MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zakrzewski wyruszył na podbój Azerbejdżanu

Wiadomości: Azerbejdżan
Piątek, 7 lutego 2014, 12:43
Aktualizacja: 12:45
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
W sobotę, 8. lutego ekipa Hussars Poland stoczy w Gubie (Azerbejdżan) kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem pięściarze znad Wisły zmierzą się z drużyną Azerbaijan Baku Fires.

- W kategorii półśredniej (do 69 kg) wystąpi Ireneusz Zakrzewski, dla którego będzie to drugi występ w tym sezonie. Wychowanek Janik Boksu Jelenia Góra zmierzy się z debiutantem Kamilem Akhmedov'em, który ma na swoim koncie tytuł Mistrz Europy Juniorów oraz złoty medal w czempionacie krajowym w tej samej kategorii wiekowej. Obydwa tytuły zdobył w 2010 roku. Niestety nie znamy stylu pięściarza z Azerbejdżanu, jedyne co mamy to kilka danych z jego portfolio z oficjalnej strony WSB. Azer jest niższy o 7 cm od Irka, młodszy o dwa lata i jest pięściarzem praworęcznym. Na resztę będziemy musieli czekać do momentu aż obydwaj pięsciarze wejdą do ringu - czytamy w komunikacie Rafała Janika.

Miło nam poinformować, że Irek Zakrzewski został powołany do kadry narodowej seniorów, którą przed dwoma tygodniami objął Białorusin Walery Korniłow.

Bądź na bieżąco z informacjami o sukcesach zawodników Janik Boks Jelenia Góra czytając oficjalnego patrona medialnego klubu (Jelonka.com) oraz stronę klubową: www.janikboks.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stadion oficjalnie otwarty!

Inauguracja ze Stradivariusem

Zwycięzcy turnieju tenisowego

Protest pod sądem

Lista Lewicy do Sejmu

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Przed nami "Jelenia Góra Cup"

1000 zgłoszeń w 10 dni

Sonda

Klub spóźnił się z wnioskiem o dotację. Czy mimo to Miasto powinno finansowć ten pierwszoligowy zespół?

Oddanych
głosów
239
Tak
51%
Nie
41%
Nie wiem
8%