Zaległe mecze (okręgówka i B klasa - gr. II)

Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 11 listopada 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
W ubiegłą sobotę (11 bm.) rozegrano dwa zaległe mecze: Olimpia Kamienna Góra - Lotnik Jeżów 5:3 (0:3) - klasa okręgowa oraz Czarni Strzyżowiec - KKS Jelenia Góra 2:2 (1:1). (B klasa - gr. II).

W Kamiennej Górze goście prowadzili do przerwy wysoko, choć w 20 min. opuścił boisko, otrzymując wcześniej czerwoną kartkę, Robert Jończy (Lotnik). Potem jednak gospodarze przycisnęli, wykorzystali przewagę i zasłużenie wygrali to spotkanie.

Natomiast w Strzyżowcu, zdecydowany lider - Czarni, stracił pierwsze pkt. w bardzo zaciętym meczu.

Więcej na temat tych spotkań w szóstym już wydaniu tygodnika Jelonka.com. Szukaj w kioskach w poniedziałek (13 bm.).

Nysa bez szans

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Niebezpieczne wyzwania

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~podgórzynianin 11-11-2006 17:35
No KKS brawka ) wreszcie ktos ich postawił do pionu heheh pozdrówka i aby tak dalej na wiosnę hehe
~PEREZ 11-11-2006 18:28
bylem na meczu no i szczerze powiem ze byl wyrownany lecz jak zwykle sedzia byl po jednej ze stron (zgadnijcie po ktorej) nie dawal kartek gospodarzom i w sytuacjach spornych dyktowal przwinienie na korzysc rownierz gospodarzy. tylko jedna bramka byla ze tak powiem zdobyta nieprawidlowo i to w soliczonym czsie gry ( ponad 5 minut) bramkarz byl poturbowany na polu bramkowym przez co nie mogl zlapac pilki. a więc czarni OZPN ( :o) ) strzyzowiec - kks jelenia gora 2:2
~:))))) 11-11-2006 19:02
Strzyzowiec w koncu pogubił pkt. Podgórzyn mamy szanse :)
~podgórzynianin 11-11-2006 20:19
PEREZ - Dzięki za relacje z tego meczu -bramkarz na polu bramkowym ojoj jest nie tykalny - wiosna -Pogoń Wleń i Podgórzyn do boju , trzeba Strzyżowiec wydymać .
~dzprv 11-11-2006 21:05
więc strzyżowiec w ten sposób stracił szansę na wejście do a klasy. na wiosne we wleniu , w podgórzynie i 2 razy w jeleniej górze już im sędziowie nie pomogą. ciekawie będzie na meczu wleń-podgórzyn. to będzie mecz o a klasę.
~olo 11-11-2006 21:22
a kto ten mecz sedziowal?
~kibic 11-11-2006 22:02
do A klasy z tej grupy awansują 2 drużyny... no to kto??? Podgórzyn i Wleń ;))))))
~PEREZ 11-11-2006 23:42
mam nadzieje ze my wleń i podgórzyn bo inaczej być nie moze!!!!
~c.o.cumbers 11-11-2006 23:45
Czarni strzyzowiec sa tacy ciency ze nie dali rady nawet kks-owi ktory gral od 50 minuty w dziesiatke,a mimo to zdolal wyjsc na prowadzenie w doliczonym czasie gry ale jak zwykle mieli wielkiego farta ze udalo im sie zremisowac.KKS gora,jestescie najlepsi(STRZYZOWIEC JESTESCIE TACY CIENCY ZE NADAJECIE SIE TYLKO NA MOIZKA PODWORKOWE):):)
