MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zatrzymany za włamania i kradzieże

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 listopada 2015, 13:49
Aktualizacja: 13:54
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali w sobotę (7.11) 26–latka, mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, który przyznał się do dokonania szeregu kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna od września do listopada dopuścił się co najmniej dziesięciu przestępstw w Jeleniej Górze. Policjanci ustalili, że kradł różne przedmioty, które stanowiły dla niego jakąkolwiek wartość. Były to m.in. okablowania budynku, kamery monitoringu, klimatyzator, skuter, drabina aluminiowa, huśtawka ogrodowa, żywica dwuskładnikowa w puszce, rury ocynkowane, pistolet do kleju.

- Wartość skradzionego mienia pokrzywdzeni wycenili na ponad 20 tysięcy zł. W trakcie czynności ustalono, że zatrzymany włamywał się i okradał garaże, budynki mieszkalne oraz budynki użyteczności publicznej. Skradzione przedmioty sprzedawał przygodnie poznanym ludziom – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmiertelny wypadek na quadzie

Kolizja autobusu MZK z busem

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dziki kraj 9-11-2015 14:09
Ochrona danych osobowych przestępców już osiągnęła granice absurdu..żeby się ludzie niedaj Boże nie domyślili kto to i z jakiej wioski to piszą że pochodzi z "powiatu jeleniogórskiego" ..może k.. napiszcie że złodziej pochodzi ze środkowej Europy to będzie jeszcze bezpieczniej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To grozi tragedią  

Nocny „spacer” z finałem w areszcie

Chcą powtórki wyborów!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
574
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%