaczyć, co dzieje się ze stadionem o tak dumnym imieniu. Społecznik, nieobojętny dla losu dzieci i młodzieży i uczciwy - cechy, które zdecydowanie dają Mu mandat do kandydowania.
~Km 5-09-2011 14:49
Pan Zbigniew to naprawdę porządny człowiek, kiedy tylko ma okazję pomaga ludziom, zwłaszcza niepełnosprawnym. Uważam że to jeden z najlepszych ludzi jakich znam. Dementując komentarze powyżej nie dorobił się żadnego majątku, jeździ od lat wysłużonym już Mercedesem, nie posiada 5 domów itp., ale wiele organizacji otrzymuje od niego wsparcie. Byłoby lepiej gdyby wypowiadały się osoby, które naprawdę znają sytuację Pana Zbigniewa i prowadzonych przy jego udziale firm. Komentarze typu \\\\\\\"ilu zatrudnia na umowę o pracę\\\\\\\" są wyssane z palca albo o wysokości wynagrodzenia.Życzę aby wszyscy pracownicy mieli takie warunki płacowe jak w firmach Ładziński.
~Partyjniak 5-09-2011 14:58
Ale się porobiło. Senat ma być dla bezpartyjnych. Tych bezpartyjnych ostatnio coraz więcej na czele z nijakim Czarneckim eurłosłem. On był co najmniej w 5 partiach. Pan Zbyszek wiem o conajmniej dwóch. W rezerwie mogą być pp Gajewski, Obrębalski czy któryś z zasłużonych ludzi obecnego Prezydenta Miasta.
~1 5-09-2011 15:02
Panie Ładziński niech Pan pozwoli innym skomentować Pana osobę, a nie sam pisać te farmazony, a co do prowadzonych firm to cenzurkę mogą wystawić współpracujący z Ładzińskim, a tam już nie będzie miło, to nie jest kandydat, który cokolwiek zrobi dla innych, wbrew pozorom wszystko do siebie i dla siebie, a reszta to zwykły pic i fotomontaż
~rycerz 5-09-2011 15:03
Zbyszek !!!!!!! Do boju szable w dlon !!!!! zycze zwyciestwa w tych wyborach.
kazimierzp 5-09-2011 15:07
@ redaktor Angela! Jerzy Zieliński startuje do senatu w okręgu obejmującego Bolesławiec, a nie startuje Artur Zieliński który zamierzał startować z okręgu obejmującego Kotlinę Kamiennogórską, więc do szans pana Ładzińskiego nie ma to żadnego znaczenia! Też uważam, że najlepiej gdyby do Senatu wybrać ludzi nie związanych organizacyjnie z jakąkolwiek partią. Wybory większościowe dają obecnie nam, wyborcom, taką możliwość. Do sejmu z racji na wybory proporcjonalne skazani jesteśmy na głosowanie na partię, ale aby nie zmarnować głosu należałoby głosować na listę mającą największe szanse na rządzenie w Polsce i nie na osoby z pierwszych miejsc (żadna nie jest "nasza"), a na osoby z naszego miasta.
~Kay 5-09-2011 15:34
A dla mnie Zbyszek Ładziński jest najlepszym kandydatem ! Jest osobą lubianą i poważaną w wielu środowiskach. Stateczny, przystojny, mądry - podoba się paniom; męska część wyborców powinna poznać go znacznie bliżej. Zanim ktoś zacznie krytykę, proszę przyjąć do wiadomości, że jest taki sam jak większość z nas. Ma za sobą zarówno dobre oraz złe doświadczenia z PRL, jak i dobre oraz złe z dwudziestolecia budowy społeczeństwa w nowej rzeczywistości. Zarówno wtedy, jak i dziś wzbudzał szacunek i poważanie, prowadząc mądrą politykę dyplomacji w interesie społeczności, które reprezentował. Jeżeli szukamy kogoś, kto będzie dobrze reprezentował interesy miasta i regionu w Parlamencie, to właśnie Zbyszek Ładziński do tego nadaje się najlepiej.
~SENATOWI NIE 5-09-2011 15:35
Dlaczego PL ma problem z budżetem? Dlatego, że mamy dublety: SEJM-SENAT, PREZYDENT-PREMIER, WOJEWODA-MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA, no i w końcu po są powiaty, itd.
~s. 5-09-2011 15:36
Zawsze lepszy Ładziński jak Pinior.
