MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Zagrają o Puchar Karkonoszy. 16 lipca w Oriencie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 11 lipca 2011, 12:02
Aktualizacja: 12:06
Autor: Petr
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę, 16 lipca w jeleniogórskim Orient Expressie odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o Puchar Karkonoszy. – Obecnie trwają zapisy do grona uczestników. Zwycięzcy turnieju otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe – informują organizatorzy.

Drugi Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Karkonoszy, który rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w Orient Expressie w Jeleniej Górze to impreza skierowana zarówno do profesjonalistów, jak i szachistów-amatorów. Podobnie jak to było w roku ubiegłym, turniej ten będzie podzielony na 9 rund i prowadzony w systemie szwajcarskim przy komputerowym kojarzeniu zawodników. Ci wszyscy, którzy chcieliby wziąć w nim udział, mogą zapisać się do dnia 15 lipca 2011. Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!

– Serdecznie zapraszamy zarówno samych szachistów, jak i kibiców tej gry, którzy będą mogli wziąć udział w turnieju z prawdziwego zdarzenia. Zgłoszenia zawodników prosimy kierować pod numer telefonu 691 934 777 lub 75 64 186 40. Wpisowe: osoby dorosłe 20 zł, dzieci oraz młodzież 5 zł. Pamiętajcie, na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz nagrody rzeczowe – zachęca Alicja Dusińska, właścicielka Orient Expressu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jest gdzie chodzić – konkurs

Finał na lawecie

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Trwa budowa punktu widokowego

Most do rozbiórki

Wyrok dla sędziego

Karkonosze ulubione

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2171
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%