MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Zakłócenia w kursowaniu autobusów MZK od dziś do niedzieli

Wiadomości: Region
Czwartek, 4 lipca 2013, 11:09
Aktualizacja: 11:11
Autor: MZK
Z uwagi na organizację imprezy „Kryształowy weekend” w Piechowicach i związane z tym wyłączenie z ruchu przystanku „Piechowice PKP”, dzisiaj od godz. 06:00 do niedzieli (7.07.), do godz. 20:00 wprowadzono zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 13 i 15.

Kursy linii nr 13 i 15 w relacji  Michałowice – Piechowice PKP i z powrotem,  będą kończyły i rozpoczynały swój bieg na przystanku „Piechowice Górne” z pominięciem przystanków „Piechowice Przedszkole” i „Piechowice PKP”.

Kursy linii nr 13 relacji Piechowice – Kromnów Wola wykonywane będą do przystanku „Piechowice Górne” z pominięciem przystanku "Piechowice PKP". 

Jednocześnie, z uwagi na organizację w tych dniach imprezy „Bike Adventure” i okresowe wyłączenia z ruchu odcinków ulic, wystąpią zakłócenia w kursowaniu autobusów linii nr 4, 9, 13 i 19 w: Piechowicach, Jagniątkowie, Michałowicach, Przesiece i Sosnówce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Powstanie przedszkole

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Schengen 4-07-2013 22:59
Tytuł i tekst sugeruje, że na imprezę trudno będzie się dostać korzystając z MZK (i nie tylko). Cytat: "okresowe wyłączenia z ruchu odcinków ulic" - JAKICH ULIC I W JAKICH GODZINACH ! ? Powinien tu wisieć tymczasowy rozkład MZK oraz ramówka imprezy dla chcących odwiedzić tamte okolice i zostawić "parę złotych". Gratulacje dla wybitnego speca od promocji !
~anitah 5-07-2013 8:10
zapomnieli dodać ze ten ... ... od sprzątania autobusów nie wyrabiaaa,,, zasyfiona jest większość autobusów i teraz ?... stoją na sprzątanko i nie ma komu jeżdzić buhaha...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W czwartek spotkanie z Elżbietą Jaworowicz

Stalowe rumaki w Karpaczu

Nowe ronda w Mysłakowicach?  

Są dopłaty do lasów

Skalne ławki pod Szrenicą

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
144
Tak
38%
Nie
54%
Nie wiem
8%