MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Zapisy na finiszu

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 16 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 16 października 2007, 15:28
Autor: Łukasz Stawski
TKKF Orle zaprasza do udziału w lidze amatorów w siatkówce

Już osiem drużyn zgłosiło swój akces do udziału w tegorocznej edycji ligi siatkówki amatorów organizowanej przez TKKF Orle. Jak poinformowali nas organizatorzy ligi na chętne zespoły czekają jeszcze dwa wolne miejsca, zaś lista drużyn zostanie zamknięta 25 października. Pierwszą kolejkę zmagań zaplanowano na 12 listopada.

Organizatorzy rozgrywek zapraszają do udziału w nich zespoły nie zrzeszone w PZPS lub jego agendach. Członkami zespołu mogą być zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek organizowanych przez PZPS a w przypadku zawodników , którzy do 31 października br. nie ukończyli 35 lat a uczestniczyli w rozgrywkach zespołu zrzeszonego w PZPS , obowiązuje 2-letnia karencja (powyższe nie dotyczy juniorów oraz zespołów szkolnych i akademickich). Rozgrywki prowadzone będą zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w piłkę siatkową wydanymi przez PZPS . System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Spotkania będą się odbywać w robocze dni tygodnia. Zwycięzca rozgrywek otrzyma tytuł Mistrza Ligi Piłki Siatkowej Amatorów 2007 / 2008 oraz puchar i nagrodę rzeczową. Pozostałe zespoły otrzymają pamiątkowe puchary.

Zgłoszenie zespołu do rozgrywek w terminie do 18.10.2007 należy przesłać pisemnie na adres :TKKF “ORLE” Marian Mójta 58-500 Jelenia Góra ul.Piotra Skargi 2, e-mail: tem@poczta.tp.pl, tel/fax 075 7525789, sms tel kom. 782 496 561.

Zespoły zobowiązane są do posiadania własnej sali sportowej i wniesienia opłaty wpisowej w wysokości 300 zł.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Pszczeli projekt KPN

Krakowska w budowie

Bobry na Zabobrzu

Powrót imprez rowerowych

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1903
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%