MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Zatrzymaj podróż koleją w obiektywie!

Wiadomości: Polska
Wtorek, 28 czerwca 2016, 22:53
Aktualizacja: Środa, 29 czerwca 2016, 13:27
Autor: Org
Fot. Użyczone/PKP IC
Pojedź pociągiem, zabierz ze sobą aparat i pokaż, jak wyglądała Twoja podróż koleją! PKP Intercity zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Z podróży koleją”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i udział w ogólnopolskiej wystawie, która odwiedzi największe dworce kolejowe w Polsce. Konkurs wystartował 25 czerwca i potrwa do 31 sierpnia.

25 czerwca ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego „Z podróży koleją” promującego transport kolejowy, jako komfortowy, atrakcyjny cenowo i przyjazny dla środowiska środek transportu. W tegoroczną edycję akcji zaangażowało się PKP Intercity. Przewoźnik zachęca do dzielenia się fotograficznymi pamiątkami z podróży.

Zadanie polega na wykonaniu zdjęcia, które będzie odpowiadać tematyce podróży koleją. Fotografia może przedstawiać zaobserwowane zjawisko natury przyrodniczej, społecznej, kulturowej lub innej, bądź sytuację zaaranżowaną przez autora zdjęcia, jednak związanej z tematem konkursu.

W akcji może wziąć udział każdy, kto fotografuje, zarówno osoby zajmujące się fotografią amatorsko, jak i zawodowo. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wybranych zdjęć za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.zpodrozykoleja.pl Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy prace. Fotografie można wysyłać do 31 sierpnia br.

Nagrodą za uzyskanie I miejsca w konkursie jest aparat fotograficzny NIKON D7200 wraz z obiektywem 18-105 VR. Poza nagrodą główną w konkursie zostaną przyznane również 2 nagrody specjalne od PKP Intercity i PKP S.A. Aparaty NIKON 1J5 wraz z obiektywami 10-30mm VR PD-ZOOM i 30-110mm VR zostaną przyznane za najlepsze zdjęcia przedstawiające pociąg lub lokomotywę oraz dworzec kolejowy. Organizatorzy przyznają również 9 wyróżnień w postaci voucherów na podróże pociągami PKP Intercity.

Dodatkowo, finałowe prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która odwiedzi sześć największych dworców kolejowych w Polsce (w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Gdyni
i Wrocławiu).

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi najpóźniej do 12 września 2016 r. Oceny nadesłanych prac dokona jury składające się z przedstawicieli organizatora konkursu - firmą Sandmix, współorganizatorów -
PKP Intercity i PKP S.A. i patronów medialnych.

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem https://zpodrozykoleja.pl/_files/regulamin.pdf

Ogłoszenia

Czytaj również

Dachowanie w Radomierzu

Jest kapliczka św. Anny

Stalowe rumaki w Karpaczu

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~mika111 29-06-2016 10:42
Co tam zatrzymywać jakąś podróż koleją i tylko w obiektywie. Zatrzymać Miłość na zawsze to jest coś !Kocham Cię Skarbie !
~do miki 29-06-2016 11:12
A skarb te wyznania czyta ?
~JanuszJG 29-06-2016 14:45
Niech Jelonka zainteresuje się tematem Jeleniogórskiej Kolei Aglomeracyjnej, ponieważ PKP Polskie Linie Kolejowej S.A. szukają wykonawcy studium wykonalności projektu budowy i modernizacji przystanków kolejowych.
~ 29-06-2016 15:49
A co z szybkim tramwajem????? Pic na wodę panie prezydencie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Objazd na singletracku

Wrzuć nakrętki – dla dzieci

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Porównaj ceny z Jelonką.com

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
16
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
6%