~sss 5-09-2011 15:50
Jest to jeden z nielicznych jeleniogórskich radnych, który pracuje społecznie. Dieta dla niego nie jest podstawą istnienia. Tylko takich powinniśmy wybierać.
~redshift 5-09-2011 16:04
Do prac społecznych chyba lepiej zatrudnić bezrobotnych? Jeśli ktoś pcha się władzy to powinien mieć do zaproponowania coś większości a nie tylko 150 zatrudnionym w swojej firmie.
młoda_lewica 5-09-2011 16:21
Pan Ładziński będzie bezpartyjny tak długo jak będzie to dla niego opłacalne. Nigdy, żaden wyborca nie będzie miał pewności co zrobi Pan Zbigniew. DLATEGO JEŚLI CHCECIE MIEĆ SENATORA SWOJEGO TO GŁOSUJCIE NA WOJTKA CHADŻEGO
~stan~ 5-09-2011 16:31
Szanowny Panie Krytykancie piszący z tego samego komputera o IP znanym lecz pod innymi podpisami .Czy Pana wynajeto do opluwania kandydata na senatora , którego Pan zapewne nie zna a wyraża Pan tak skrajnie niesprawiedliwe i obraźliwe opinie ? Nie wiem jaki jest Pana kandydat na ten urząd , ale wnioskując po Pana komentarzach wołam ratunku !!! Polskie piekiełko to zasługa takich pieniaczy jak Pan . Pozdrawiam i życzę dalszej radosnej twórczości .
~Gość 5-09-2011 16:48
Na żadnego komucha głosował nie będę i do tego jeszcze prywaciarz który nie płaci uczciwie i zatrudnia tak zresztą jak większość w naszym mieście umowy cyrki WOJTKA CHADŻY to jest żaden człowiek zaufania ,najpierw niech zrobi porządek z zatrudnianiem ludzi i płaceniem im pensji .
~ 5-09-2011 17:14
senat nie powinien w ogóle istnieć
~ 5-09-2011 17:17
do 05-09-2011 14:49 | ~Km | - Nie jestem autorem komentarza z godziny 14:18, ale uważam, że nie ma nim żadnych stwierdzeń lecz pytania. Jeśli zna pan/pani na nie odpowiedź, to po prostu proszę na nie odpowiedzieć. Jeśli nie, to nie ma co pisać, że coś jest "wyssane z palca", bo w tej wypowiedzi NICZEGO NIE NAPISANO, ONA SKŁADA SIĘ wyłącznie Z PYTAŃ. Nie znam tego pana, nic o nim nie wiem, może osoba pytająca o godzinie 14:18 też nie zna tej osoby, więc zadaje pytania. Kandydatom do senatu chyba można zadawać pytania? Pozdrawiam.
~............ 5-09-2011 17:29
do 05-09-2011 15:02 | ~1 | - proszę konkretnie napisać, o co chodzi z tą współpracą z kontrahentami i którzy to kontrahenci, bo takie pisanie "a tam już nie będzie miło, to nie jest kandydat, który cokolwiek zrobi dla innych, wbrew pozorom wszystko do siebie i dla siebie" jest tylko nic nie mówiącym oczernianiem człowieka. Jeśli coś wiesz człowieku, to po prostu to napisz, a nie piszesz jakieś półsłowka bez podania konkretów. Mamy kandydata, który jest z Jeleniej Góry, ma szansę wygrać te wybory, nie wiadomo nic o tym, aby był nieuczciwy. Ja nie znam tego pana, więc jeśli wiesz o konkretnych rzeczach to napisz, a jeśli nie, to po prostu niczego nie pisz, bo ludzie głupieją jak czytają takie ogólnikowe opinie.
~wyborca 5-09-2011 17:32
Zbyszek Twoje cwaniactwo przerasta Ciebie i nie osmieszaj sie . Bo gdyby nie poparcie ksiedza Steca to bylbys nikim. To jego zasluga ze SIEDZISZ 20 lat w miejskiej Radzie i w stolek pierdzisz i pokatnie zalatwiasz sobie swoje interesy.A senat ma to Ci jeszcze bardziej ulatwic tak jak Chadzemu temu pozal sie boze Radnemu ktory mysli ze jest cudownym przedsiebiorca ale na swoja korzysc. Dwaj najwieksi cwaniacy miasta rwa sie do panstwowego koryta po darmowy szmal . Wstyd miec takich senatorow.Dla mnie to dowod ze nie moge glosowac widzac jakie stworzenia rwa sie do koryta. !!!!
