MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Zawodnicy MKS Paulinum najlepsi w sprincie

Wiadomości: Jelenia Góra/Przesieka
Niedziela, 14 września 2008, 16:19
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 września 2008, 19:47
Autor: JEN
Fot. Benny
W ubiegły weekend (12–14 wrzesień) Miejski Klub Sportowy Paulinum przeprowadził w Parku Zdrojowym w Cieplicach oraz na terenach wokół Jagniątkowa i Przesieki drużynowe mistrzostwa Polski w biegu na orientację z udziałem 450 zawodniczek i zawodników z 37 klubów.

Jeleniogórzanie mieli znakomity początek. W sprincie, który odbył się w piątek (12 września) na terenach Parku Zdrojowego w Cieplicach zajęli wiele czołowych miejsc.
Michał Nowak, wygrał w kategorii M – 20 ,a czwarte miejsce zajął Paweł Konieczny, zaś piątym w tej samej kategorii był Michał Kalata.
W kategorii M - 14 drugie miejsce zdobył Mateusz Dzioba, a w kat K - 10 trzecią była Wiktoria Wierzba. Tuż za podium znaleźli się: Patryk Ligocki M - 12 i Jakub Dzioba M - 18.
Z pozostałych zawodników MKS Paulinum miejsca w pierwszej dziesiątce znaleźli się: Łukasz Mostek (VII m. w M – 18) i Joanna Jankowska (VII w K – 12).
Następnego dnia w sobotę (13 września) w Jagniątkowie rozegrano bieg średniodystansowy. Najlepiej w tych zawodach wypadł w M - 14 Mateusz Dzioba, który zdecydowanie wygrał tę konkurencję. W kat. M - 20 Paweł Konieczny zajął czwarte miejsce, a Michał Nowak był piąty. W kat. M - 18 siódmy był Rafał Matyja, dziesiąty Łukasz Mostek, a jedenasty Jakub Dzioba. W kat M - 16 Kacper Klimkiewicz był dziewiąty, a najmłodsze zawodniczki MKS Paulinum, startujące w kat K - 10, zajęły miejsca: piąte - Wiktoria Wierzba i szóste - Paula Domańska.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplickie place

Powrót imprez rowerowych

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Spragnieni rywalizacji wrócili na tor w Siedlęcinie

Czyżby Andrzej Duda?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Przetarg na kolejną stację

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
539
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%