MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zatrzymany za włamania i kradzieże

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 listopada 2015, 13:49
Aktualizacja: 13:54
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali w sobotę (7.11) 26–latka, mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, który przyznał się do dokonania szeregu kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna od września do listopada dopuścił się co najmniej dziesięciu przestępstw w Jeleniej Górze. Policjanci ustalili, że kradł różne przedmioty, które stanowiły dla niego jakąkolwiek wartość. Były to m.in. okablowania budynku, kamery monitoringu, klimatyzator, skuter, drabina aluminiowa, huśtawka ogrodowa, żywica dwuskładnikowa w puszce, rury ocynkowane, pistolet do kleju.

- Wartość skradzionego mienia pokrzywdzeni wycenili na ponad 20 tysięcy zł. W trakcie czynności ustalono, że zatrzymany włamywał się i okradał garaże, budynki mieszkalne oraz budynki użyteczności publicznej. Skradzione przedmioty sprzedawał przygodnie poznanym ludziom – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja audi i opla

Kruszwicka z wykonawcą!

Kradł perfumy i kosmetyki

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dziki kraj 9-11-2015 14:09
Ochrona danych osobowych przestępców już osiągnęła granice absurdu..żeby się ludzie niedaj Boże nie domyślili kto to i z jakiej wioski to piszą że pochodzi z "powiatu jeleniogórskiego" ..może k.. napiszcie że złodziej pochodzi ze środkowej Europy to będzie jeszcze bezpieczniej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co z tym SOR–em?

Wypchnięto go, czy skoczył?

PiS apeluje do mieszkańców

Pożar volkswagena na Wyczółkowskiego

Zatrzymany na miejscu przestępstwa

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
863
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%