MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Zamknięty szlak dla ochrony cietrzewi

Wiadomości: Karkonosze
Czwartek, 2 kwietnia 2020, 11:17
Aktualizacja: Sobota, 4 kwietnia 2020, 6:33
Autor: KED
Fot. KPN
Kolejny szlak w Karkonoszach został zamknięty przez Karkonoski Park Narodowy.

Tym razem chodzi o szlak zielony z Polany biegnący po morenie Kotła Wielkiego Stawu do skrzyżowania ze szlakiem czerwonym, który został zamknięty dla ochrony cietrzewi. Obejście poprowadzone jest szlakiem żółtym przez Pielgrzymy.

Przypomnijmy. Ze względu na zagrożenie koronawirusem niedostępne dla wędrówek są szlaki: czarny do Wodospadu Szklarki, czarny - na odcinku od górnej stacji wyciągu na Kopę do szczytu Śnieżki, niebieski do Wodospadu Szklarki (dolny odcinek Czeskiej Ścieżki), niebieski prowadzący od Wangu na Okraj na odcinku Spalona Strażnica - Śnieżka - Przełęcz Okraj, czerwony, grzbietowy na odcinku Mokra Przełęcz- Dom Śląski i dalej przez Śnieżkę, Sowią Przełęcz do rozdroża Nad Sovim sedlem, żółty - Droga Jantarowa od szlaku czerwonego do granicy z Republiką Czeską, zimowe obejścia Śnieżnych Kotłów, zielony od Petrówki do Przełęczy Karkonoskiej. Zamknięte są: Wodospad Szklarki i Wodospad Kamieńczyka.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Kosić czy nie kosić?

Trwa zbiórka na oświetlenie w Wieży Książęcej

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Czermniakowa 2-04-2020 13:31
Z Cietrzewi to zrobili nas, jesteśmy obecnie pod ochroną, siedzimy zamknięci w domach a rząd odwala najgorsze machlojki i okłamuje wszystkich Polaków. Na wybory 10 maja mamy iść obowiązkowo a co będzie potem, gdy przybędzie chorych, oni mają to wszystko w 4 literach. Obecnie pozamykani siedzą w sejmie i senacie, super maski wielokrotnego użytku w pierwszym kierunku trafiły do sejmu i prezydenta, co ciekawe mają ich tam tony, tak się zabezpieczyli tchórze.. A do szpitali trafiły najgorszej jakości maski i nikt, kompletnie nikt się ku temu nie sprzeciwił. Ok. 40 milionów Polaków a żaden nie ma odwagi by im podskoczyć, szkoda.
~ 2-04-2020 18:58
do: ~Czermniakowa (13:31)
To w psychiatryku macie dostęp do internetu?
~ 2-04-2020 13:47
do 13:31 to gdzie jest teraz Wałęsa , niech poderwie te 40 milionów i podskoczy , może wtedy znajdą się maski , teraz każdy dba o swoją du.ę
~ 2-04-2020 15:17
do: ~ (13:47)
Społeczeństwa, któremu konsumcja wystarcza do szczęścia, żaden nowy Wałęsa nie zdoła poderwać do zbuntowania się. Może dopiero wtedy, gdy nie będzie za co kupić tych wszystkich dóbr. Ewentualnie, gdy rząd będzie chciał położyć łapy na tym, co nie jego. Dlatego popieram protesty, które miały miejsce wcześniej we Francji i Chinach. Obywatele tych państw mieli jaja i postawili się rządowi.
~turysta 2-04-2020 17:00
Skoro wszystko jest w parku zamknięte to spokojnie można zamknąć KPN, po co mają generować koszta
~ 2-04-2020 20:29
A co one cały rok się cietrzewią ? Co chwilę zamykanie szlaków, normalnie jaja jakieś najpierw jedbi chcieli prywatyzować lasy teraz następni ciągle je zamykają

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Podarunki od starosty

Jednak będzie dojście do ulicy Spółdzielczej

Zielenieją Kowary

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
307
Tak
21%
Nie
76%
Nie wiem
3%