MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Zawody przełajowców

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 25 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 25 marca 2007, 13:27
Autor: KED
Fot. rylit
Kolarze przełajowcy rywalizowali na błoniach stadionu przy ul. Lubańskiej podczas V Ogólnopolskiego Kolarskiego Wyścigu Przełajowców o Memoriał Jana Kozłowskiego.

Organizatorami zawodów, w których wystartowało 93 zawodników i zawodniczek, były: Towarzystwo Kolarskie „KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta w Jeleniej Górze, Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.

Impreza miała uczcić pamięć Jana Kozłowskiego znanego zawodnika, trenera oraz działacza PZKol. Wyścigi rozegrane zostały na czas i zgodnie z przepisami PZKol. Najliczniej obsadzoną kategorią wiekową byli juniorzy, których wystartowało szesnastu.

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: kategoria żacy – Piotr Konwa (Trasa Zielona Góra); kat. młodzik – Damian Lasota (LKKS Górnik Wałbrzych); kat. młodziczki – Anna Pawlik (UKS Centrum Nowa Ruda); juniorka młodsza – Karolina Brepczyńska (LUKS Baszta Złotoryja); junior młodszy – Paweł Peciak (LKS Trasa Zielona Góra); juniorka – Marta Sułek (Montaindew Kraków); junior – Łukasz Osiecki (Montaindew Kraków); kat. elita (orlik) -Rafał Iwan (Cyklosport Bolesławiec); masters I – Grzegorz Wybraniec (LUKS Baszta Złotoryja); masters II – Wojciech Bartolewski (KS Scout Częstochowa); masters III – Mirosław Sokołowski (Kowary); masters IV Grzegorz Kołodziejek (Częstochowa); masters V – Jan Janczewski (Lubin.

Spośród startujących jeleniogórzan najwartościowsze wyniki uzyskali: Angelika Szwinta druga w kat. juniorka młodsza, Kosma Gąsiorowski szósty , Grzegorz Borycki siódmy i Jacek Jędrasiewicz ośmy - wszyscy w kat. junior młodszy, Anna Szwinta druga w kat. juniorek, Maciej Pałac trzeci, Adam Drahan piąty i Jakub Danielski szósty – wszyscy w kat. elita i Krzysztof Tyszecki drugi w kat masters I.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tenisiści walczą o puchar

Spotkali się z Beatą Kempą

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~sio 25-03-2007 15:19
no impet wystawil dosc spora ekipe i jak na pierwszy start to bylo calkiem dobrze:D
~wyniki 25-03-2007 16:03
K O M U NI K AT V Ogólnopolskiego wyścigu przełajowego o memoriał Janka Kozłowskiego-Jelenia Góra 24.03.2007 Kat Żak Dystans 5,6 km Przeciętna 17,95 km /h 1 POL19950215 KONWA Piotr TRASA ZIELONA GÓRA 18 43 00 2 POL19951212 NAWROCKI Mariusz TRASA ZIELONA GÓRA 19 13 00 3 POL19950916 KURCZAB Iwona WIEZA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 23 18 00 4 POL19961113 SZLACHETA Andrzej BASZTA ZŁOTORYJA 24 00 00 Kat Młodziczka Dystans 8,4 km Przeciętna 15,81km/h 1 POL19930101 PAWLIK Anna UKS CENTRUM NOWA RUDA 31 53 00 2 POL19940923 DUDA Justyna LKKS "GóRNIK" 32 54 00 3 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS "GóRNIK" 33 21 00 4 POL19940417 KOZŁOWSKA Anna UKS CENTRUM NOWA RUDA 33 53 00 5 POL19941028 ŻUKOWSKA Klaudia LKKS GóRNIK WAŁBRZYCH 35 05 00 6 POL19940121 PRZEWI¨DA Marlena LKKS "GóRNIK" 36 26 00 7 POL19940414 CZARNECKA Urszula LKKS GóRNIK WAŁBRZYCH 40 12 00 Kat Młodzik Dystans 5,6 km Przeciętna 19,65 km/h 1 POL19930221 LASOTA Damian LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 17 06 00 2 POL19930423 BRUDZIŃSKI Dawid IKTK HOTEL LAS PIECHOWICE 17 10 00 3 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS "GÓRNIK" 18 08 00 4 POL19930808 KIEJDA Mateusz TRASA ZIELONA GÓRA 18 42 00 5 POL19940101 GWOŻDZIEWICZ Konrad WKK WROCŁAW 20 37 00 6 POL19930410 CICHY Michał KKS JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 23 23 00 7 POL19931015 REMBIASZ Przemysław UKS CENTRUM N.RUDA 24 17 00 8 POL19930807 WOLSKI Tomasz WKKS WAŁBRZYCH 24 18 00 Kat Juniorka młodsza Dystans 8,4 km Przeciętna 17,51 km/h 1 POL19910310 BREPCZYŃSKA Karolina LUKS BASZTA ZŁOTORYJA 29 23 00 2 POL19910407 SZWINTA Angelika JELENIA GóRA 29 41 00 3 POL19910531 KUNIEJ Anna MKS KAROLINA ROWERY J.ŚLĄSKA 30 09 00 4 POL19920605 KAZIMIERCZAK Martyna LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 31 04 00 5 POL19920822 PRZEWIĘDA Anna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 34 44 00 Kat Junior młodszy Dystans 8,4 km Przeciętna 21,55 km/h 1 POL19910103 PECIAK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA 23 23 00 2 POL19911229 KURCZAB Piotr WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 24 04 00 3 POL19910322 PODRAZA Krzysztof RMF FM MORNTAIN DEW KRAKÓW 24 12 00 4 POL19910690 STARZYK Tomasz. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 24 31 00 5 POL19921230 BARTOLEWSKI Piotr KS "SCOUT" CZĘSTOCHOWA 24 48 00 6 POL19910508 GĄSIOROWSKI Kosma KK IMPET JELENIA GÓRA 25 27 00 7 POL19910603 BORYCKI Grzegorz JELENIA GÓRA 25 33 00 8 POL19910131 JĘDRASIEWICZ Jacek KK IMPEL JELENIA GÓRA 25 37 00 9 POL19910501 ŁAZARSKI Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 26 23 00 10 POL19910713 MARTYNÓW Kamil KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 26 38 00 11 POL19921005 KRAWCZYK Dominik WKK WROCŁAW 27 20 00 12 POL19920316 BURYN Paweł UKS CENTRUM NOWA RUDA 28 19 00 13 POL19910920 WOLNY Sebastian PODGÓRZYN 28 28 00 14 POL19920112 GRYNIENKO Michał KTM PIECHOWICE 28 34 00 15 POL19911203 HUKIEWICZ Daniel KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 29 26 00 Kat Juniorka Dystans 8,4 km Przeciętna 17,96 km/h 1 POL19890104 SUŁEK Marta KSRMFM MONTAINDEW KRAKÓW. 28 04 00 2 POL19890920 SZWINTA Anna JELENIA GÓRA 30 39 00 Kat Junior Dystans 11,2 km Przeciętna 22,21 km/h 1 POL19900405 OSIECKI Łukasz RMF FM MAOUTAINDEW KRAKÓW 30 15 00 2 POL19900719 ŁYSAK Bartosz KKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 31 06 00 3 POL19890101 KACZMAREK Maciej MTB WIEżA ANNA SZCZAWNO ZD 31 09 00 4 POL19900627 WOJCZAL Paweł I-KTK PIECHOWICE 31 31 00 5 POL19890101 ĆWIĄKAŁA Grzegorz STOSZOWICE 31 51 00 6 POL19901201 KAWALEC Marcin WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 32 06 00 7 POL19900510 NOGA Piotr UKS CENTRUM NOWA RUDA 32 56 00 8 POL19891211 GOLEŃ Damian LUX BASZTA ZŁOTORYJA 33 50 00 9 POL19900116 STOKŁOSA Arkadiusz WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 34 09 00 10 POL19900727 WODRASZKA Michaˆ MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO Z 34 28 00 11 POL19890222 MOSKWA Bartosz CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 34 30 00 12 POL19890223 MAZUR Damian KK JAREXS SIRBUD 34 44 00 13 POL19900826 JURKOWLANIEC Mikołaj WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 35 35 00 14 POL19900904 MOKRZYCKI Maciej KKG ZYWER LEGNICA 36 26 00 15 POL19900817 SZCZERBA Marcin WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI W 36 47 00 16 POL19900622 CHYLIŃSKI Jakub WKK WROCŁAW 38 40 00 Kat Elita(Orlik) Dystans 16,8 km Przeciętna 22,44 km/h 1 POL19810420 IWAN Rafał CYKLOPSPORT BOLESŁAWIEC 44 55 00 2 POL19830712 SUŁEK Piotr