MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zasnął w autobusie, wpadł z marihuaną

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 maja 2014, 10:45
Aktualizacja: 10:50
Autor: SM
Kilka porcji amfetaminy znaleźli u nietrzeźwego mężczyzny strażnicy miejscy. Zostali oni wezwani do 29–letniego mieszkańca Jeleniej Góry, śpiącego w autobusie na pętli MZK przy ulicy Kiepury w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna ze względu na stan upojenia alkoholowego nie był w stanie podać danych osobowych, jak również miejsca zamieszkania – relacjonuje Artur Wilimek ze Straży Miejskiej. - Strażnicy znaleźli przy nim portfel a w nim dokument tożsamości i podejrzany proszek zawinięty w folię aluminiową - dodaje.

29 -latek został przewieziony na komisariat i przekazany policji. Ustalono, że w folii aluminiowej znajdowało się kilka „działek” amfetaminy. Za ich posiadanie mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpowie za usiłowanie kradzieży rozbójniczej i napaść

Palił się pustostan w Kowarach

Studium na początek

Komentarze (37) Dodaj komentarz

~Rysiu 29-05-2014 10:57
To wpadł z marichuana czy amfą , tragedia te artykuły !!!
~ 29-05-2014 11:01
To w końcu z marihuaną czy amfetaminą??
~ 29-05-2014 11:03
Dla jelonki to bez różnicy ; ) marihuana jest z konopi czy amfa z marihuany, nie wiadomo już co ta młodzież sobie wszczykuje!
~hm.... 29-05-2014 11:30
29 lat; to zupełnie dorosły człowiek
~osc portalu 29-05-2014 11:32
A pod ta kuriozalna informacja podpisuje sie SM.
~??? 29-05-2014 11:33
amfetamina i marysia to chyba zdecydowana różnica. wiadmo że to drugie lepsze
~Pisowiec 29-05-2014 11:42
ludzie czy wy nie wiece ze marichuana jest z amfetaminydo szkoly anie nie przed kompami klikac !
~Ukryty 29-05-2014 11:44
Ha , czyli on był naćpieny alkoholem a nie środkami narkotycznymi wziewnymi,a to łotr
~Allah 29-05-2014 11:50
Moim narkotykiem jest muza i sport :))))))))))))))) i, jak mnie od tego odetniecie to żaden detox nie pomoże!
~PISzczyk 29-05-2014 11:58
I jeszcze siedział przed komputerem pił piwo i oglądał tę, no, portografię!
~ad 29-05-2014 13:07
powinno się go skazać też za gwałt,bo każdy ma potencjalnie maszynę do gwałtu.....tzn.p....sa
~KRECIK 29-05-2014 13:11
Nie znam sie ale czy amfetamina i marichuana to jest jedno i to samo?
~ 29-05-2014 13:28
to kijowy materiał miał przy sobie skoro spał... hahahaha
~Paragraf?? 29-05-2014 13:51
Jakim prawem przeprowadzili rewizję śpiącego człowieka? Czy aby SM nie za dużo sobie pozwala? Jak to wygląda pod względem prawa, Czy można tak ot sobie przeprowadzić przeszukanie kieszeni ?
~won za don 29-05-2014 14:04
To dla was barany marycha i amfa wsio adno? Normalny świat by was na zbity ryj z roboty z wilczym biletem na prace ponad zamiatanie rynsztoków. Dajcie spokój... A gdze jaikić cenzor z Jelonki? Bez przerwy usuwa moje teksty, a tu nagle jak dobry .ujek sie znalazł?
~ 29-05-2014 14:06
tak się odurzył ze komara przyciął
~książę 29-05-2014 14:27
a co mnie to obchodzi?Niech sobie tam ćpa, każdy niech sobie ćpa! Mamy demokrację i wolność. Każdy niech robi , co chce. amen
~siwy 29-05-2014 14:45
FAJNĄ miał pobudkę ....
~## 29-05-2014 15:19
powinien oskarżyć ich o kradzież pieniędzy ,brawo złapali przestępce a prawdziwi w biały dzień napadają na starsze osoby lecz boją się ich jak ognia a pianego i śpiącego to jest odwaga!!!
