MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zainaugurują cykl w zimowej stolicy Polski

Wiadomości: Zakopane
Piątek, 13 stycznia 2017, 13:22
Aktualizacja: 13:24
Autor: MDvR
Już w najbliższy weekend w Zakopanem odbędą się inaugurujące sezon 2017 zawody Pucharu Grupy AZOTY w biegach narciarskich. Młodzi zawodnicy i zawodniczki będą walczyć o punkty na trasach Centralnego Ośrodka Sportu.

W pierwszym dniu rywalizacji (14.01, początek o 10:00) zostaną rozegrane biegi techniką klasyczną. 10 km przebiegną juniorzy A, po 5 km: juniorki A, juniorzy B i juniorki B. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy C i juniorki C, oraz juniorzy i juniorki D.

Na drugi dzień zawodów (15.01., start o 10:00) zaplanowano rywalizację stylem dowolnym. 15 km przebiegną juniorzy A, juniorzy i juniorki B – 7,5 km, juniorki A – 10 km. Na dystansie 5 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki C, a juniorzy i juniorki D pokonają trasę o długości 3 km.

W zawodach nie wezmą udziału najmłodsi biegacze – dla dwunastolatków i dzieci młodszych czyli juniorów E został przygotowany osobny cykl zawodów pod nazwą Ligi Regionalne Grupy AZOTY. Najlepsi z tego cyklu awansują do marcowego finału Pucharu Grupy AZOTY.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trzy medale w Oleśnicy

Milanos mistrzem powiatu

Victoria, Julia, Jagoda i Wiktoria w finałach MP!

Szachowy turniej Jelonka Open

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Stop marginalizacji średnich miast

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Licealiada królowej sportu

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
776
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%