RMFFM MUNTAIN DEW KRAKÓW 45 07 00 3 POL19871019 PAŁAC Maciej KK IMPET JELENIA GÓRA 45 56 00 4 POL19861017 HARCZYN Mateusz CYKLOSPORT BOLESWŁAWIEC 46 12 00 5 POL19861105 DRAHAN Adam KK IMPEL JELENIA GÓRA 46 27 00 6 POL19861231 DANIELSKI Jakub KK IMPEL JELENIA GÓRA 46 34 00 7 POL19880616 KOSAŁA Kamil BONOWEX UKS CENTRUM N.RUDA 46 50 00 8 POL19840709 SZCZUCKI Przemysław LKS BASZTA ZŁOTORYJA 47 00 00 9 POL19790417 JAMRO Paweł LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 47 35 00 10 POL19880721 ŚMIESZEK Krzysztof MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDR49 42 00 11 POL19870610 JĘDRASIEWICZ Paweł KK IMPET JELENIA GÓRA 52 13 00 12 POL19811110 DURACHTA Tomasz LUX BASZTA ZŁOTORYJA 54 16 00 13 POL19880821 BARAN Krztsztof PODGÓRZYN 54 50 00 0 POL19820531 FORMICKI Piotr GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC Aban 0 POL19880124 CHMIELEWSKI Piotr KK IMPEL JELENIA GÓRA Aban kat I Masters Dystans 14 km Przeciętna 20.98 km/h 1 POL19720201 WYBRANIEC Grzegorz LUKS BASZTA ZŁOTORYJA 40 02 00 2 POL19720710 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA 41 00 00 3 POL19690927 PIOTROWSKI Mariusz WAŁBRZYCH 41 10 00 4 POL19731126 KACZMAREK Marek STOSZOWICE 42 43 00 5 POL19681116 WOJCZAL Jarosław PIECHOWICE 49 30 00 Kat II Masters Dystans 14 km Przeciętna 20,98 km/h 1 POL19600703 BARTOLEWSKI Wojciech KS. "SCOUT" CZĘSTOCHOWA 40 02 00 2 POL19621115 BRZÓZKA Jacek MG LKS "BŁĘKITNI" DOBRAWA 41 14 00 3 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan Huragan ŻAGAŃ 42 11 00 4 POL19610419 SURWIŁO Armand KTS TYCHY 42 12 00 5 POL19660727 MARTMAN Mariusz WAŁBRZYCH 43 38 00 6 POL19630827 KOWALCZYK Mariusz POLSKA GRUPA KOL. RYBNIK 45 03 00 Kat III Masters Dystans 14 km Przeciętna 20,16 km/h 1 POL19510514 SOKOŁOWSKI Mirosław KOWARY 41 40 00 2 POL19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ 42 04 00 3 POL19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW 43 04 00 4 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW 43 09 00 5 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH 43 36 00 6 POL19540506 CIESIELSKI Czesław ZIELONA GÓRA 47 41 00 Kat IV Masters Dystans 8,4 km Przeciętna 17,70 km/h 1 POL19470310 KOŁODZIEJEK Grzegorz CZĘTOCHOWA 28 28 00 2 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA 29 20 00 Kat V Masters Dystans 5,6 km Przeciętna 13,85 km/h 1 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN 24 16 00 2 POL19330327 PICHURSKI Bronisław OPOLE 24 18 00 Wystartowało 93 zawodników/czek , ukończyło 91 zawodników/czek Sekretarz Sędzia Główny Jacek Machała Wiesław Kucab
~king 25-03-2007 20:35
szkoda ze kolarstwo jest tak malo rozpowszechnione w Polsce. ten wyscig moglby byc calkiem spora impreza bo organizacja byla bardzo dobra. tylko ze władze naszego miasta nie robia nic aby promowac sport w miescie... z tego co wiem maraton ktory zawsze mial start na jeleniogorskim lotnisku z petla honorowa przez ratusz nie odbedzie sie ze wzgledu na wladze, ktora nie wyrazila na niego zgody. szkoda...
~Sponsor 26-03-2007 22:14
Władze Jeleniej Góry nie są zainteresowane promocją miasta poprzez sport kolarski.Ciekawe ile wyddadzą pieniędzy aby prezydent O.odebrał szklany puchar od organizatorów Tur de Polone i oczywiscie bedzie w telewizji w pierwszym programie.To się liczy trzeba być medjalnym. A promowanie sportu kolarskiego wśród młodzieży to niepotrzebne. Nie ma nawet klubu kolarskiego wspieranego przez miasto i o czym tu dyskutować?