~redshift 5-09-2011 17:32
17:17, za pytania również można być pozwanym lepiej uważajcie :)
~GłosnaZbycha 5-09-2011 17:38
Zapytanie do Partyjniaka z 14:48:P.Z.Ladziński do roku 1990 należał do jednej partii tj do Stronnictwa Demokratycznego. Jak nazywała się ta druga partia?.Odpowiedz Partyjniaku proszę w oparciu o fakty.
~Gościek 5-09-2011 17:40
Kto zna blizej Pana Ładzińskiego albo miał przyjmność pracować u niego to wie, że z uczciwością to ten Pan ma niewiele wspólnego... A jeśli ktoś jeszcze nie wie to Pan Chadży i Pan Ładzinski to dobrzy znajomi :-) Więc rączka, rączkę myje. Pozdrawiam naiwnych, którzy sądzą, że Pan Ładziński coś może zmienić w Warszawie. W sumie to co zrobil lokalnie, żeby myśleć o urzędowaniu w Warszawie ?
~............ 5-09-2011 17:44
Ludzie piszą, że ten pan jest związany z kościołem, aleTERAZ prawie wszyscy politycy chodzą do kościoła, nawet ci z byłego PZPR, a pan Ładziński i w czasach komunizmu ZAWSZE chodził do kościoła.W kościele garnizonowym obecnie cała lewica siedzi w pierwszych ławkach na uroczystościach rocznicowych i wszelkich tzw. "ku czci", nawet w pierwszych ławkach, mają specjalnie zarezerwowane miejsca, oznaczone jako "dla włodarzy" Jeleniej Góry.Wiem, ze pan ŁADZIŃSKI chodził do kościoła w czasach, gdy inni "nie mogli" lub nie chcieli bywać w kościele, bo to było niemile widziane przez nomenklaturę.Wg mnie to jest uczciwe, że nie zmienia poglądów w tej sprawie.Tyle, że teraz kandyduje do senatu, więc jest bardziej prześwietlany przez społeczeństwo i nie ma co się na to obrażać.:-)Ludzie chcą go poznać.
~............ 5-09-2011 17:57
Do 05-09-2011 17:32 | ~redshift | - dlaczego uważasz, że za pytania można być pozwanym? Przecież jest wolność słowa. A co jest złego w pytaniach, ile sobót i niedziel trzeba przepracować? Wiele osób pracuje w dni wolne od pracy dla wszystkich, tylko nie dla nich. To kierowcy MZK, PKS, policjanci, pielęgniarki, lekarze, pogotowie energetyczne, pracownicy sklepów, marketów, aktorzy, dziennikarze itp. A teraz takie czasy, że i inni pracują w soboty, jeśli pracodawca ma jakieś zlecenie od kontrahenta i trzeba je wykonać na termin. To jest okazja do zarobienia dla pracowników również. W pytaniu o zarobki pracowników też nie ma niczego złego. Przecież takie pytanie może zadać nawet ktoś, kto stara się o pracę.
~redshift 5-09-2011 18:31
Nie mówię, że jest w pytaniach coś złego tylko, że można być pozwanym jeśli ktoś, że pytania mają charakter pomówienia lub są obraźliwe. W gorączce wyborczej wszystko jest możliwe. ''Przecież jest wolność słowa'' jak sobie założysz portal to może tam być.
