MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zapowiedź 23 kolejki B klasy

Wiadomości: B klasa
Sobota, 24 maja 2008, 10:41
Aktualizacja: 16:02
Autor: Mateusz Banaszak
23 kolejka B– klasy zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ do końca rozgrywek, drużynom pozostały tylko cztery spotkania
Niedzielna porażka lub wygrana danej ekipy, może zadecydować o bezpośrednim miejscu w tabeli. Dzięki temu, z pewnością nie zabraknie bramek oraz walki na boisku.

Zaczynając od grupy I, trudne zadanie czeka niedawnego lidera – Leska, który po ostatnich remisowych wpadkach, zagra z niewygodnym rywalem – Kostrzycą.
Trudne zadanie czeka, także drużynę z Maciejowej, która chcąc myśleć o utrzymaniu trzeciej pozycji, musi ograć piłkarzy z Lipienicy.

W grupie II Lider – Chojnik zmierzy się z nieobliczalną Sosnówką.
Sosnówka, jeśli wygrałaby z będącym w świetnej formie liderem, mogłaby dostać podziękowania od Mitexu, który wciąż goni piłkarzy z Cieplic.
Mimo dokładanych skrupulatnie wygranych, Mitex wciąż traci jeden punkt do lidera a, potknięcie Chojnika, byłoby szansą na objęcie przodownictwa w tabeli.

Natomiast piłkarze z Wojanowa tracą do lidera już pięć punktów, ale z pewnościa nie składają broni, a na co ich stać pokaża w starciu z Czernicą.
Ciekawe spotkanie zapowiada się w Jeleniej Górze, gdzie miejscowy KKS podejmuje Sudety Giebułtów, które niespodziewanie zajmują już czwartą lokatę.
Różnica między tymi zespołami wynosi zaledwie jeden punkt, dlatego walka o czwartą pozycję zapowiada się bardzo emocjonująco.

W grupie III Lechia , po wywalczonym remisie ze Świeciem zagra z Juvenią Rybnica.
Walka o pierwsze miejsce w grupie III toczy się miedzy Kwisą a Radostowem. W meczach tych drużyn, teoretycznie łatwiejsze zadanie ma Kwisa, która zagra z Kościelnikiem, ale już wiele razy drużyny z dołu tabeli, pokazywały, że potrafią wygrywać z najlepszymi.
Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę.

Grupa I
Wszystkie mecze o godz.11 z wyjątkiem Kostrzycy, która gra o godz. 15.

Amfibolit Leszczyniec – Czarni Przedwojów
Potok Karpniki – Dolomit Pisarzowice
Orły Lipienica – KS Maciejowa
Uran Okrzeszyn – Nysa Wolbromek
Halniak Miłków – KS Łomnica II 3:0 vo
LZS Kostrzyca – Lesk Sędzisław
Dragon Miszkowice – LZS Lipa

Grupa II

KS Stara Kamienica – Bazalt Wojciechów
Chojnik Jelenia Góra – UKS Sosnówka godz. 15
KKS Jelenia Góra – Sudety Giebułtów godz.15
Bobry Wojanów – GLKS Czernica godz.11
Hottur Borowice – LZS Dobków 3:0 vo
Woskar II Szklarska Poręba – KS Pasiecznik 3:0 vo
Mitex Podgórzyn – Sokół Sokołowiec godz.15

Grupa III

Juvenia Rybnica – Lechia Piechowice godz. 15
LKS Świecie – Promień Grudza
LZS Radostów – Zryw Ubocze
Kwisa Mroczkowice – LZS Kościelnik
LZS Radogoszcz – LZS Płóczki Dolne
LZS Zaręba – LZS Henryków

Pauzuje: Pogoń Wleń

Ogłoszenia

Czytaj również

Pojadą kolarze [UTRUDNIENIA]

Rozbudowa SOSW rozpoczęta

Hania powtórzyła sukces

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 25-05-2008 7:24
ciekawi mnie wynik meczu sosnówka cieplice!!! albo sosnówka sie spręży i nie podda sie tak łatwo albo padnie grat goli!!! zobaczymy??? mam nadieje ze bedzie to ciekawy mecz!!!!! i sosnówka powalczy
~Kowal 25-05-2008 19:11
sosnówka przegrała 3-0

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spór między spółką a klubem trwa

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Karkonoszman 2019

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
478
Tak
81%
Nie
15%
Nie mam zdania
4%