MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Zawody JK Oyama w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 21 czerwca 2013, 11:06
Aktualizacja: 11:09
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W sobotę, 15 czerwca w głównym DOJO Jeleniogórskiego Klubu Oyama (sala Hufca) odbyły się XII Mistrzostwa JKO w Kata oraz II w Kumite. Turniej adresowany był jak zawsze do dzieci, młodzieży i dorosłych na co dzień trenujących Oyama Karate w Jeleniej Górze a także w klubach współpracujących z Kamiennej Góry i Lubawki.

W zawodach udział wzięło około 90 zawodników i zawodniczek w takich konkurencjach jak Kata (formy) i Kumite (walki - LK, SK i SUMO Oyama Kids). Sędzią głównym turnieju był shihan Rafał Majda (5 dan). Sędziami maty/bocznymi sensei Łukasz Mazur (2 dan) oraz sempai: Adam Kopeć, Piotr Masiewicz, Katarzyna Starzyńska, Beata Bukofaj, Tomasz Hauzer, Edward Fronczyk, Dariusz Głód, Cezary Matkowski, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Burkiewicz, Dawid Malinowski.

Wyniki XII Mistrzostw JKO w Kata i II w Kumite – Jelenia Góra (15.06)

Konkurencja Kata:

- białe pasy do 10 lat:
1m. - Radecka Julka
2m. – Cupiał Maja
3m. – Lorenc Kacper, Jakubos Damian

- białe pasy 11 - 14 lat:
1m. – Struś Mateusz
2m. – Szymański Łukasz
3m. – Gordziejonok Gabriel, Batko Jakub

- niebieskie pasy do 10 lat:
1m. – Szopa Małgosia
2m. – Czubaj Piotr
3m. – Ciechanowska Dobrusia, Stach Jakub

- niebieskie pasy 11 - 14 lat:
1m. – Stepko Sara
2m. – Justa Filip
3m. – Materny Wiktor, Felisiak Mateusz

– żółte pasy, open:
1m. – Stangret Piotr
2m. – Grześ Natalka
3m. – Goździk Jakub, Durka Mateusz

– pzb pasy kat. 1:
1m. – Sasiela Damian
2m. – Zięcik Nina
3m. – Cebula Damian, Pietryszyn Jakub

– pzb pasy kat. 2:
1m. – Łaskawiec Robert
2m. – Dziemianowicz Patrycja
3m. – Najjar Kamil, Paluch Dawid

Konkurencja Kumite - Sumo Oyama Kids:

- klasy 0,I i II kat. lekka:
1m. – Szopa Gosia
2m. – Ochmański Daniel
3m. – Skrok Mikołaj

- klasy 0,I i II kat. średnia:
1m. – Tatarata Mateusz
2m. – Czop Szymon
3m. – Suchecki Alan

- klasy 0,I i II kat. ciężka:
1m. – Ciechanowska Dobrusia
2m. – Norwicz Oskar
3m. – Norwicz Olaf

- klasy III i IV kat. lekka:
1m. – Justa Filip
2m. – Stangret Piotr
3m. – Gil Miłka

- klasy III i IV kat. ciężka:
1m. – Batko Kuba
2m. – Kowalik Dominik
3m. – Zierałka Dawid

- klasy V i VI kat. lekka:
1m. – Machnik Patryk
2m. – Łabno Mateusz
3m. – Materny Wiktor

- klasy V i VI kat. ciężka:
1m. – Gordziejonok Gabriel
2m. – Galuba Damian
3m. – Durka Mateusz

Konkurencja Kumite – Lekki Kontakt:

- chłopcy 10 - 12 lat kat. open:
1m. – Cedzidło Kamil
2m. – Stangret Piotr
3m. – Justa Filip

- dziewczynki 10 - 12 lat kat. open:
1m. – Stepko Sara
2m. – Grześ Natalka
3m. – Zięcik Nina

- chłopcy 12 - 14 lat kat. lekka:
1m. – Wasik Michał
2m. – Krzyszkowski Rafał
3m. – Chmiel Gabriel

Konkurencja Kumite – Semi Knockdown:

- 12 - 14 lat kat. open:
1m. – Łaskawiec R.
2m. – Dziemianowicz P.
3m. – Paluch D.

- 16 – 18 lat kat. open:
1m. – Serek A.
2m. – Fibich K.
3m. – Żukowski K.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia w ruchu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drastyczne billboardy

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1341
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%