~wiesio_k@op.pl 30-03-2007 22:27
Podaje Ponownie wyniki bo sa zmiany w przynależności klubowej na rok 2007 !!!!!!!!!!!!!! ==================================================================================================== Komunikat końcowy o memoriał J.Kozłowskiego - J.Góra 24.03.2007 Kat I Master 1 POL19720201 WYBRANIEC Grzegorz LUKS BASZTA ZŁOTORYJA 40 02 00 2 POL19720710 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA 41 00 00 3 POL19690927 PIOTROWSKI Mariusz WAŁBRZYCH 41 10 00 4 POL19731126 KACZMAREK Marek STOSZOWICE 42 43 00 5 POL19681116 WOJCZAL Jarosław PIECHOWICE 49 30 00 Kat. II Masters 1 POL19600703 BARTOLEWSKI Wojciech KS. "SCOUT" CZĘSTOCHOWA 40 02 00 2 POL19621115 BRZÓZKA Jacek MG LKS "BŁĘKITNI" DOBRAWA 41 14 00 3 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan Huragan ŻAGAŃ 42 11 00 4 POL19610419 SURWIŁO Armand KTS TYCHY 42 12 00 5 POL19660727 HARTMAN Mariusz KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 43 38 00 6 POL19630827 KOWALCZYK Mariusz POLSKA GRUPA KOLARSKA RYBNIK 45 03 00 Kat. III Masters 1 POL19510514 SOKOŁOWSKI Mirosław KOWARY 41 40 00 2 POL19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ 42 04 00 3 POL19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW 43 04 00 4 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW 43 09 00 5 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH 43 36 00 6 POL19540506 CIESIELSKI Czesław ZIELONA GÓRA 47 41 00 Kat. IV Masters 1 POL19470310 KOŁODZIEJEK Grzegorz CZĘSTOCHOWA 28 28 00 2 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA 29 20 00 Kat. V Masters 1 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN 24 16 00 2 POL19330327 PICHURSKI Bronisław OPOLE 24 18 00 Kat Żak 1 POL19950215 KONWA Piotr TRASA ZIELONA GÓRA 18 43 00 2 POL19951212 NAWROCKI Mariusz TRASA ZIELONA GÓRA 19 13 00 3 POL19950916 KURCZAB Iwona WIEZA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 23 18 00 4 POL19961113 SZLACHETA Andrzej BASZTA ZŁOTORYJA 24 00 00 Kat. Młodzik 1 POL19930221 LASOTA Damian LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 17 06 00 2 POL19930423 BRUDZIŃSKI Dawid KTK PIECHOWICE 17 10 00 3 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS "GÓRNIK" 18 08 00 4 POL19930808 KIEJDA Mateusz TRASA ZIELONA GÓRA 18 42 00 5 POL19940101 GWOŻDZIEWICZ Konrad WKK WROCŁAW 20 37 00 6 POL19930410 CICHY Michał KKS JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 23 23 00 7 POL19931015 REMBIASZ Przemysław UKS CENTRUM N.RUDA 24 17 00 8 POL19930807 WOLSKI Tomasz WKKS WAŁBRZYCH 24 18 00 Kat. Junior młodszy 1 POL19910103 PECIAK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA 23 23 00 2 POL19911229 KURCZAB Piotr WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 24 04 00 3 POL19910322 PODRAZA Krzysztof RMF FM MORNTAIN DEW KRAKÓW 24 12 00 4 POL19910690 STARZYK Tomasz. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 24 31 00 5 POL19921230 BARTOLEWSKI Piotr KS "SCOUT" CZĘSTOCHOWA 24 48 00 6 POL19910508 GĄSIOROWSKI Kosma KK IMPET JELENIA GÓRA 25 27 00 7 POL19910603 BORYCKI Grzegorz JELENIA GÓRA 25 33 00 8 POL19910131 JĘDRASIEWICZ Jacek KK IMPEL JELENIA GÓRA 25 37 00 9 POL19910501 ŁAZARSKI Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 26 23 00 10 POL19910713 MARTYNÓW Kamil KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 26 38 00 11 POL19921005 KRAWCZYK Dominik WKK WROCŁAW 27 20 00 12 POL19920316 BURYN Paweł UKS CENTRUM NOWA RUDA 28 19 00 13 POL19910920 WOLNY Sebastian PODGÓRZYN 28 28 00 14 POL19920112 GRYNIENKO Michał KTM PIECHOWICE 28 34 00 15 POL19911203 HUKIEWICZ Daniel KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 29 26 00 Kat. Junior 1 POL19900405 OSIECKI Łukasz RMF FM MAOUTAINDEW KRAKÓW 30 15 00 2 POL19900719 ŁYSAK Bartosz KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 31 06 00 3 POL19890101 KACZMAREK Maciej KK IMPET JELENIA GÓRA 31 09 00 4 POL19900627 WOJCZAL Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA 31 31 00 5 POL19890101 ĆWIĄKAŁA Grzegorz LUKS DOBRA JARECKI TEAM 31 51 00 6 POL19901201 KAWALEC Marcin WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 32 06 00 7 POL19900510 NOGA Piotr UKS CENTRUM NOWA RUDA 32 56 00 8 POL19891211 GOLEŃ Damian LUX BASZTA ZŁOTORYJA 33 50 00 9 POL19900116 STOKŁOSA Arkadiusz KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 34 09 00 10 POL19900727 WODRASZKA Michał KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 34 28 00 11 POL19890222 MOSKWA Bartosz CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 34 30 00 12 POL19890223 MAZUR Damian KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 34 44 00 13 POL19900826 JURKOWLANIEC Mikołaj WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI W-W 35 35 00 14 POL19900904 MOKRZYCKI Maciej KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 36 26 00 15 POL19900817 SZCZERBA Marcin WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI W-W 36 47 00 16 POL19900622 CHYLIŃSKI Jakub WKK WROCŁAW 38 40 00 Kat. Elita 1 POL19810420 IWAN Rafał CYKLOPSPORT BOLESŁAWIEC 44 55 00 2 POL19830712 SUŁEK Piotr RMFFM MUNTAIN DEW KRAKÓW 45 07 00 3 POL19871019 PAŁAC Maciej KK IMPET JELENIA GÓRA 45 56 00 4 POL19861017 HARCZYN Mateusz CYKLOSPORT BOLESWŁAWIEC 46 12 00 5 POL19861105 DRAHAN Adam KK IMPET JELENIA GÓRA 46 27 00 6 POL19861231 DANIELSKI Jakub KK IMPET JELENIA GÓRA 46 34 00 7 POL19880616 KOSAŁA Kamil KKZK ZIEMIA KŁODZKA 46 50 00 8 POL19840709 SZCZUCKI Przemysław CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 47 00 00 9 POL19790417 JAMRO Paweł LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 47 35 00 10 POL19880721 ŚMIESZEK Krzysztof KK JAREX SIRBUD WAŁBRZYCH 49 42 00 11 POL19870610 JĘDRASIEWICZ Paweł KK IMPET JELENIA GÓRA 52 13 00 12 POL19811110 DURACHTA Tomasz LUX BASZTA ZŁOTORYJA 54 16 00 13 POL19880821 BARAN Krztsztof PODGÓRZYN 54 50 00 0 POL19820531 FORMICKI Piotr GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC Aban 0 POL19880124 CHMIELEWSKI Piotr RMFF MONTAIN DEW KRAKÓW Aban Kat. Młodziczka 1 POL19930101 PAWLIK Anna UKS CENTRUM NOWA RUDA 31 53 00 2 POL19940923 DUDA Justyna LKKS "GÓRNIK" 32 54 00 3 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS "GÓRNIK" 33 21 00 4 POL19940417 KOZŁOWSKA Anna UKS CENTRUM NOWA RUDA 33 53 00 5 POL19941028 ŻUKOWSKA Klaudia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 35 05 00 6 POL19940121 PRZEWIĘDA Marlena LKKS "GÓRNIK" 36 26 00 7 POL19940414 CZARNECKA Urszula LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 40 12 00 Kat. Juniorka młodsza 1 POL19910310 REPCZYŃSKA Karolina LUKS BASZTA ZŁOTORYJA 29 23 00 2 POL19910407 SZWINTA Angelika JELENIA GÓRA 29 41 00 3 POL19910531 KUNIEJ Anna MKS KAROLINA ROWERY J.ŚLĄSKA 30 09 00 4 POL19920605 KAZIMIERCZAK Martyna LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 31 04 00 5 POL19920822 PRZEWIĘDA Anna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 34 44 00 Kat. Juniorka 1 POL19890104 SUŁEK Marta KSRMFM MONTAINDEW KRAKóW. 28 04 00 2 POL19890920 SZWINTA Anna JELENIA GóRA 30 39 00 Sekretarz Sędzia Główny Machała Jacek Kucab Wiesław
~zapałka 5-04-2007 14:11
Spoko wypadł Impet, jednak oni to raczej preferują kolarstwo górskie niż przełaje, ale szacunek się należy. Są najbardziej fotogeniczną kolarską grupą w Jeleniej Górze
~zapałka 20-05-2007 10:58
I jedyną kolarską grupą w JG. bo nie wiem co z Iktk
~zapałka 20-05-2007 10:58
I jedyną kolarską grupą w JG. bo nie wiem co z Iktk

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1424
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%