Czytających: 11908

Wałbrzych: Zawodnicy Automobilklubu Karkonoskiego startowali w Mistrzostwach Wałbrzycha

Wtorek, 9 lutego 2010, 15:36
Aktualizacja: Czwartek, 11 lutego 2010, 11:02
Autor: arec
Wymagająca, zaśnieżona i oblodzona trasa wałbrzyskiego rajdu przyniosła wiele emocji.

W ostatnią niedzielę odbył się 12 Rajd Da Grasso, pierwsza runda rajdowych Mistrzostw Wałbrzycha 2010. W klasie 2, do 1300 ccm dobrze spisali się Bartłomiej Burski i Wojciech Tymiński. Zawodnicy Automobilklubu Karkonoskiego, startujący Toyotą Starlet, zajęli drugie miejsce z łącznym czasem 1049,42 s. Do Szymona Szyszkowskiego i Moniki Chmielewskiej, jadących Suzuki Swift stracili 34,67 s.

W klasie 3, do 1600 ccm Tomasz Zawadzki i Piotr Wysocki, jadący Oplem Corsą, zajęli miejsce 4 z czasem 1096,07 s. Wśród innych zawodników z Automobilklubu Karkonoskiego w klasie 1, do 903 ccm Robert Grabiński i Joanna Kaszowska zajęli 6, a Leszek Bernacki i Patryk Jarzyna 9 miejsce. Natomiast w klasie 4, do 2000 ccm Norbert Kamiński i Kamila Kycler skończyli rywalizację na miejscu ósmym.

Kolejna odsłona Mistrzostw Wałbrzycha odbędzie się 5 kwietnia.