MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Zakrzewski wyruszył na podbój Azerbejdżanu

Wiadomości: Azerbejdżan
Piątek, 7 lutego 2014, 12:43
Aktualizacja: 12:45
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
W sobotę, 8. lutego ekipa Hussars Poland stoczy w Gubie (Azerbejdżan) kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem pięściarze znad Wisły zmierzą się z drużyną Azerbaijan Baku Fires.

- W kategorii półśredniej (do 69 kg) wystąpi Ireneusz Zakrzewski, dla którego będzie to drugi występ w tym sezonie. Wychowanek Janik Boksu Jelenia Góra zmierzy się z debiutantem Kamilem Akhmedov'em, który ma na swoim koncie tytuł Mistrz Europy Juniorów oraz złoty medal w czempionacie krajowym w tej samej kategorii wiekowej. Obydwa tytuły zdobył w 2010 roku. Niestety nie znamy stylu pięściarza z Azerbejdżanu, jedyne co mamy to kilka danych z jego portfolio z oficjalnej strony WSB. Azer jest niższy o 7 cm od Irka, młodszy o dwa lata i jest pięściarzem praworęcznym. Na resztę będziemy musieli czekać do momentu aż obydwaj pięsciarze wejdą do ringu - czytamy w komunikacie Rafała Janika.

Miło nam poinformować, że Irek Zakrzewski został powołany do kadry narodowej seniorów, którą przed dwoma tygodniami objął Białorusin Walery Korniłow.

Bądź na bieżąco z informacjami o sukcesach zawodników Janik Boks Jelenia Góra czytając oficjalnego patrona medialnego klubu (Jelonka.com) oraz stronę klubową: www.janikboks.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Ciekawe pary w drugiej rundzie

Przed nami decydujący turniej

Śmierć na żwirowni

Wraki wróciły po przerwie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Skalne ławki pod Szrenicą

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
243
Tak
37%
Nie
57%
Nie wiem
5%