MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Zapraszamy na piąty spacer krajoznawczy

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 25 lipca 2014, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: Angela
Komisja Krajoznawcza przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprasza na kolejny spacer krajoznawczy pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia”. – Do udziału zapraszamy całymi rodzinami. Spacery są tak zorganizowane, że może w nich wziąć udział każdy, zarówno kilkulatek, jak i osoba w wieku bardzo dojrzałym – zapewnia Krzysztof Tęcza, wiceprezes PTTK i prowadzący wycieczkę.

Tym razem z prowadzącym – Krzysztofem Tęczą – uczestnicy spotykają się w sobotę (2. sierpnia) przy kolejowym Dworcu Głównym Jelenia Góra.

- Na trasę wyruszymy o godzinie 9.00. Tym razem obejrzymy kilka ciekawych obiektów architektonicznych, m.in.: budynek Liceum Ogólnokształcącego. Zwiedzimy skałki na Wzgórzu Grota-Roweckiego i przejdziemy na Wzgórze Tadeusza Kościuszki. Dalej podejdziemy na Złomy, by dotrzeć do starej skoczni narciarskiej na Kopkach. Po odpoczynku zobaczymy Skały Wilhelma i krętymi ścieżkami dotrzemy do ul. Wolności, gdzie zakończymy nasz spacer około godziny 14.00 – zdradza Krzysztof Tęcza.

Uczestnicy spaceru we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków. Członkowie PTTK z opłaconą składką podlegają ubezpieczeniu zbiorowemu. Telefon do organizatora: 609121744.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jakie ma być nasze miasto za 20 lat...

Objazd na singletracku

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gluś 25-07-2014 8:58
fantastyczna impreza, doskonały pomysł a dodatkowo wreszcie profesjonaliści się za takie działania biorą więc gwarantowana jakość :)
~JG 25-07-2014 21:20
Pan Tęcza to niestety też sporo bzdur opowiada. Pamiętam, jak kiedyś na naszychsudetach eksperci od turystyki śmiali się z niego, bo w swojej relacji napisał Ystad, a chodziło o Jested. A Ystad oczywiście jest w Szwecji a nie w Sudetach :D Jeśli takie dyrdymały wiceprezes PTTK opowiada ludziom to... może warto bylo by się dokształcić trochę (niekoniecznie w PTTK-u) a dopiero potem oprowadzać ludzi? A na takie "wycieczki" to ja wychodzę sobie sam z psem na dwie godzinki.
~fico 27-07-2014 16:19
Dobrze, że masz psa. Łatwiej wrócić.
~do 16:19 27-07-2014 21:54
chyba dla takich jak ty, co to zabłądzą nawet jak odejdą 5 kroków od komputera.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dachowanie w Radomierzu

Będzie jaśniej przy ulicy Hofmana

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Stalowe rumaki w Karpaczu

Śmierć na żwirowni

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
132
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%