~Lucyfer 5-09-2011 18:32
Nienawidzę nieoświeconego tłumu! Wszyscy którzy tu plują na warunki panujące w zakładzie Pana Zbigniewa niech zdobędą elementarną wiedzę dotyczącą prawa cywilnego i podstaw ekonomii. Po pierwsze umowa to oświadczenie woli dwóch stron i tak naprawdę nikt nikogo nie zmusza do tego żeby pracował w tym zakładzie. Po drugie w gospodarce rynkowej wszystko zależy od popytu i podaży i drażni mnie niezmiernie gdy czytam pretensjonalne wypowiedzi niektórych ludzi. Najlepiej byłoby gdyby przyszedł ktoś z walizkami pieniędzy i powiedział macie Polaczki. Za robotę się weźcie i za naukę, a nie wyciągajcie ręce i rośćcie wieczne pretensje. To wy jesteście komuchami i śmierdzącymi leniami które zamiast wziąć się za robotę potrafią tylko narzekać! A umowy są zawierane normalnie. Wiem bo miałem do czynienia
~............ 5-09-2011 18:50
do 05-09-2011 18:31 | ~redshift | - Wyjaśnij, które z pytań zadanych przez osobę z 05-09-2011 14:18 | ~/-/ | mają charakter pomówień? Zaznaczam, że nie są one zadane przeze mnie, ja nie znam pana Ładzińskiego i nigdy nie było mi dane mieć z tą osobą jakikolwiek kontakt. Pytanie to pytanie i jakie one by ono nie było, można na nie logicznie odpowiedzieć. Nie musi to przecież być odpowiedź typu "tak" lub "nie". Trudno się dziwić, że wyborcy zadają pytania. Jak ktoś jest kandydatem do organów stanowiących prawo, to musi się liczyć z najdziwaczniejszymi pytaniami. Ja po przeczytaniu tych pytań nie odczytuję ich jako pomówienia, bo w nich nie ma stwierdzeń. To jest nadinterpretacja. A Panu kandydatowi chwała za to, że zatrudnia ludzi. Życzę rozbudowania zakładu i zatrudnienia więcej osób.
~xxx 5-09-2011 19:33
uczciwy ?? do tej pory jest mi winien pieniądze mam wyrok z sadu ale nie ma mocnych zeby dostac kase nazwisko Ładziński robi swoje je niestety znajomosci nie mam
~wróżka 5-09-2011 20:21
Poczytajcie głosowania na sesjach Rady Miasta w kto jak głosował dla dobra społecznego. Za podwyżkami za wodę ,p rzedszkola, likwidacją szkół .dotacjami dla niepełmnosprawnych. Kidy był a kiedy go nie było na głosowaniu i robił uniki. WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME.NAWET DLA NAIBARDZIEJ NAIWNYCH I NIEDOINFORMOWANYCH, DZIEKUJĘ !
~ 5-09-2011 20:57
wyniki głosowań z 15 marca 2011 - nieobecny http://rm.jeleniagora.pl/images/stories/WYNIKI2011/ix%20sesja%20rady%20miejskiej%2015-03-2011r.pdf wyniki głosowania z 29 marca 2011 - nie oddane głosy http://rm.jeleniagora.pl/images/stories/WYNIKI2011/x%20sesja%20rady%20miejskiej%2029-03-2011r.pdf
~ 5-09-2011 21:11
Zlodziej niech ludziom lepiej płaci którzy pracują na niego ,tylko do swojej kieszeni wszystko jeszcze senat mu w glowie
rymcycymcy 5-09-2011 21:51
Panie Zbigniewie ! ...jeśli Pan poda trzy logicznie brzmiące argumenty przemawiające za istnieniem geriatrycznego oddziału Sejmu ...to zagłosuję na Pana ! :)
~trew 5-09-2011 23:05
Ładziński jest OK. Lepszego kandydata to miasto nie ma. Ten facet nigdy nie umoczył siew g*wnie. Nie jest przykładnym pracodawcą ... bo głowy do interesu nigdy nie miał, ale do SENATU się nadaje jak nikt innym w tym mieście.
~Grzesiek 6-09-2011 0:01
Ale chyba lepszy jest faktycznie Ładziński niż spadochroniarz Pionior!!!
~@ 6-09-2011 0:36
A już najlepiej byłoby, gdyby można było rozgonić te wszelkie kłótliwe partie i partyjki! A taką jedną na kaczych łapach to nawet od jutra! Ale samiśmy chcieli, toi mamy: demokracja...
~Ciepliczanin 6-09-2011 7:51
Pracuje w radzie społecznie dobre sobie a te budynki które ma od miasta w których prowadzi interes A co do bezpartyjnościto to podczepia się gdzie koryto !!!
~odadozet 6-09-2011 8:10
Czy aby nie za dużo pisanych na zamówienie laurek z dłuuuuugimi tekstami.Z dala czuć kierowaną akcję .U kandydata zauważam brak wykształcenia ,wiedzy i oczytania.
