MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Zawiadomienie o przestępstwie, którego... nie było

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 21 października 2013, 14:46
Aktualizacja: 14:50
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do dwóch lat grozi mężczyźnie, który powiadomił o niepopełnionym przestępstwie. Zgłaszający poinformował policję o kradzieży naczepy z towarem o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, którą miał dostarczyć do jednego z jeleniogórskich sklepów. W momencie zgłoszenia mężczyzna miał dwa promile alkoholu, a naczepa stała na parkingu firmy, tam gdzie miał trafić towar.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej górze 20 października br. o godz. 9.30 oficer otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu kradzieży naczepy z towarem.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że zgłaszający to 34-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który oświadczył, że skradziona została naczepa, na której znajdowały się kształtki miedziane o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mężczyzna dzień wcześniej przyjechał do Jeleniej Góry z towarem, który miał dostarczyć do jednego z jeleniogórskich sklepów. Po przyjeździe poszedł na dyskotekę, a następnie do night clubu, a kiedy rano obudził się stwierdził, że nie ma naczepy

- W trakcie podjętych działań policjanci kilka minut później odnaleźli naczepę z towarem na parkingu firmy, gdzie miał trafić towar – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja na Wincentego Pola

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Amatorka (darmowych) perfum

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~jakitaki 21-10-2013 16:44
najwyraźniej zagazowany już odstawiał naczepę, skoro nie pamiętał gdzie ją zostawił. Zawodowy - się wie!
~ 21-10-2013 16:58
Daliby sobie spokój z karaniem za niewinność. Chłop prawie narobił w portki ze strachu, że zgubił naczepę, to gdzie miał lecieć z tym, jak nie na policję? I co takiego się stało? Że ktoś musiał powypełniać jakieś papierki?
~bahaha 21-10-2013 18:09
co za pacjent,wóda zdecydowanie nie jest dla ludzi jego pokroju.
~jadwigia 21-10-2013 18:17
w waszym kraju policja zdecydowanie nie jest dla ludzi do obrony przed swiatem pszestempczym uciekajcie z tego kraju zgroza
~ 21-10-2013 21:15
"Po przyjeździe poszedł na dyskotekę, a następnie do night clubu" - dlaczego nie podano, jakiego night clubu??? w podobnych doniesieniach policja zwykle podaje wiek każdej poszkodowanej baby w wypadkach komunikacyjnych, a tutaj nie podano nawet nazwy clubu, którego należy się wystrzegać, aby nie popaść w paranoję, jak ten gość.
~daisy d 21-10-2013 21:19
Zgadzam się z tym drugim postem!
~alexpand52 21-10-2013 21:45
Po prostu zapomniał że dostarczył naczepe. A tu zaraz dwa lata galerów..
~ 21-10-2013 22:37
Działania podjęte przez policję trwały kilka minut, gość nikogo nie zabił, a ma iść za te kilka minut poświęcone przez policję do pudła na dwa lata. Ten co zabił na pasach troje ludzi dostał tyle samo, co ma dostać ten człowiek. Czy policja nie jest od tego, aby pomagać ludziom, jak im co zginie albo ukradną? To taki co zgłasza kotka na drzewie do straży pożarnej, też powinien dostać od 1 roku pozbawienia wolności do lat ośmiu.
rymcycymcy 22-10-2013 11:03
Ale bania :) ...rozrywkowy koleżka ! :) To wszystko wina jego starej. Gdyby miał trochę luzu, to by nie zachowywał się jak pies spuszczony z łańcucha ! :) Powinna dostać chociaż ze dwa lata w zawiasach za znęcanie ...precz z łańcuchem ! :)
~euk 23-10-2013 18:00
Każdy wie najlepiej co i jak i zna go jak widze bardzo dobrze jak nie wiecie o kimś nic to poco paplacie. Jak by zabił kogoś to by mniej dostał lub nawet nic takie prawo i taka policja. Zero sprawiedliwości. No dwa lata że musieli dupe z ciepłego krzesełka podnieść to jest żałosne jak ta policja sie ośmiesza w tym kraju.... Niedługo to nawet jak ktoś na ulicy będzie leżał bez ruchu to strach będzie zadzwonić bo jeszcze dwa lata będzie za to że słuchawke musiał podnieść.
~do 18:00 23-10-2013 20:52
Nie każdy... Powtarzam: Daliby sobie spokój z karaniem za niewinność. Chłop prawie narobił w portki ze strachu, że zgubił naczepę, to gdzie miał lecieć z tym, jak nie na policję? I co takiego się stało? Że ktoś musiał powypełniać jakieś papierki?
~ 23-10-2013 20:58
Zachowanie Policji w tym przypadku jest bardzo nieżyciowe i nieludzkie. Nic się takiego nie stało z tego powodu, że zgłosił, że zgubił tę przyczepę, a policja mu pomogła ją znaleźć. Żądanie kary więzienia w zamian za udzielenie pomocy w znalezieniu zagubionej rzeczy jest niezgodne z zasadami współżycia społecznego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czernow, Machałek i Obaz byli za ogromnymi podwyżkami – dla siebie

Czytelniczka: drogo i brudno

Zderzenie koło Barcinka

Rzeźby dla Kowar

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
940
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%