MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Zapisz się z dzieckiem na Warsztaty MINI

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 września 2016, 7:02
Aktualizacja: 8:35
Autor: Org
Fot. Użyczone
Joga, warsztaty upcyclingowe (najpiękniejsze broszki–zwierzaczki ze skóry), „Balonowe Cudaki” oraz „Drzewka Szczęścia” z karkonoskich kamieni – to tylko niektóre z atrakcji Warsztatów MINI. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (17.09) w godz. 11.00 – 13.00 w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze (ul. Cieplicka 74). Wstęp wolny (wcześniejsze zapisy).

Tym razem Warsztaty MINI podzielone są na trzy grupy. Najmłodsi (dzieci w wieku 4-6 lat) wraz z rodzicami, opiekunami będą uczestniczyć w oryginalnych warsztatach jogi z Małgorzatą Śmiechowską-Nawrot oraz w warsztatach plastycznych „Balonowe Cudaki”.

W tworzeniu broszek weźmie udział mała grupa cierpliwych dzieci w wieku ok. 7 – 13 lat. Uczestnicy zajęć dowiedzą się jak, w oryginalny sposób wykorzystać skórę i wykonać przecudnej urody broszkę-zwierzaka z odpadów kaletniczych. Warsztaty poprowadzi zjawiskowy Robert Borek Borowski.

Mniej cierpliwe starszaki - dzieci w wieku ok. 7 – 10 lat wyczarują z karkonoskich kamieni własne Drzewka Szczęścia a potem zrelaksują się i nabiorą pozytywnej energii na nadchodzący tydzień z naszą mistrzynią jogi Małgorzatą Śmiechowską-Nawrot.

Zapisać można się w siedzibie Przystani Twórczej – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 74 w Jeleniej Górze (budynek Szkoły Podstawowej nr 6) lub pod nr tel. 75-71- 22 -892.

Ogłoszenia

Czytaj również

Karkonoska opowieść kulinarna – już wkrótce

Lato z ZTA w Parku Zdrojowym

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 14-09-2016 10:10
Wspaniałe spotkania, super zabawa, ćwiczenia i edukacja w jednym ;) polecam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Z wrocławskiego muzeum do Książa

Chcą edukować o regionie  

Tak nie wolno parkować!

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
353
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%