MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zaśpiewajcie na czeską nutę! W MDK “Muflon”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 13 kwietnia 2012, 10:19
Aktualizacja: Czwartek, 26 kwietnia 2012, 11:16
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie muzycznym „Na czeską nutę”, który odbędzie się 11 maja 2012 roku w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze, w godz. 14.00–17.00. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a jego celem jest popularyzacja czeskiej muzyki na terenie Euroregionu Nysa wśród młodzieży.

Uczestnikami konkursu mogą być zespoły bądź soliści, którzy wykonają po dwa utwory czeskich wykonawców. Oryginalna wersja językowa nie jest wymogiem, jednak mile widziane i wysoko oceniane będzie wykonanie jednego z utworów w języku czeskim.

W przypadku wykorzystania podkładu muzycznego akceptowalna jest tylko płyta CD w formacie audio dobrej jakości. Kolejność podkładów na płycie musi być zgodna z kolejnością utworów podanych w karcie zgłoszenia. Płytę należy opisać imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz tytułami piosenek.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny wypełnić załączoną kartę uczestnictwa (do pobrania również ze strony www.muflon.sobieszow.pl) i przesłać ją drogą elektroniczną na adres muflon@sobieszow.pl, pocztą na adres MDK „Muflon”, ul. Cieplicka 172, 58-570 Jelenia Góra lub dostarczyć osobiście.

Termin składania zgłoszeń upływa 4 maja 2012. Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana na stronie www.muflon.sobieszow.pl. Informacja o uczestnikach dostępna będzie również pod nr telefonu 75 755 37 70. Oceny wykonawców i podziału nagród rzeczowych (trzy pierwsze miejsca dla solistów i dla zespołów z podziałem na dwie kategorie: uczniowie szkół gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) dokona profesjonalne jury.

Uwaga – jako gwiazda wieczoru o godz. 18.00 wystąpi czeski zespół rockowy Konec Konců – na koncert WSTĘP WOLNY!

Ogłoszenia

Czytaj również

Pachnące warsztaty

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Wędrówka na Grodną

PiS apeluje do mieszkańców

Nivel w strugach deszczu i... słońcu

Kolejowa po remoncie

Wizualnie w BWA

"Partnerzy z kulturą II"

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
345
Tak
23%
Nie
75%
Nie mam zdania
2%