~to jaaa 6-09-2011 9:11
Pan Ładziński żył do tej pory na Księżycu? Z litery prawa na partie głosuje się do Sejmu, a do Senatu - na osoby. Wybieramy najlepszego. A tym najlepszym jest oczywiście Józef Pinior :)
~ 6-09-2011 9:13
do odadozet; brak oczytania wiedzy i wyksztalcenia- to dlatego ze pochodzi z ubogiej rodziny, a teraz gdy juz nie jest ubogi uwaza ze wystarczy mu wiedza jak wykrecic aby sie wkrecic
~Alejaja:) 6-09-2011 9:16
Ładziński od 5 kadencji pasie brzuszyszko w Radzie Miejskiej, a jak PO go wywaliła, to kłamie w żywe oczy, że taki z niego miłośnik bezpartyjności :D
~Kaka 6-09-2011 9:33
Pan Ładziński jest najlepszym kandydatem do Senatu. Ma wiedzę praktyczną z zakresu rzemiosła, szkolnictwa zawodowego, prowadzi własną firmę, daje ludziom pracę. Gdyby nie jego firma w której zatrudnia 150 osób, a za ile to tak jak w każdej innej firmie. Ci ludzie mają pracę, nie są na garnuszku Państwa, nie są bezrobotnymi, ani bezdomnymi. Mam nadzieję, że będzie dobrze reprezentował Jelenią Górę w senacie tak jak wspaniały senator śp. doktor Cieślak. Powodzenia.
~x 6-09-2011 9:33
ekonomia ma swoje prawa, ale dysproporcja tego co dla pana ladzinskiego i do tego co dla pracownika to przepasc, wiec sa mozliwosci podwyzki, ale po co? na ich miejsce setki jak sie nie podoba! krawat tego nie pojmie bo ma placone za pierdzenie w stolek i p...lskie zajecie w papierkach. ludzka praca w produkcji jes niedoceniona. to im nalezy sie zaplata za wytworzone dobra. krawat uczyl sie by nie trudzic sie praca, wiec jako gryzipior niech ma na co"zarabia' JESLI TO WOGOLE NAZYWA SIE PRACA! wlasnie to choroba tego ustroju. pracujac w pocie czola masz gowno, a tacy opier...lacze maja aspiracje do koryt i duzej kasy. czy narod ich poprze? dosc mydlenia ludziom oczu. moze niskie wyksztalcenie to brak, ale nie umniejsza ludzio zdrowej inteligencji i myslenia. ludzie maja oczy !!!
~^^^^^ 6-09-2011 9:41
Panie Ładziński razem z pańskim "kolegą" Wojciechem Chadży pasiecie brzuszyska cudzym kosztem i chcecie się załapać na więcej. Gra pan nieczysto i wprost oszukuje ludzi. Dla kariery poleciał pan do Dutkiewicza w te pędy jak Obrębalski. Kłamie pan wyborcom o Senacie dla "bezpartyjnych", a tymczasem Dutkiewicz w ogolnopolskiej TV mówi, że na bazie wygranych kandydatów chce założyć partię. To jak to z panem jest? Bo moim zdaniem to czystej wody oszustwo, to co pan teraz robi.
~POwiec 6-09-2011 10:22
Jeśli pan nie rozumie, jak się do pana mówi elegancko, to może trzeba szczerze. Panie Ładziński, po 5 kadencjach w Radzie Miejskiej wsławił się pan głównie coraz grubszym brzuchem. PO z pana zrezygnowala, bo się pan po prostu do niczego nie nadaje. Nic pan nie umie. A do senatu to nie cała PO pana chciała wystawiać, tylko pan i pańscy kolesie, na tym samym poziomie, co pan. Wzorem Obrębalskiego poleciał pan do Dutkiewicza i skończy pan jak Obrębalski. Kandydatem PO do Senatu jest Józef Pinior. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się przyciągnąć taką gwiazdę. Spośród wszystkich kandydatów Pinior jest najlepszy pod każdym względem.
~Ramed 6-09-2011 13:52
Ludzie lewicy nienawidzą zdrajców. Stronnictwo Demokratyczne - dzisiejsze zero polityczne - w 1989 roku zdradziło PZPR. To jego starsi koledzy nauczyli jak się zdradza. Na d.... lewicy urządził się przez ostatnie 21 lat. Pytanie moje : Kto Nim dzisiaj kieruje? Bo poco mu na starość więcej kasiory i niby władzy. Przecież on sam nigdy niepodjął żadn3ej decyzji dla dobra ogółu, tam gdzie trzebabyło się narazić. Dziśiaj trzeba potępić prezydenta Józefa K. bo to on umieszczał na listach kandydatów do Rady Pana Ładzińskiego.