~ja 29-05-2014 15:22
skoro spal to nie much się naćpać
~ 29-05-2014 17:26
Nie kupil dla Marychy biletu ... i kanary zrobily swoje.
~rattlehead 29-05-2014 17:45
Smutna historia ;____________; aż zapłakałem
~ 29-05-2014 18:08
U mnie w kuchni też było coś w folii aluminiowej ! :) ...stara mówiła, że to kurczak ! :) ...ale potem miałem jakąś fazę ! ...chyba powinienem powiadomić MPK ! :)
~realistaaa 29-05-2014 18:18
dziwie się, ze ten portal jeszcze istnieje
~ 29-05-2014 18:36
Podsumowujac SM wyciagnela portfel ukradla pieniadze i podzucila narkotyki pijanemu meszczyznie ??? Tak powie adwokat zatrzymanego i on sam prawdopodobnie.
~ 29-05-2014 18:51
Porażka! !! Maryhuana w proszku ? Amfetamina to marihuana? Jak poczytam jeszcze jelonkę trochę to zapewne dowiem się więcej o narkotykach. Niebawem na pierwszej stronie tej gazety będzie! ! Wybuchła bomba nuklearna !!!! Na nowej ziemi kiedyś
~nn 29-05-2014 19:03
Mam nadzieje że gość zezna że w portfelu miał 10.000 tyś zł a narkotyki podrzucili mu strażnicy bo grzebanie po kieszeniach kiedy facet śpi to trochę przesada z ich strony.
~niezła beka 29-05-2014 21:06
Haha, jechałam rano tym autobusem, to była 17tka o 07.33 na Małej Poczcie. Jak wysiadałam na Sygietyńskiego, to właśnie zastanawiałam się jaki będzie jego dalszy los- no i mam odpowiedź na jelonce:)) Generalnie w autobusie ani nie wstrzykiwał tej marihuanen, ani nie pił tej amfetaminy, a jedynie smacznie spał, więc nie wiem w czym problem? SM też musiała być na niezłych prochach skoro nie może się zdecydować czy to była m czy a.
~bb 29-05-2014 21:21
A matka wie że ćpiesz?
~ 29-05-2014 22:26
Jakby pajac grzecznie dał się obudzić kierowcy i wysiadł na pętli na Kiepury, to by afery nie miał. Głupek zaczął sadzić się do kierowcy, bo on król nie dospany. Bluzgał mu i nie chciał wysiąść. Dureń ma nauczkę i bardzo dobrze.
~obiłan 30-05-2014 12:50
marychą to autor tegoż artykułu musiał się przejarać...
~obserwa 30-05-2014 13:45
widać każdy tutaj jest plantatorem, smakoszem każdy zna się na tym więc się nie dziwię że osoby komentujące i zwracające uwagę na błędy w tekście są prymitywnymi pseudo nałogowcami tych używek, Jeleniogórscy eksperci w dziedzinie narkotykowej, chemia i w ogóle żałosna banda
~obserwa 30-05-2014 13:56
widać każdy tutaj jest plantatorem, smakoszem każdy zna się na tym więc się nie dziwię że osoby komentujące i zwracające uwagę na błędy w tekście są prymitywnymi pseudo nałogowcami tych używek, Jeleniogórscy eksperci w dziedzinie narkotykowej, chemia i w ogóle żałosna banda
~wolo 30-05-2014 14:12
Jak juz znalezli to mogli posypac... sam by poszedl do domu i po problemie :D ehehehhehehehehehehheheh
~Jarosław 30-05-2014 23:33
Czy Marihuana jest z konopi????
~co za żen 30-05-2014 23:36
wszystkie komentarze fajne, oprócz tego jednego od poważnego buca z 13.45 i 13.56 co nie wie, że nie odświeża się strony po skomentowaniu.
~ 31-05-2014 14:39
od tych wszystkich wiadomości na Jelonce to wszyscy oszaleją

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Komisja w terenie

Niebezpieczne wyzwania

Śmierć w hotelu w Karpaczu (aktualizacja)

Wypadek przy baniakach  

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
310
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%