MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zatańcz z „Młodymi Duchem” w Przystani Twórczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 21 października 2016, 8:14
Autor: P–T
Fot. Użyczone/Przystań Twórcza
Warsztaty kabaretowe i mozaiki ceramicznej, Teatr Seniora czy też Lekcja Sztuki w BWA – to część spotkań, w których wzięli ostatnio udział członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem” (50+). Dołącz do nich! Już w najbliższą środę (26.10.2016r.) odbędą się autorskie warsztaty taneczne, prowadzone przez klubowiczów. Wstęp wolny.

Reżyserka Danuta Jaśkiewicz, członkini Klubu Seniora „Młodzi Duchem” zabrała klubowiczów do świata śmiechu i fantazji podczas autorskich warsztatów kabaretowych. Uczestnicy wcielali się w humorystyczne postacie oraz śpiewali wesołe piosenki. Senioralny Kabaret „Impuls” poszukuje muzyka, który dołączyłby do roześmianych szeregów Klubu Seniora. Przystań Twórcza zaprasza na spotkanie -próbę kabaretu, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (24.10) o godz. 16.30 w siedzibie organizatora (ul. Cieplicka 74 – budynek SP nr 6).

W ramach Teatru Seniora uczestnicy spotkań odwiedzili Teatr Nasz w Michałowicach i obejrzeli znakomity spektakl „Szczęściarze”. Z kolei podczas warsztatów mozaiki ceramicznej seniorzy odkryli w sobie artystyczną duszę, układając wzory barwnych słońc, serc oraz liści.

Podczas ostatniego spotkania członkowie klubu obejrzeli interesującą wystawę fotograficzną o Celwiskozie „Cztery kominy” w Biurze Wystaw Artystycznych. Iwona Makówka z BWA opowiedziała o ciekawej historii fotografii. Na koniec seniorzy sami wykonali swoje autorskie, barwne wizje kominów podczas warsztatów plastycznych.

Już w najbliższą środę (26.10) o godz. 16.00 Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza na Autorskie warsztaty Klubowiczów. Warsztaty taneczne poprowadzą członkowie klubu. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania:
- 16.11 - Warsztaty komputerowe o godz. 16.30 w Przystani Twórczej. Seniorzy poznają podstawy poruszania się po Internecie. Wstęp wolny (obowiązują wcześniejsze zapisy w Przystani Twórczej pod nr. tel. 75 71 22 892).

- 23.11 – Senioralne Andrzejki – impreza karaoke o godz. 16.00 w Przystani Twórczej. Seniorzy wcielą się w role muzycznych gwiazd z dawnych lat. Wstęp wolny.

- 30. 11 – Autorskie warsztaty Klubowiczów o godz. 16.00 w Przystani Twórczej – uczestnicy spotkań sami wybierają rodzaj warsztatów, które prowadzą dla innych seniorów. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tłumy drugiego dnia MFTU

Turystyczna niedziela bez samochodu

Giną woreczki na psie odchody

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ja 21-10-2016 9:27
super sprawa, zawsze wesoło jest :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystartował „Art–Skwer”

Czy będzie budowa nowej hali?  

Dużo drożej za śmieci

Z wizytą na półwiecze Erftstadt

Zamknięte szlaki w Rudawach Janowickich

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
721
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%