~alejaja 6-09-2011 14:38
Kim więc jest ten bezstronny Kandydat ? Kto czytał powieść Kosińskiego "Wystarczy być" , albo amerykanski film pod tym samym tytułem - zapewne wie ! Koniunkturalny oportunista kryjący pustkę intelektualną za mądrą miną.Nie dajmy się nabrać !
~x 6-09-2011 17:10
do wyborca z 17.32, ludzie zglupieli juz dawno, dosc juz oszustw i afer. pieniacze sa nad nami, PIS i PO,oraz podrzegacze opozycji. mamy te jaja od lat. gdzie poprawa dla pracujacych?, gdzie Japonia ,dawno obiecana? te prawdziwe rzady wnet osiagna staz komuchow i co? komu lepiej w tym ciaglym balaganie? kto pobudowal wille i kupil fury jak z zurnala,ci co pracuja na zmiany? Ci jezdza starymi padlinami ktore uchroniono od zlomowiska, szkoly za "darmo"(koszt wyprawki), wczasy - marzenie bardzo wielu! to jest to czego dorobil sie zwykly narod, nie wspomne ze to droga pozyczek i wiecznych dlugow.
~Cieplik za V 6-09-2011 22:25
W obecnym czasie Senat to legowisko do wybierania pieniedzy nawiązywania kumoterstwa i nawalania kosztów dla podatników za zasiedzenie wybranego senatora.Chyba Zbycho tam pasuje . Nie wiadamo dlaczego plebania Cieplicka Ładzińskiego jego tam wysyła , a SLD toteruje, bo traci autorytet i zdrowy rozsądek.
~Julita-Róża 6-09-2011 22:55
Jako kandydat na senatora Ładziński traktowany , jako uczciwy - więc powinien przedstawic wyborcom swoje poczynania biznesowe , czyli przedstawić jakie otrzymali dotacje unijne synowie na swoje firmy i w jaki sposób ,bo ludzie czesto pomawiaja , plotkuja o 16 milionach , inni o 34 milionach jeszcze inni o 54 milionach dotacji dla Ładzińskich - jaka jest prawda ? czy warunkiem pobranej dotacji jest utrzymanie przez dwa lata okreslonej ilości pracownikow np. 108 pracownikow aby z tego być dumnym. Dlaczego sam Z.Ładziński jak podały media nie jest właścicielrm firmy , lecz jest to rozpisane na synów i żonę - czy to jest prawda ? bo dlaczego tak inspirujaca osoba na senatora nic nie posiada własnego, więc czego sie obawia , nie ma zaufania do władzy i skarbówki , czy to metoda
~ 7-09-2011 18:43
Kończ Waść wstydu oszczędź - Jelenia Góra zasługuje na lepszych senatorów
~YYY 7-09-2011 19:05
Znam Ładzińskiego bardzo dobrze i powiem, że jest mi wstyd za niego!!! Przykro mi Zbyszku, że to musiałem napisać!
~bezpartyjny 7-09-2011 23:48
Senat powinien być bezpartyjny - powiedział Ładziński jak go PO wydymało.
~NNN 14-09-2011 20:42
Zbigniew Ładziński ma poparcie Dutkiewicza i Robert Prystroma bo nikt inny już z tym Panem nie chce mieć nic wspólnego !!! Jeżeli pan Zbigniew rozumie co znaczy określenie honor to dał by sobie może już spokój i nie ośmieszał się więcej !!!!!
~wyborca 18-01-2014 21:29
Jak widzę celebrytów i dobrych mówców i nic po za dobrym bajerem czy gadaniem ,to zastanawiam się czy oprócz haseł ,heppeningów ,prania mózgów młodzieży ,zmiennymi poglądami i orientacjami partyjnymi lub religijnymi ,kontrargumentami pod publiczkę ,szkalowaniem innych ,niekiedy demagogią ,medialną reklamą samych siebie -to czy ich wybranie da chleb, pracę ,usunie ważne nasze problemy ,da spokój ,pewność jutra ,poprawi warunki życia w kraju? Myślę ,że reprezentują te wartości , poglądy ,wizje ,zmiany światopoglądowe obyczajów i wartości które najmniej mają wspólnego a raczej realnego to co interesuje najbardziej przeciętnego Polaka w życiu codziennego jutra i czy ma związek to co najważniejsze dla nas ? A jeżeli mówią głosujcie na nas to co mogą nam zaoferować w realu bo mówić to można wszy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Senator zachęca do głosowania na maszty

70 drzewek na jubileusz

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
299
Tak
42%
Nie
47%
Nie wiem
11%