MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 5 sierpnia
im. Mariana, Marii, Stanisława

Zatrzymany za paserstwo i kradzieże

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 sierpnia 2017, 7:51
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26–letniego jeleniogórzanina, podejrzanego o kupno auta pochodzącego z przestępstwa oraz kradzieże w marketach.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna ma na swoim koncie kupno auta, które w nocy z 26 na 27 lipca zostało ukradzione z jednej z ulic w Jeleniej Górze.

- Ponadto 26-latek w lutym dopuścił się w kilku kradzieży sklepowych w powiecie jeleniogórskim. Mężczyzna ukradł w marketach baterie o wartości ok. 600 zł, odkurzacz piorący o wartości 2500zł, a w innym sklepie wykorzystując nieuwagę pracowników ukradł samochodzik przeznaczony do jazdy dla dzieci o wartości 800 zł. Podejrzany dokonywał również innych drobnych kradzieży w sklepach spożywczych - informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa akcjia Kaskadowy pomiar prędkości

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Staranował samochody

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 8-08-2017 10:06
Powinni takich ludzi sterylizować by nie miał prawa przekazywać genów dalej! A tak to dostanie 2 lata w zawiasach i między czasie swojego antyspołecznego życia machanie kilka dzieci które będą żyć w skrajnej biedzie a później dzieci pójdą w ślady ojca gdy zorientują się że w życiu niczego nie osiągną i będą skazani żyć w biedzie lub o troszkę lepszym standardzie lecz na granicy prawa lub poza prawem.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Producenci marihuany zostali "namierzeni"

Kolizja na Wincentego Pola

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
824
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%