MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Zatrzymali włamywaczy

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 20 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 15:55
Autor: Oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze kom. Edyta Bagrowska
Fot. Oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze kom. Edyta Bagrowska
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP, KP I i KP II w Jeleniej Górze w pościgu zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 28 i 29 lat, którzy włamali się do jednego z mieszkań przy ulicy Struga w Jeleniej Górze.

Łupem mężczyzn padły klucze, do tego mieszkania. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Jednocześnie ustalili, że w kradzieżach mieszkaniowych wspólnie z zatrzymaną dwójką brał udział 49-letni jeleniogórzanin.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkania zatrzymanych i znaleźli w nich wiele fantów pochodzących najprawdopodobniej z kilkunastu kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych i mieszkań na terenie Jeleniej Góry.

Policjanci zabezpieczyli sprzęt fotograficzny, sprzęt RTV i AGD, biżuterię złotą i srebrną, sztućce. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policja ustala osoby pokrzywdzone, które zidentyfikują swoje rzeczy.
Obaj mężczyźni trafili do Policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Będą odpowiadać za kradzież z włamaniem za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego ze sprawców, tj. 49-letniego jeleniogórzanina. Funkcjonariusze w jednym z lombardów w Jeleniej Górze zabezpieczyli biżuterię, którą wstawiła znajoma 49-latka. Istnieje podejrzenie, że biżuteria ta może pochodzić z kradzieży. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo - Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Minka na sobotni wieczór

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Co z odpadami po Green Energy Power?  

Spódnice to kwintesencja kobiecości i elegancji w jednym

Odpust Krzeszowski

Pamięci poległych

Śmierć na żwirowni

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
244
Tak
38%
Nie
57%
Nie wiem
5%