MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zagrali przerażająco dobry koncert w halloweenowy wieczór

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 2 listopada 2012, 9:58
Aktualizacja: 10:01
Autor: MS
Fot. MS
Skoczne rytmy łączące w sobie brzmienia folkowe, rockowe, popowe i big–bitowe w wykonaniu zespołu Těla z Liberca zachwyciły publiczność, która przyszła 31 października do Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

W ramach innowacyjnego projektu MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie, w sali widowiskowej MDK „Muflon” odbył się już trzeci koncert z tego cyklu. Tym razem na scenie stanęła ośmioosobowa kapela z Liberca o wdzięcznej nazwie Těla, czyli „ciała”.

Połączenie klawiszy, gitar elektrycznych, basowych, perkusji, saksofonu, trąbki, puzonu i wokalu dało unikalny efekt, który zachwycił widzów zgromadzonych w „Muflonie” oraz przed komputerami. Koncert transmitowany był bowiem również na żywo w internecie na stronie muflonlive.pl przez ekipę realizatorską LiveEventTV, która zadbała też o to, aby film z koncertu dostępny był na popularnych serwisach społecznościowych, jak np. Youtube.

Rewelacyjny koncert! Nigdy nie oglądaliśmy na żywo kapeli w tak dużym składzie, ale trzeba przyznać, że brzmiało świetnie – mówili po imprezie zadowoleni widzowie.

Ostatni koncert z cyklu odbędzie się 28 listopada o godz. 18.00. Tym razem na scenie sali widowiskowej MDK „Muflon” zagra bluesowy zespół J.J. Band.

Projekt MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rok niespełnionych obietnic

Ten etap remontu na Zamku Chojnik już zakończony

Karpacz już w świątecznej szacie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 2-11-2012 11:06
po zdjęciach można rozumieć że publiczności nie było...
~krecik2 2-11-2012 11:16
nie rozumiem takich wpisów, to chyba jest koncert zespołu, a nie publiczności. jak oglądam foty to chcę zobaczyć kto grał, a nie jakiś ludków, którzy tam przyszli
~rea 2-11-2012 13:21
na youtube? Co za bzdury piszecie. Na bambuser jest dostępny
~gohha 2-11-2012 16:21
a ja na youtubie znalazłam filmik z wcześniejszego koncertu: http://www.youtube.com/watch?v=ZmaU-Q9yTy4, chłopaki dali radę!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zauważyłeś zieloną wodę? – DZWOŃ

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Zabarwiona woda, będzie krążyć w sieci...  

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Najczęstsze problemy pożyczkobiorców – jak sobie z nimi radzić?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
824
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%