Zalogowanych: 7

Jelenia Góra: Zastal Zielona Góra bez szans

Wtorek, 6 grudnia 2011, 1:48
Aktualizacja: 1:49
Pewną wygraną zapisali na swoim koncie kadeci Sudetów Jelenia Góra którzy ograli swoich rówieśników z Zastali Zielona Góra 88:54.

Mecz od pierwszych minut układał się po myśli gospodarzy z Jeleniej Góry, którzy po pierwszej kwarcie prowadzili już 22:8. W kolejnych odsłonach nasi zawodnicy w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie odnosząc bardzo przekonujące zwycięstwo w wymiarze 88:54.

Sudety Jelenia Góra – Zastal Zielona Góra 88:54 (22:8, 17:14, 24:22, 25:10)

Sudety: Kolasiński (23), Czepielewski (16), Starczyk (12), Tront (8), Jyź (8), Ostrowski (7), Rozenek (5), Nowacki (4), Przybylski (3), Milko (2), Mosiołek, Nazlukhanyan

Zastal: Sledow (10), Maćkiewicz (10), Traczyk (9), Nowotnik (7), Kostrzembski (7), Stanisławczyk (5), Lehmann (2), Lisiecki (2), Wybieralski (2), Skubiński