MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Zagrają dla Bartka – już w piątek!

Wiadomości: Jelenia Góra/region
Wtorek, 22 maja 2012, 10:53
Aktualizacja: 11:08
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
– Tu nie chodzi o zwykły koncert... Chodzi o pomoc dla jednego z jeleniogórskich gitarzystów, waszego kolegi, dla niektórych przyjaciela, Bartosza 'Daimosa' Wanata, który przeżył wypadek w Osieku 14 kwietnia br. i potrzebuje pieniądze na leczenie– tak o piątkowym koncercie charytatywnym w Orient Expressie mówią jego organizatorzy. Początek zaplanowano na godz. 20.00. Wstęp kosztuje 10 zł.

Piątkowy koncert zorganizowany przez członków zespołu Mepharis z Karpnik, w skład którego wchodzi Bartek, dla którego zbierane są pieniądze, będzie wielką metalową ucztą!

Zagra na nim m.in. Lostbone (metal/thrash/hardcore/heath), zespół z Warszawy, który ma na koncie dziesiątki występów, zarówno jako headliner, jak i u boku takich zespołów jak: Cavalera Conspiracy (USA), Kat & RK, Hunter, Frontside, Proletaryat, L’ Esprit du Clan (Francja), Beatallica (USA), Punishable Act (Niemcy), Vermin (Holandia), Corruption, Hedfirst czy Schizma.

Przed publicznością wystąpi również Checkpoint (screamo/ violent emo / post-hardcore), który powstał dość dawno temu i przechodził różne koleje losu, łącznie z rozpadem i reaktywacją w 2009 roku. Obecnie zespół przygotowuje się do wydania swojej pierwszej EPki.

- Pomysł wziął się sam z siebie. Wiedzieliśmy, że Bartuś potrzebuje pomocy, więc postanowiliśmy zorganizować koncert charytatywny, który w jakikolwiek sposób wesprze finansowo jego rehabilitację. Zbieramy głównie na łóżko ortopedyczne oraz na samą rehabilitację – mówi Sebastian Konat, jeden z organizatorów. - Ci, którzy nie będą z różnych powodów na koncercie mogą udostępnić wydarzenie na swoim wallu:http://osiek-info.pl/aktualnosci/40-wydarzenia/312-4-osoby-zginy-tragiczny-wypadek-w-osieku.html. Mamy nadzieję, że jak największa grupa osób udostępni swoim znajomym link, to nic nie kosztuje, a Bartkowi na pewno pomoże – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Zygzakiem po ulicy

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 22-05-2012 19:28
Wpadać bez zastanawiania
~ja 22-05-2012 21:13
obowiązkowo jestem za , bardzo mi się podoba pomysł

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamknięte szlaki w Michałowicach

Będzie taniej za wodę i ścieki

Trwa "Davos" w Karpaczu

Burza po interwencji w autobusie miejskim

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
587
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%