~ENDRIU-UR53 12-11-2006 9:37
Brawo KKS nareszcie ktos pokazal gdzie jest miejsce ;Czarnego;Luda ze Strzyzowca i tak niech zapomna o;A;klasie bo to nie dla nich
~ktos 12-11-2006 11:19
Podgorzyn ma takie ambicje ze jak przegrywa z Pasiecznikiem to musi kupic mecz dwa karne i bramka ze spalonego .
~DIABOLIK 12-11-2006 12:17
HEHEHEHE ALE ZIOMEK HEHE!!! VIVA KARPNIKI!!! A TAK PO ZATYM JEST JESZCZE RYBICA KKS CHOJNIK ONI TEZ GRAJA!!! A NA MECZU Z PASIECZNIKIEM NI EBYŁES WIEC MILCZ!!! POZDRAWIAM!!! WIECIE ZE STRZYZOWIEC POWINIEM ZMIENIC NAZWE NA WIOSNE!!! OZPN STRZYZOWIEC JELENIA GÓRA!!!
~podgórzynianin 12-11-2006 12:42
DO-KTOŚ Szkoda ze nie byłęs na meczu Podgórzyna , pewnie jestes pajacem ze Stzryzowca. Pasiecznik przegrał w uczciwej walce , nawet tak nie mysl człowieku !!!!! Jak byśmy załatwiali mecze to czemuw Borowicach przegralismy ??przeciez to druzynkaz Gminy Podgórzyn.Myślisz czemu spadlismy z A ?? pomysl zanim cos wydedukujesz .... Gramy dla przyjemnosci i mamy satysfakcje z tego co robimy A w Stzryżowcu az 5 minut , znowu kks w 10 słysze , myslę wiosna paże to tak naprwde gra w piłke kto w stolik zielony Pozdro dla Wlenia .Nie wiem skad te informacje że dwie ale jesli tak to mam nadzieje ze to bedzie Wleń i Podgórzyn.
~MARO 13-11-2006 17:38
JEŚLI KTOS JEST NORMALNYM KIBICEM I BYŁ NA MECZU W STRZYŻOWCU, TO POWIE NA PEWNO,ŻE LESZCZE Z JELENIEJ BYLI TACY SŁABI JUZ OD POCZĄTKU. STRZELILI PIERWSZA BRAMKE TYLKO DZIĘKI POMYŁCE BRAMKARZA ZE STRZYŻOWCA. I NIECH DZIĘKUJA BOGU,ŻE NIE WSZYSTKIE STRZAŁY STRZYŻOWIAN BYŁY CELNE, BO WTOPILIBY CAŁKIEM NIEŹLE. NIE OPOWIADAJCE PIERDÓŁ Z TYM KTO WEJDZIE Z WAS, BO PRZECIEZ WIADOMO,ZE NAJLEPSI BYLI W TEJ RUNDZIE PIŁKARZE CZARNYCH!!!!!!!!!I NA PEWNO NIE ZA JAKIEŚ CHORE ŁAPÓWKI.JESTEŚCIE CIEŃCY WSZYSCY OPRÓCZ CZARNYCH I TYLE.WYPOWIADAJA SIE CI,KTÓRZY NIE WIDZIELI JAK STRZYŻOWIEC POTRAFI OGRYWAĆ NAJLEPSZYCH W A KLASIE W MINIONYM SEZONIE I WCZEŚNIEJ. NIE BYLIŚCIE W A TO NIE PIERDZIELCIE DYRDYMAŁOW TYLKO NA BOISKO.
~Gość 14-11-2006 17:51
Dokładnie tak MARO!Wszyscy są super, świetnie grają ale przegrywają bo Im pomagają sędziowie, OZPN, PZPN i Listkiewicz też!Jak jesteście tacy świetni to pokażcie to na boisku!
~kolo 15-11-2006 19:46
uwazam ze w strzyzowcu graja calkiem niezle ziomki choc by wisnia lub chrusciel ale punkty dodaje sie po meczu a nie przed
~Kuba 7 29-11-2006 20:51
NO brawo chłopaki!!!Tyle czasu seniorów Chojnika nie widzieliśmy a jak już wracają to w jakim stylu ?!4 -Miejsce po takiej przerwie to ogromny sukces zawodników z Cieplic!!!JESZCE RAZ BRAWO !!!CHOJNIK RULLEZ POZDRAWIAM TAKŻE TRAMPKARZY I JUNIORÓW CHOJNIKA !!!;);););)